Boston – Anaheim 2:6 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 2:0 (kon.) | Carolina – Chicago 5:0 (kon.)
Ottawa – Buffalo 2:3 (kon.) | Florida – Toronto 5:1 (kon.) | Montreal – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:2 (kon.) | San Jose – Colorado 6:1 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
New Jersey Devils
Středa 27.01.2016, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL
    Fleury si vychytanou nulu zasloužil.

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Přeji Vám dobrou noc nebo naopak příjemné vstávání a u dalších online přenosů na shledanou! (03:46:39)

3. Carl Hagelin (PIT) 0+1

Právě skončilo utkání kanadsko-americké NHL, ve kterém Pittsburgh Penguins porazili tým New Jersey Devils. První třetina skončila jednobrankovým vedením domácích, když se v 16. minutě trefil Sidney Crosby. Prostřední perioda skončila stejným poměrem, o což se zasloužil svým gólem ze 36. minuty Phil Kessel. A protože třetí perioda nám branku nenabídla, připsali si tak Tučňáci dva body do tabulky za výhru 2:0.

59:59
    Ještě jedno vhazování před brankářem Pens. O vítězí utkání je však rozhodnuto.

59:40
    Fleury rychle vytřepal puk z rukavice a snažil se zakončit přes celé hřiště. Jeho pokus však zastavil na své modré čáře hostující obránce.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí části.

58:20
    Tyč zazvonila za Fleurym po střele Cammalleriho z pravé strany. Veliké štěstí teď měli domácí Penguins.

58:00
    Schneider uhání na střídačku a hosté to zkoušejí v šesti mužích v poli.

57:51
    Carl Hagelin donutil svou rychlostí Schneidera k tomu, aby puk přikryl a vhazovalo se v útočném pásmu domácích.

56:59
    Olli Määtä dává velkou příležitost hostům ke snížení. Dostává totiž menší trest za podražení.

56:33
    Brankář Pittsburghu přidává další zákrok do statistik a je velice blízko k vychytání čistého konta.

56:07
    Domácí už se nikam neženou a spíše se soustředí na důsledné bránění jejich dvoubrankového náskoku.

55:28
    Jevgenij Malkin dostal přihrávku do jízdy na levou stranu a vypálil z levého kruhu tvrdou křižnou střelu, se kterou měl Schneider hodně práce, ale kotouč za svá záda nepustil.

54:05
    Kotouč je za brankou Jersey a hosté tak zakládají útočnou akci. Na to, aby s výsledkem ještě něco provedli, mají necelých 6 minut.

53:01
    Kessel z dobré pozice na levém kruhu vůbec netrefil branku, což bylo štěstí pro celý tým New Jersey.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 16. Crosby (Hörnqvist, Letang), 36. Kessel (Hagelin, Pouliot)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Letang, Määtä, Daley, Dumoulin, Pouliot, Lovejoy – Hörnqvist, Crosby (C), Cullen – Kessel, Malkin (A), Hagelin – Rust, Fehr, Kühnhackl – Wilson, Porter, Sheary
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene (C), Severson, Helgeson, Schlemko, Gelinas – Stempniak, Henrique (A), Cammalleri – Palmieri, Zajac (A), Blandisi – Ruutu, Josefson, Boucher – Tootoo, Gionta, Farnham

Rozhodčí: Chmielewski, Peel – Gibbs, Driscoll