Getafe – Osasuna 1:1 (kon.) | Mallorca – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Granada – Real Sociedad 0:0 (kon.)

Getafe právě vstřelilo branku!
    Penaltu zahrával DIEGO CASTRO a s nabídnutou příležitostí nepohrdl a míč poslal přesně k levé tyči a Fernández neměl šanci na zásah, když skákal na opačnou stranu.

90+1
    Puñal obdržel žlutou kartu.

90+1
    Getafe bude zahrávat pokutový kop! Když ve vápně rukou zahrál Puñal.

88
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Sola, přichází Timor.

86
    Sola nyní obdržel žlutou kartu za tvrdý zákrok na středu hřiště.

84
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Osasuna se dostává do vedení! ENRIQUE SOLA se dostal před velkým vápnem k míči, kde dobře obešel dva obránce a dostal se do vápna, odkud technickou střelou překonal Moyu.

83
    Žlutou kartu obdržel Valera.

80
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Cejudo, přichází Oier.

78
    Armenteros neudržel své emoce a za zbytečný zákrok obdržel červenou kartu.

75
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Barrada, přichází Gavilán.

75
    Míchel obdržel žlutou kartu.

74
    Lafita řekl pomeznímu rozhodčímu, co si myslí a obdržel žlutou kartu.

70
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Álvaro, přichází Alcácer.

67
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Nano, přichází Bertrán.

65
    Lopo přidržel za dres svého soupeře a obdržel žlutou kartu.

62
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází León, přichází Castro.

48
    Nano zahrál tvrdě na středu hřiště a obdržel žlutou kartu.

45
    Největší šanci prvního poločasu přinesla poslední minuta, když si za obranu Osasuny naběhl Álvaro a uháněl sám na branku. Ve vápně dobrou kličkou dokázal obejít i Fernándeze a posílal míč do branky, který ale na brankové čáře dokázal vykopnout Arribas, který se dobře vrátil a zachránil svůj tým.