Teplice – Pardubice 1:4 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | Liberec – Ústí n. L. 5:0 (kon.)
Jablonec – Hlučín 3:2 (kon.) | Pardubice – Ústí n. L. 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hlučín 7:4 (kon.)
Teplice – Liberec 4:4 (kon.) | Příbram – Jablonec 7:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:3 (kon.)
Jablonec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice 4:9 (kon.) | Hlučín – Příbram 2:7 (kon.)
Teplice – Hlučín 8:1 (kon.) | Ústí n. L. – Jablonec 10:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:6 (kon.)
Liberec – Příbram 5:3 (kon.) | Hlučín – Jablonec 4:6 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 10:5 (kon.)
Pardubice – Příbram 5:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:3 (kon.)
FK Teplice
1:4
FK Pardubice
Sobota 15.12.2012, 09:00 • Tipsport aréna, Liberec • O Pohár Předsedy FAČR - U16

Hezké dopoledne z liberecké Tipsport arény. Na severu Čech se tento víkend koná největší halový fotbalový turnaj dorostu, nesoucí název O Pohár Předsedy FAČR. V sobotu se na umělé trávě mezi mantinely představí kategorie U-16 v neděli pak o rok starší ročník U-17. První utkání dnešní programu začíná úderem 09:00.

Program turnaje

V obou kategoriích se představí celkem 8 mužstev, které budou rozděleny do dvou skupin po čtyřech týmech. V základní skupině odehraje každý tým celkem tři utkání. Boje v zákl. skupině jsou naplánovány od 09:00 hodin až do 14:15. Poté se rozběhne semifinálová část, která splete obě skupiny dohromady a určí to, o jaké konečné umístění budou týmy hrát.

Rozpis utkání turnaje kategorie U-16

08:30 otevření haly pro diváky
    09:00 - 14:45 zápasy v základních skupinách
    15:00 - 16:35 zápasy křížovým systémem dle umístění v zákl. sk.

4. FK Mladá Boleslav

Všechny týmy sehrají v základních skupinách tři zápasy systémem každý s každým. Podle výsledků pak budou všechny mužstva nasazeny do pyramidy o celkové umístění.

V základních skupinách a semifinále budou zápasy trvat 1x 20 minut hrubého času a v utkáních o umístěný 2x 12 minut s tím, že v případě nerozhodného výsledku rozhodne o vítězi penaltový rozstřel.

Obecné informace

Rozměry hrací plochy jsou 20 x 40 metrů a hrací plocha je ze všech stran ohraničená mantinely o výšce 1 metru, které jsou součástí hrací plochy. Při odrazu míče zpět do pole se proto hra nezastavuje. Velikosti branek jsou 5 x 2 metry a povrch hrací plochy tvoří umělá tráva třetí generace.

Standardní počet hráčů je 4 + brankař. Minimální počet hráčů na hrací ploše je vždy 3 + brankář, tehdy když jeden z hráčů obdrží žlutou popřípadě červenou kartu. Hráči střídají hokejovým způsobem.

Při udělení žluté karty musí hráč odpykat dvě minuty a vrátit se smí až po uplynutí předepsaného času nebo po inkasované brance. Po udělení červené karty musí napomenutý hráč opustit hrací plochu a je vyloučen do konce utkání. Provinivší se tým pokračuje ve třech hráčích v poli po dobu pěti minut, a to bez ohledu na to, zda během této doby obdrží branku či nikoliv. Vyloučený hráč zároveň nesmí nastoupit v dalším zápase svého týmu.

FK Teplice: Kabele, (Švejda) - Vrba, Šoufek, Richter, Tesař, Jánošík, Zeman, Koubek, Karagavrilidis, Bílek, Matoušek, Vild, Kordule.

FK Pardubice: Hrnčíř (Krátký) - Kašpar, Žoček, Staněk, Runkas, Málek, Chládek, Buš, Bulušek, Doležal, Herz, Kaštánek.

1

1
    Úvodní minuta byla v podání obou celků hodně opatrné. Ani jeden z týmů se zatím nepouští do bezhlavého útoku.

3
    První střelecký pokus jsme registrovali z kopačky teplických fotbalistů. Ti však mířili těsně vedle.

4
    Střela Buše jen těsně minula pravou tyč teplické branky.

5
    Velká šance teplického Koubka. Ten ale nedokázal zacílit přesně.

6
    Pardubický Málek to zkusil technickou střelou, ale brankáře Teplic překonat nedokázal.

7
    Bulušek stál úplně sám před brankou. Svoji šanci však trestuhodně zahodil, když branku přestřelil.

8
    Kabele teď předvedl pohotový zákrok a střelu vytěsnil mimo tři tyče.

9
    Pardubice budou kopat pokutový kop.

10
    Pardubice právě vstřelily branku!

Míč si na penaltovou značku postavil Kašpar a bez problémů proměnil.

11
    Teplice právě vstřelily branku!

Teplické vyrovnání má na svědomí Bílek. Stav utkání je tedy znovu srovnaný.

12
    Oba týmy teď nedokázaly svoji kombinaci úspěšně zakončit. Balon je v držení teplických fotbalistů.

13

Pardubice předvedli hodně pohlednou akci na jejímž konci stál Doležal, který nemohl nedat.

14
    Kabele teď drží Severočeši hodně nahoře. Další parádní zákrok v jeho podání.

15
    Máme před sebou posledních pět minut utkání. Hráči ve žlutých dresech zatím marně dobývají pardubickou svatyni.

16
    Chládek s pěti metrů pálí až do hlediště.

17
    Herz mohl přidat třetí a zřejmě rozhodující branku. Proti Kabelemu nedokázal uspět.

18

Pardubice přidávají zřejmě rozhodující branku. Tu má na svědomí BULUŠEK.

18
    BULUŠEK střílí svoji druhou dnešní branku.

19
    Teplice marně dobývají pardubickou klec. Hráči v červených dresech si závěr utkání hlídají.

Utkání právě skončilo. (09:22:48)