Boston – Anaheim 2:6 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 2:0 (kon.) | Carolina – Chicago 5:0 (kon.)
Ottawa – Buffalo 2:3 (kon.) | Florida – Toronto 5:1 (kon.) | Montreal – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:2 (kon.) | San Jose – Colorado 6:1 (kon.)
Winnipeg Jets
5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
Arizona Coyotes
Středa 27.01.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg (kapacita 15294 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s Vámi loučím na počtenou! (04:46:14)

Československá stopa v dnešním zápase:

MARTIN HANZAL (ARI) – 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:00

1. NIKOLAJ EHLERS (WPG) – 3+0, 4 střely, čas na ledě 15:40, první hattrick v kariéře

Největší čas na ledě: Byfuglien 23:34 – Ekman-Larsson 25:37

Branky a nahrávky: 7. Ehlers (Byfuglien, Wheeler), 14. Ehlers (Wheeler, Scheifele), 26. Byfuglien (Thorburn), 35. Ehlers (Wheeler), 38. Byfuglien (Myers) – 36. Richardson (Martinook), 60. Duclair (Hanzal). Rozhodčí: Walsh, Lee – Mach, Wheler. Diváci: 15294 (vyprodáno).

Winnipeg dnes zcela jednoznačně opanoval zápasu a zaslouženě vyhrál rozdílem třídy. Skóre utkání otevřel v 7. minutě v přesilové hře Nikolaj Ehlers. Stejný hráč pak ještě v první třetině přidal druhou branku.

V 26. minutě zvýšil vedení Jets obránce Dustin Byfuglien, který střelou ze středního pásma nachytal brankáře Domingueho na holičkách. O deset minut později pak dánský útočník Nikolaj Ehlers zkompletoval hattrick.

Arizona se dočkala branky o minutu později, z dorážky se prosadil Brad Richardson. Při následné dlouhé přesilovce 5 na 3 ale Coyotes sami inkasovali, ze samostatného úniku se podruhé v zápase prosadil Dustin Byfuglien.

Třetí třetina se už po většinu času jen dohrávala, v samotném závěru utkání pak přišla ještě jedna branka z hole hostujícího Anthonyho Duclaira. Winnipeg tak na vlastním ledě roznesl Arizonu v poměru 5:2.

Anthony DUCLAIR - 5:2

59:44
    Arizona právě vstřelila branku!
    Přeci jen ještě závěr zápasu přináší jednu branku! Po zaváhání Tylera Myerse za brankou se puku ujal Martin Hanzal, který jej rychle předal před branku na ANTHONYHO DUCLAIRA, jehož střelu zastavila až síť v Hellebuyckově brance! Asistence: Martin Hanzal.

59:19
    Další icing na straně Winnipegu. V MTS Centre v závěru utkání probíhá na americké hokejové arény trochu netradiční mexická vlna.

58:53
    Zakázané uvolnění na straně Jets, vhazovat se bude po levé ruce Connora Hellebuycka.

58:03
    Útok Winnipegu zastaven kvůli postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:42
    Antoine Vermette se v útočném pásmu neprosadil, závěrečné minuty utíkají velmi rychle, utkání se už zřejmě dohraje v klidu.

57:11
    Connor Hellebuyck likviduje i následnou střelu Olivera Ekman-Larssona z levé strany.

56:40
    Po výborné přihrávce od Domiho se do dobré střelecké pozice dostal Michael Stone, zamířil pouze do připraveného Hellebuycka!

55:57
    Antoine Vermette je zpátky na ledě, Coyotes hrají v plném počtu.

55:39
    Nakonec přišla zajímavá příležitost. Po střele Jacoba Trouby se k dorážce dostal Blake Wheeler, Anders Lindbäck teď podržel Arizonu!

55:20
    Ne, ne, ne. Tuhle početní výhodu si zřejmě Tryskáči nebudou pamatovat zrovna v dobrém světle.

54:47
    A hokejisté Coyotes posílají opět kotouč do bezpečí, soustředěnost domácích hráčů už totiž také není stoprocentní.

54:22
    Hostům se začátek oslabení vydařil, hned dvakrát se Kojotům povedlo vyhodit přes všechny čáry.

Adam Lacek

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Chiarot – Ladd (C), Wheeler, Ehlers – Armia, Scheifele, Stafford – Thorburn, Burmistrov, Halischuk – Little, Copp, Peluso. Trenér: Paul Maurice.
    Arizona Coyotes: Domingue (od 41. Lindbäck) – Ekman-Larsson, Murphy, Grossmann, Tinordi, Connauton, Stone – Rieder, Vermette, Boedker – Domi, Hanzal, Thomas – Martinook, Richardson, Doan (C) – Chipchura, Gordon, Duclair. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Walsh, Lee – Mach, Wheler

Diváci: 15294 (vyprodáno)