Havlíčkův Brod – Sparta 2:1 (kon.) | Warriors Brno – Olomouc 3:4 (po s.n.) | Kometa Brno – Motor ČB 5:0 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.)
HC Kometa Brno
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 18.11.2012, 12:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:08
    Hostům už na zkorigování výsledků zbývají jen necelé dvě minuty. Pomůže jim k tomu vyloučení Gottharda a přesilová hra.

46:26
    Fenclova střela příliš nebezpečná nebyla, byl při ní však faulován Hasoněm, který obdrží dvě minuty za hákování.

43:44
    U mantinelu se do sebe pustili Šnajnar s Fenclem a oba jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

30:59
    Hroudný se mimo hru chytl s Matějkou a oba kohout jsou posláni na dvě minuty na trestnou lavici.

17:28
    Po přerušení se před domácí brankou rozpoutala solidní mela, po které bude vyloučen za hrubost domácí Šnajnar a hostující Fencl. Bude se tedy nadále hrát pět na čtyři.

17:01
    Bárta mohl jít do brejku, byl však faulován obráncem Zukalem, který odsedí dvě minuty za sekání. Hosté si poprvé vyzkouší přesilovku.

12:54
    Na ledě se přitvrdilo, z několika tvrdších zákroků trestá sudí Netopil Bahulovo naražení na hrazení. Domácí si zahrají přesilovku.

02:25
    Poprvé v zápase se bude vylučovat. Hostující Benda je trestán na dvě minuty za nedovolené bránění.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 14. Dufek (Hasoň), 16. Dufek (Hasoň, Horký), 25. Hasoň (Hroudný, Čejka), 45. Havlát (Dvořák, Kratochvíl), 50. Šnajnar (Hroudný)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) - Zukal, Kratochvíl, Šnajnar (C), Furch, Gotthard, Sedláček - Dvořák, Havlát, Kališ, Hasoň, Škvrně, Čejka, Horký, Dufek, Süss, Hroudný
    Banes Motor České Budějovice: Kváča od 50. Němec - Benda, Farka, Klimecký, Švagr, Stehlík - Fencl, Šulek, Schmidmayer, Bláha, Schwarz, Matějka, Bahula, Ondráček, Bárta (C), Doktor, Mašek

Rozhodčí: Netopil - Čech, Mlčoch