Liberec – Litvínov 3:4 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:2 (kon.) | Sparta – Slavia 2:4 (kon.)
Kladno – Zlín 1:4 (kon.) | Motor ČB – Třinec 3:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 2:3 (po s.n.)
Rytíři Kladno
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Berani Zlín
Neděle 18.11.2012, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga

56:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ševci přetavili v gól přesilovou hru a nejspíš definitivně rozhodli o exportu bodů. Tesaříkovu střelu od modré vyrazil Chábera jen před ANTONÍNA HONEJSKA, který jednoduše zkompletoval hattrick. Asistence: Radim Tesařík, Ondřej Veselý.

55:55
    Libor Procházka (KLA) dostává dvě minuty za sekání, teď to s ambicemi Kladna nevypadá zrovna dobře.

53:26
    Marek Židlický (KLA) dostává dvě minuty za hrubost. Chvíli před tím tečoval Plekanec střelu Jágra, ale těsně mimo. Poté už jen nevěřícně zakroutil hlavou.

48:07
    Nedáš-dostaneš. Kladno tlačilo od začátku třetiny, nedalo branku a tak pyká. A to po celkem jednoduché akci. Šenkeřík zpoza branky oslovil PAVLA KUBIŠE a ten z brankoviště jen usměrnil na přední tyč. Asistence: Petr Šenkeřík.

46:58
    Bicek na brankovišti nedokázal překonat Sedláčka, to jsou velké šance Kladna.

45:08
    Dvě sekundy před návratem Kubiše dostává za vysokou hůl dvě minuty Radim Tesařík (ZLN).

43:35
    Krásná akce Kladna, kdy si Patera vyměnil s Tlustým, který ale přestřelil.

43:10
    Všimli si ale jiného. Dvě minuty za podražení dostává Pavel Kubiš (ZLN).

Paterův pokus do bekhendu byl hodně čitelný, lehký zákrok pro Sedláčka.

40:58
    Patera faulován v brejku, trestné střílení pro Kladno!

39:24
    Martin Hamrlík (ZLN) dvě minuty za hákování.

39:24
    Tlustý našel do prázdné branky Plekance, který byl faulován Hamrlíkem. Jsou z toho dvě minuty.

30:56
    Marek Melenovský (ZLN) míří znovu na trestnou, dvě minuty za podražení.

28:42
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno je v kontaktu díky parádní akci Jiřího Bicka. Ten projel z vlastního pásma až do útočného a pak našel zcela volného JANA HLAVÁČE, který zblízka vymetl horní roh branky. Asistence: Jiří Bicek.

27:42
    Látalův nenápadný bekhend zazvonil znovu o tyč, hned poté se rozej do brejku Zdeněk Okál, ale jeho kličku vystihl Chábera! Dvě velké šance na obou stranách.

25:36
    Jágr konečně překonal Sedláčka, ale zazvonil na tyč!

18:38
    Tlustý s Plekancem mohli najít odpověď, ale jejich střely výborně vytáhl Sedláček.

17:58
    Chtěl jsem dopsat šanci Zlína, ale nakonec přišel gól. Velký zmatek teď udělali domácí při střídání, přečíslení ještě hosté nevyužili, ale pak se kotouč znovu odrazil před volného ANTONÍNA HONEJSKA, který ho už jen zvedl pod břevno. Asistence: Ondřej Veselý.

14:06
    Ševci jdou do vedení. Střela Tesaříka od modré se zastavila před Cháberou a ANTONÍN HONEJSEK neměl problém dopravit puk do téměř odkryté branky. Asistence: Radim Tesařík, Petr Čajánek.

10:35
    Marek Melenovský (ZLN) dostává dvě minuty za zdržování hry.

07:47
    Martin Látal (KLA) a Zdeněk Okál (ZLN) dostávají dvě minuty za vzájemné osekávání.

03:47
    Köhler se dostával na brankovišti k puku, jeho střela propadla Cháberovi výstrojí, ale nemířila do branky.

02:34
    Kladno dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Martin Látal.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 29. Hlaváč (Bicek) - 15. Honejsek (Tesařík, Čajánek), 18. Honejsek (Veselý), 49. Kubiš (Šenkeřík), 57. Honejsek (Tesařík, Veselý)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Židlický, Černošek, Procházka, Piskáček, Kameš, Majeský, Doudera - Jágr, Plekanec, Tlustý - Bicek, Patera, Hlaváč - Kuchejda, Dragoun, Kuchler - Eberle, Lukáč, Látal - Melka.
    Berani Zlín: Sedláček (Horčička) - Hamrlík, Linhart, Tesařík, Horák, Šenkeřík, Řezníček, Urbanec - Balaštík, Leška, Köhler - Honejsek, Čajánek, Veselý - Ondráček, Holík, Kubiš - Okál, Melenovský, Čech.

Rozhodčí: Šindler, Brüggemann (GER) - Bádal, Pouzar