Nymburk – Jindř. Hradec 7:0 (kon.) | Chotěboř – SHK Hodonín 2:8 (kon.) | Kolín – Technika Brno 4:0 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)

58:12
    Jablonec zkouší utkání ještě zdramatizovat ale nedaří se mu přechod do útočného pásma

57:00
    Klášterec dokázal vstřelit az stavu 3:3 dvě branky a nyní má dvoubrankové vedení 5:3. Zdá se že už utkání bude chtít dohrát v klidu a nedělat zbytečně chyby

56:11
    Klášterec právě vstřelil branku!
    VLASTIMIL SALAČ teď projel celé hřište s pukem a poslal puk za bezmocného Nedvídka. Krásná branka od domácího hráče

54:42
    Jablonec zahrozil ale bezúspěšně

53:38
    Celé hřiště s pukem teď projel Michal Kapička a zakončil. Damašek však puk chytil

52:28
    Klášterec se rychle prosadil a to by mu také mělo pomoct se trochu zvednout. Nyní má puk na svých holích a ohrožuje hostující branku

51:26
    Klášterec se rychle prosazuje rychle po inkasované brance. Petr Freiberg zavezl puk za branku hostů a poté poslal puk na volného JAKUBA HOFMEISTRA který tak střílí v dnešním utkání hattrick.

49:48
    Vlci právě vstřelili branku!
    Jablonec vyrovnává stav utkání ! Domácí hráči v poslední třetině hodně polevili a pustili soupeře ke slovu a to se nevyplatilo. JAKUB HÁJEK překonal Damaška a stav utkání je 3:3

48:39
    Jablonec se herně neskutečně zvedl a domácí se budou ještě muset hodně snažit aby svůj jednogólový náskok udrželi

47:47
    Jablonec se dostává do zápasu když se trefil MICHAL KAPIČKA který společně s Danielem Stehnem vykoupali Damaška

46:38
    Domácí hráči teď pořádně zamotali hlavu hostujícím obráncům ale k zakončení se nedostali

43:42
    Na ledě zůstal ležet domácí Miklovič ke kterému ihned přijeli spoluhráči. Hráč má dokonce i krvavý šrám v obličeji po faulu jednoho z hostujících hráčů

42:06
    Jablonec se dokázal dnes také prosadit. Střela JAKUBA MULAČE skončila až za zády Damaška a hosté tak snižují stav.

40:22
    Sám se zjevil před Nedvídkem Mála ale prestřelil

40:01

Druhá třetina nám nabídla velmi vyrovnaný hokej. Hrálo se především ve středním pásmu. Klášterec i Jablonec nechtějí dělat zbytečné chyby a tak se hrál i opatrný hokej. Uvidíme co nám přinese dnešní psolední dějství

27:00
    Sám se zjevil před Damaškem hostující Kedršť ale domácí brankář ho skvěle vychytal

23:00
    Klášterec začíná přesilovku aktivně. Dělovku od modré čáry však Nedvídek chytil do lapačky

22:34
    Vyloučen hráč hostí Petrmichl na 2.minuty za nedovolené bránění

22:00
    Pavel Damašek nyní vytasil krásný zákrok když se dokázal přemístit od levé k tyče k pravé a zamezil tak ve skórovaní jednomu z hráčí hostí

20:01

Máme zasebou první třetinu po které vede Klášterec na Jablonecem po dvou brankách Jakuba Hofmeistera a jedné Petra Freiberga 3:0. Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně průběh hry je úplně jiný. Hraje se velmi vyrovnaný hokej ve kterém má trošku toho štěstíčka navíc domácí tým.

20:00

19:33
    Domácí přidávají v přesilové hře třetí branku. Z pravého kruhu nahodil puk na Nedvídka Tomáš Polanský a tak trochu komicky trefil do břicha JAKUBA HOFMEISTRA a k překvapení všech skončil puk v síťi.

11:52
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení. Tomáš Polanský se zjevil sám před Nedvídkem ale nezmatkoval a našel krásnou nahrávkou ke druhé tyči JAKUBA HOFMEISTRA a ten neměl problém poslat puk za bezmocného brankáře hostí.

08:00
    Puk má na svých hokejkách Jablonec a zkouší vymyslet nějakou akci která by vedla ke skórování

07:10
    Po vstřelené brance je aktivnějším týmem Klášterec ale Jablonec výborně brání

06:15
    Krásná akce domácích přináší své ovoce. Souhru Hofmeistra a Revaye využívá PETR FREIBERG a střílí první branku domácích.

04:04
    Domácí byli teď delší dobu u branky Nedvídka ale bohužel se nedostali do zakončení

03:16
    Rozhodčí píská přihrávku rukou od jednoho z hráču hostí

02:53
    Zatím se hraje klidný hokej bez větších šancí na obou stranách

01:49
    První vážnější akce se povedla také Klášterci ale Nedvídek vytasil proti dorážce svůj levý beton

00:59
    Perfektní postřeh předvedl domácí brankář když se tečovaný puk vydal vzduchem za jeho záda. Damašek však chytil puk do lapačky

00:09
    První nahození kryje Damašek v lapačce

00:01

HC Klášterec nad Ohří: Damašek(Dvořák); Mašek, Hartman, Revay, Ptáčník, Dostál, Řepík, Mála, Miklovič, Polanský, Freiberg, Hofmeister, Diviš, Salač, Heindl, Svoboda, Toušek, Neuman

HC Vlci Jablonec: Nedvídek(Bouška); Petrmichl, Kadeřábek, Lacek, Niko, Zeman, Abraham, Šulc, Bříška, Tondr, Vařecha, Kapička, Stehno, Mulač, Kedršť, Hájek, Vašek

Rozhodčí: M.Petružálek; O.Kokrment, Z.Ruchař.

Vánoce a Silvestr jsou již za námi a tak se opět do Klášterce vrací druholigový hokej. Tentokrát si na led ve městě porcelánu zajede Jablonec nad Nisou, který zde bude chtít určitě ukořistit nějaký ten bod. Klášterec se s Jabloncem v této sezóně střetl už dvakrát. Oba dva zápasy vyhrál Klášterec když si doma poradil s Jabloncem 4:2 a na jeho ledě po přestřelce 6:5 po prodloužení. Domácí budou plnit roli papírového favorita.

Klášterečtí hokejisté přes Vánoce určitě něco na váze nabrali po konzumaci cukroví od manželek, maminek nebo přitelkyň ale kila šla hned dolů po začátku příprav na další průběh sezóny. Klášterec by měl být v plné síle a před domácím publikem ukázat, že na nepovedený start do sezóny dal už zapomenout. Poslední zápas před přestávkou nevyšel Klášterci podle očekávání když podlehl na ledě Milevska 2:3 po samostatných nájezdech. Kanadskému bodování vládne v modrožlutém dresu Libor Řepík (9+6) a hned za ním je Martin Kalinovič (4+8). Doufejme tedy že né jenom jim to bude proti Jablonci střílet.

Jablonec je o pouhý bod za Kláštercem a tak bude chtít určitě zabojovat na jeho ledě a zvítězit aby ho v tabulce přeskočil. Poslední zápas odehráli vlci proti Bílině a prohráli 5:6 po prodloužení. Zatím nejaktivnějším hráčem v dresu vlků je Lukáš Tondr (8+10) následovaný Tomášem Brokešem (7+8).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 7. Freiberg (Hofmeister, Revay), 12. Hofmeister (Polanský), 20. Hofmeister (Polanský, Revay), 52. Hofmeister (Freiberg), 57. Salač (Heindl, Ptáčník) - 43. Mulač (Kapička), 48. Kapička (Stehno), 50. Hájek (Kedršť, Vašek)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek(Dvořák); Mašek, Hartman, Revay, Ptáčník, Dostál, Řepík, Mála, Miklovič, Polanský, Freiberg, Hofmeister, Diviš, Salač, Heindl, Svoboda, Toušek, Neuman
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Nedvídek(Bouška); Petrmichl, Kadeřábek, Lacek, Niko, Zeman, Abraham, Šulc, Bříška, Tondr, Vařecha, Kapička, Stehno, Mulač, Kedršť, Hájek, Vašek

Rozhodčí: M.Petružálek; O.Kokrment, L.Místecký