Düsseldorf – Leverkusen 1:2 (kon.) | Dortmund – Norimberk 7:0 (kon.) | Mohuč – Wolfsburg 0:0 (kon.)
Mönchengladbach – Frankfurt 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Stuttgart 2:0 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
1:2 (0:0)
Bayer Leverkusen
Středa 26.09.2018, 18:30 • Esprit Arena, Düsseldorf • Německá Bundesliga • 5. kolo
    90+4. Rouwen HENNINGS - 1:2

90+4
    Düsseldorf právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil ROUWEN HENNINGS, který se následně nemýlil. Hradecky sice směr střely vystihnul, ale prudkou střelu nedokázal vyrazit – 1:2.
    60. Kevin VOLLAND - 0:2

60
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Kdo by to čekal, že po patnácti minutách druhého poločasu budou hosté vést o dvě branky. Velmi rychlou akci Bayeru zakončil opět KEVIN VOLLAND, který si připsal už svůj druhý gól v zápase – 0:2. Asistence: Kai Havertz.
    50. Kevin VOLLAND - 0:1

50
    Máme zde úvodní branku utkání, kterou mají na svědomí hostující hráči. Domácí tým si při rohovém kopu vůbec nepohlídal volného Kohra, který hlavičkoval na zadní tyč. Tam byl KEVIN VOLLAND, který vložil do dráhy hlavičky svou kopačku a poslal míč tedy do branky – 0:1. Asistence: Dominik Kohr.