Kladno – Vítkovice 4:1 (kon.) | Litvínov – Slavia 4:2 (kon.) | K. Vary – Zlín 2:4 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:4 (po s.n.) | Kometa Brno – Třinec 5:3 (kon.) | Liberec – Motor ČB 2:6 (kon.)
po s.n.
HC Dynamo Pardubice
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 – 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 26.10.2012, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

64:23
    Závěr prodloužení ještě nabídne přesilovku Pardubic. Tomáš Vlasák totiž vidí dvě minuty za hákování.

50:33
    Za držení hole je následně vyloučen hostující zadák Frolo.

48:02
    Celek Pardubic jde do tří. Dvě minuty vidí za celkem spornou hru vysokou holí Jiří Vašíček. Velká šance pro Škodu Plzeň, která znamená 1:31 hry 5/3.

47:34
    I další pokus Marušáka domácí brankář stačil vyrazit, avšak před brankou se provinil faulem Václav Kočí, a to znamená trest. Dvě minuty vidí domácí bez za nedovolené bránění.

43:10
    Nyní si hosté dokonce zahrají přesilovou hru. Kristopher Beech vidí dvě minuty za hákování.

26:03
    Hemský své sólo nedokázal ideálně zakončit, ale hlavně proto, že byl hákován Martinem Strakou. Hostující kapitán za to následně vidí dvouminutový trest.

22:23
    Přesilová hra pro HC Škodu Plzeň. Dvouminutovým trestem je za své hákování potrestán Aleš Píša.

15:11
    Následně uvidíme další přesilovou hru domácího týmu. Dvouminutový trest vidí za vysokou hůl Jakub Jeřábek

11:31
    Přesilovka pro Pardubice. Jiří Marušák vidí dvě minuty za nedovolené bránění.

08:35
    Přesilová hra pro HC ČSOB Pojišťovnu Pardubice. Dvě minuty vidí za držení Barteka hostující zadák Jakub Jeřábek.

04:10
    Po dobré práci Barteka tu máme první přesilovku pro Pardubice. Jiří Marušák totiž vidí dvě minuty za hákování.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 4. Krejčí (Hemský, Kolář), 11. Somík (Beech, Bartek), 39. Zohorna (Somík) - 6. Dvořák (Straka), 45. Gulaš (Vlasák, Balej), 50. Slovák (Kovář), 65. Gulaš

HC Dynamo Pardubice: Salfický (M. Růžička) – Benák, Kolář, Vašíček, Kindl, Píša, Ďaloga, Kočí – Hemský, Krejčí, Kousal – Brendl, Zohorna, Buchtele – Bartek, Beech, Somík – Starý, Semorád, Nosek – Šagát.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

HC Škoda Plzeň: Rask (Svoboda) – Slovák, Hanzlík, Marušák, Jeřábek, St. Pierre, Frolo, D. Růžička – Gulaš, Straka, Vlasák – Balej, Kovář, Pletka – Dvořák, Kašpařík, Hollweg – Schleiss, Havlíček, Lev – Pitule.

Trenéři: Milan Razým a Michal Straka

Rozhodčí: Šír, Hradil – Gebauer, Lederer