Třinec – Sparta | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 1:5 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 2:4 (kon.) |
Liberec – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 3:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Plzeň | 8:5 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 2:1 (kon.) |
Montreal – Toronto | 2:1 (kon.) | | | Detroit – Boston | 0:1 (kon.) | | | New Jersey – Tampa | 3:1 (kon.) |
Philadelphia – Pittsburgh | 4:5 (kon.) | | | St. Louis – Los Angeles | 1:0 (kon.) | | | Arizona – Colorado | 2:3 (kon.) |
Minnesota – Dallas | 4:0 (kon.) | | | Vancouver – Washington | 2:5 (kon.) | | | San Jose – Nashville | 4:1 (kon.) |
Winnipeg – Buffalo | 1:3 (kon.) | | | Carolina – Philadelphia | 3:4 (kon.) | | | Detroit – Florida | 2:5 (kon.) |
NY Islanders – Toronto | 5:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Novokuzněck | 2:0 (kon.) | | | Ufa – Novosibirsk | 6:0 (kon.) | | | Viťaz – Minsk | 9:6 (kon.) |
Znojmo – EC-KAC | 0:1 (kon.) |
Letňany – HC Litvínov | 6:1 (kon.) |
Mountfield HK – Kometa Brno | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 4:2 (kon.) |
Tábor – Pardubice | 2:6 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 6:1 (kon.) | | | Kobra – Kladno | 2:7 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | HC Litvínov – PZ Kladno | 5:2 (kon.) | | | Vítkovice – Poruba | 2:3 (kon.) |
Warriors Brno – Vsetín | 3:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Jihlava | 1:5 (kon.) |
Poprad – Žilina | 1:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Martin | 0:0 (odl.) | | | Lipt. Mikuláš – Trenčín | 4:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Zvolen | 4:1 (kon.) |
Trnava – Skalica | 3:6 (kon.) |
Telč – Radomyšl | 4:5 (kon.) | | | Lev Benešov – Mělník | 5:1 (kon.) | | | Milevsko – Soběslav | 5:2 (kon.) |
TJ Sušice – Klatovy | 1:5 (kon.) | | | Žirovnice – Hluboká n.V. | 7:2 (kon.) | | | Nový Jičín B – Orlová | 3:6 (kon.) |
Bohemians – Žižkov Praha | 7:9 (kon.) | | | Slaný – V.Popovice | 4:1 (kon.) | | | Č. Krumlov – Veselí nLuž. | 4:3 (kon.) |
HC Vimperk – Strakonice | 1:3 (kon.) | | | Humpolec – Tábor B | 4:2 (kon.) | | | Nový Bydžov – HC Jičín | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Hronov – Jaroměř | 4:1 (kon.) | | | Nová Paka – Třebechovice p. O. | 4:2 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Náchod | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Světlá nS – Chrudim | 6:4 (kon.) | | | Hlinsko – BK Havlíčkův Brod B | 3:5 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 9:5 (kon.) |
Moravská Třebová – Polička | 7:3 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Chotěboř | 5:6 (kon.) | | | Boskovice – Uh.Ostroh | 9:2 (kon.) |
Krnov – Wolves Č. Těšín | 5:4 (kon.) | | | Žabonosy – Mladá Boleslav B | 6:2 (kon.) | | | Rakovník – Králův Dvůr | 4:8 (kon.) |
Kroměříž – Rosice | 8:0 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uničov | 2:3 (kon.) | | | VHK ROBE Vsetín B – Uh. Hradiště | 2:5 (kon.) |
Studénka – H. Benešov | 4:6 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf | 8:4 (kon.) |
Litoměřice – Kralupy n. Vltavou | 1:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec | 6:1 (kon.) |
Kadaň – Louny | 6:5 (kon.) |
Havířov – Uničov | 0:0 (zruš.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
6:0
(2:0, 3:0, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
58:51
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Igor Fefelov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
|
|
57:46
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Maxim Gončarov – 5 min., faul kolenem + osobní trest do konce utkání, faul kolenem).
|
|
53:34
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Enver Lisin – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
|
|
51:15
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexej Skabelka – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
34:43
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Stanislav Garejev – 2 min., podražení).
|
|
34:24
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Sergej Šumakov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
|
|
33:07
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Denis Kuljaš – 2 min., podražení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
20:01
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Sergej Šumakov – 2 min. pro hráčskou lavici, zdržování hry).
|
|
18:54
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Denis Kuljaš – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
09:03
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Bodrov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
00:48
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Maxim Gončarov – 2 min., faul kolenem).
|
|
00:32
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Michail Vorobjov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Branky a nahrávky:
5. Arzamascev (Kaprizov, D. Bodrov), 13. I. Makarov (Lisin), 27. Černych (Chripunov), 36. Omark (Lepistö), 36. Arzamascev (D. Bodrov, Loginov), 45. A. Lazarev (Korotkov, M. Majorov)
Rozhodčí: Gašilov, Sidorenko – Matalnikov, Sirotkin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Svedberg (33. Gavrilov) – D. Bodrov, Arzamascev, Kuljaš, Gončarov, Lepistö, Loginov, Petriščev, S. Garejev – Omark, M. Vorobjov, Kaprizov – I. Makarov, Lisin, J. Bodrov – Korotkov, A. Lazarev, M. Majorov – Kotljarevskij, Černych, Chripunov.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (36. Taylor) – Mišarin, N. Gluchov, Vereščagin, Polášek, Beljakov, Sergijenko, Naumov – Gubin, Okulov, Šumakov – Sannikov, V. Butuzov, Boychuk – Fefelov, Arťuchin, Vorošilo – Tkačenko, A. Jakovlev, Skabelka – Kemppainen.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (36. Taylor) – Mišarin, N. Gluchov, Vereščagin, Polášek, Beljakov, Sergijenko, Naumov – Gubin, Okulov, Šumakov – Sannikov, V. Butuzov, Boychuk – Fefelov, Arťuchin, Vorošilo – Tkačenko, A. Jakovlev, Skabelka – Kemppainen.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Sidorenko – Matalnikov, Sirotkin
Diváci:
Jan Prošek