Chabarovsk – Kunlun 3:4 (po pr.) | Barys – Magnitogorsk 3:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 0:3 (kon.)
Čerepovec – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Riga – HC Slovan 5:1 (kon.)
Severstal Čerepovec
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
Neděle 03.12.2017, 15:00 • Ice Palace • KHL

A je po zápase! CSKA si v poklidu dokráčela pro 3 body, domácí byli bezzubí a až na jednu větší šanci Černova si nic nevytvořili.

Československá stopa v utkání:

Matěj Stránský: Střely na bránu: 2, Čas na ledě: 11:03
    Julius Hudáček: Úspěšnost zákroků: 92,8%

Tímto se s vámi loučím a zase někdy, naviděnou. (17:35:34)

59:55
    Tak jsme se odvolání brankaře přece jenom dočkali ale na straně CSKA!

59:55
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Igor Geraškin – 2 min., podražení).

59:55
    Oddechový čas pro hosty.

59:10
    Vypadá to, že se odvolávat nebude. Hudáček je stále v bráně a zápas se dohrává ve středním pásmu.

58:25
    Zakázané uvolnění hostů. Domácí s odvoláním stále čekají a pokračují v 5.

57:40
    Ke střele se dostal Kaprizov. Vasilijev ale obětavě do jeho střely skočil a střelu zblokoval mimo bránu.

56:00
    Hosté zatím brání střední pásmo velice pečlivě a Čerepovec do útočné třetiny prakticky nepouštějí.

55:00
    Domácí mají posledních 5 minut na srovnání, zatím tomu nic nenasvědčuje a vypadá to, že si CSKA dokráčí pro 3 body.

53:40

53:09
    Opět bezzubá přesilovka domácích, takto určitě výsledek nesníží. Žádná velká šance se zatím nekonala a přesilovka se chýlí ke konci.

51:40
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Blažijevskij – 2 min., faul kolenem).

51:31
    Ihned po vhazování vypálil puk na Sorokina Bumagin. Brankář CSKA byl ale připraven a vhazovat se bude opět před ním.

51:30
    Matěj Stránský teď leží na hrací ploše a hra je přerušena. Vyšlápl si na něj jeden z obránců při střele. Podle rozhodčích se ale jednalo o čistý zákrok.
    50:33 Maxim ŠALUNOV - 0:1

50:33
    CSKA právě vstřelilo branku!

MAXIM ŠALUNOV dostal mezi kruhy pěkný pas od Šumakova a slovenskému brankaři Hudáčkovi nedal nejmenší šanci! CSKA vede 2:0! Asistence: Sergie Šumakov.

49:09
    Marčenko teď pálil nebezpečně na bránu. K odraženému puku se dostal ještě Tělegin, který se snažil kotouč posunout na dorážku před bránu Hudáčka. Puk ale sebrali domácí a vyváží ho z obrané třetiny.

48:10
    Velká šance domácích! Černov posunul puk na levou stranu na Bumagina, který vypálil na bránu, Sorokin pouze vyrazil a k dorážce se dostalKagarlitsky, který ale minul bránu!