Chabarovsk – Kunlun 3:4 (po pr.) | Barys – Magnitogorsk 3:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 0:3 (kon.)
Čerepovec – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Riga – HC Slovan 5:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:4 (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)
Red Star Kunlun
Neděle 03.12.2017, 08:00 • Platinum Arena • KHL

Z mé strany je to vše, přeji příjemné nedělní dopoledne. (10:56:58)

Dramatické utkání je u konce. Chabarovsk si v jeho průběhu dokázal vytvořit už tříbrankový náskok, ale nebyl lepší a spíš jen využil každou šanci, která mu byla nabídnuta. Ve druhé třetině domácí konečně našli recept na brankáře Hellberga a podařilo se jim snížit. Ve třetí třetině pak dokázal Amur vyrovnat a šlo se do prodloužení. Už to vypadalo, že nás budou čekat nájezdy, ale 18 sekund před koncem dokázal vstřelit rozhodující branku Beck.

64:42 Taylor BECK - 3:4

64:42
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    A je rozhodnuto. Puk se odrazil na pravý kruh k TAYLORU BECKOVI. Ten se dokázal trefit přesně k tyči a zařídil bonusový bod pro své mužstvo. Bez asistence.

64:04
    Přesilovka hostů je minulostí, této velké příležitosti Kunlun nevyužil.

62:56
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dmitrij Klopov – 2 min., držení protihráče).

62:48
    Jesse Blacker od modré tvrdě vypálil, ale Metsola dokázal kotouč vyrazit.

61:01
    Tomáš Zohorna se na okamžik dostal za obranu Kunlunu, ale nedostal prostor na zakončení.

60:30
    Gilbert Brulé střílel z pravého kruhu a Metsola si připsal první úspěšný zákrok prodloužení.

60:01

Ve třetí třetině se povedlo Chabarovsku vyrovnat, trefil se Gorškov. Na řadu tak přijde prodloužení, které se bude hrát ve třech na obou stranách.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46
    Z úhlu pálil Oleg Li, ale tento pokus nemohl Hellberga ohrozit.

59:18

58:20
    Z levého kruhu tvrdě vystřelil Gilbert Brulé. Juha Metsola se stihl přesunout a puk vyrazil.

57:43
    Cory Kane nebezpečně vypálil od modré. Puk ale na Metsolu neprošel a nakonec ho před brankou zalehl Kolář.

57:18
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 39. Byvalcev (Litovčenko, O. Li), 47. Byvalcev (Litovčenko, T. Zohorna), 57. Gorškov – 5. DeFazio (Yip, Kane), 20. Vorobej (Brulé), 23. Brulé (Ponikarovskij), 65. Beck

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Averin, J. Kolář, Chabarov, Kondratěv, Kuzmin, Aťušov, Karmaškov – Litovčenko, Byvalcev, O. Li – T. Zohorna, Rasskazov, Potěchin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Dědunov, Klopov, Picard – Zaseda.
    Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – A. Kulda, Blacker, Graborenko, Järvinen, N. Chlystov, Vorobej, Ďaloga – Brulé, Ponikarovskij, Beck – Yip, DeFazio, Kane – Chipchura, Lessio, Rissanen – Ibragimov, Lockhart, Jaw.