Nymburk – Jindř. Hradec 7:0 (kon.) | Chotěboř – SHK Hodonín 2:8 (kon.) | Kolín – Technika Brno 4:0 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
HC Technika Brno
Neděle 06.01.2013, 17:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

Krásné 3 body zůstávají domácím Kozlům, za perfektní předvedený výkon v tomto utkání, o branky se postarali 2x Malý, Kadlec, Šafránek. Tento rok domácí zahájili krásným vítězstvím 4:0 s 2. Technikou Brno! Doufejme, že ,,Jak na nový rok, tak po celý rok.,, bude platit :-) Děkuji za pozornost, a přeji krásný zbytek dne! (19:03:39)

60:00

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty tohoto utkání.

55:57
    Hosté v plném počtu. Kolínští v této přesilové hře měli velmi mnoho šancí, ani jednou se jim nepodařilo vsítit gól.

53:57
    Vyloučen Michal Brzobohatý (TECH) na 2 minuty za sekání.

53:33
    Kadlec se snažil kotouč došťouchnout do brněnské branky, ale puk měl pod kontrolou Chvátal.

53:06

51:06
    Další vyloučení Kolína. 2- minutový trest za podražení si jde odpykat David Šafránek.

49:33
    Malý další skvělou střelou střelil na Chvátala ten vyráží.

48:21
    Zakázané uvolnění Techniky.

47:43

45:43
    Za domácí potrestán Martin Barták na 2 minuty za vysokou hůl.

45:42
    Technika v dobré příležitosti! Ovšem Moravec má dnes zřejmě svůj den!

44:43
    Kolínští jsou po 4 góle stále více nabuzeni.

42:45
    Kozlové právě vstřelili branku!

Po bojovné chvíli v kolínské útočné třetině se přeci jen podařilo! Čtvrtý gól Kolína a zároveň svůj druhý gól si připisuje kapitán JOSEF MALÝ po asistenci Martina Vágnera. Stav utkání 4:0!

40:54

40:35
    Ofsajd domácích.

40:24
    Poslední část tohoto utkání začala vyhranou bulí domácích, ty se pomalu ženou do útoku.

40:01

Tomáš Pácal ještě zkusil v závěru třetiny vypálit na Chvátala, ten vyrazil! Do třetí třetiny si Kolín odnáší 3 brankové vedení. Další třetina začne přibližně v 18:30!

40:00

38:54
    Za hákování vyloučen Jiří Zapletal (TECH) na 2 minuty.

37:47
    Atmosféra je na hřišti tu celkem napjatá.

36:45

34:37
    Tomáš Pácal vyhodil puk z obranné třetiny mimo hřiště, to však znamená podle pravidel 2 minuty a zdržování hry.

34:01
    Ofsajd hostů.

34:00
    Hosté se v oslabení dostali do útoku a tvrdou ranou srazili Moravce k zemi, ten však puk drží. Nyní jsou v plném počtu!

32:00
    Na 2 minuty za držení potrestán brněnský Vlastimil Odehnal.

32:00
    Dnešní utkání sleduje 650 diváků.

31:11
    Opět nádherná akce provedená Davidem Šafránkem, stačily centimetry a puk mohl skončit v brněnské brance. Hosté se vzchopili a rychlým protiútokem vystřelili na Moravce. Ten puk chytil do lapačky a hra pokračuje. Do dalšího útoku se hrnul domácí Kadlec, ale jeho střelu Chvátal čapl do lapačky!

28:24

Kozlům dvoubrankový náskok nestačil. Nyní byla k vidění nádherná akce první domácí formace Kadlec - Vágner - Malý. Tuto akci zakončil JOSEF MALÝ velmi ukázkovou šibenicí nad Chvátalovo rameno.

28:08

A je to góóóól! Kozlové zvyšují skóre na 2:0!! Po první tvrdé střele od modré Ježka se puk snažil 3x dorazit DAVID ŠAFRÁNEK a napotřetí to vyšlo! Kozlové už vedou 2:0.

27:20

26:56
    Zakázané uvolnění Kolína.

26:52
    Hosté vystřelili od modré na Moravce, jejich puk však těsně minul domácí branku.

25:44
    Puk opět vyhozen mimo hrací plochu.

25:39

23:39
    První vyloučení domácích dnešního utkání. Domácí gólman František Moravec potrestán na 2 minuty za podražení - trest odpykává Marek Březina.

23:18
    Ofsajd Techniky.

22:57
    Puk vyhozen mimo hrací puku. Vhazuje se před Chvátalem.

22:33
    Zumr v souboji hledal volného Šafránka.

21:46
    Nyní se vhazuje před Moravcem. Puku se zhostili hosté a vyjeli do útoku. Domácí obránci vyhodili puk přes celé hřiště - což bylo ihned poté odpískáno jako zakázané uvolnění.

20:30
    První pokus na branku měli ve druhé třetině hosté. Od modré vyzkoušeli pozornost Moravce.

20:01

Hra v první třetině byla celkem vyrovnaná. Ukázkovým gólem se předvedl domácí Jiří Kadlec a otevřel tím dnešní stav utkání. Jak to bude i v dalších třetinách uvidíme přibližně v 17:40!

20:00

18:20
    Hosté v plném počtu a další neúspěšná přesilová hra domácích ani v této přesilovce nedokázali upravit skóre.

16:40
    Máme tu další vyloučení ze strany Techniky. Na 2 minuty za hákování si odpyká trest na trestné lavici Bělohlávek. A Kozlové si zahrají další přesilovou hru!

16:35
    Domácím se v přesilové hře moc nedařilo, Technika skvěle domácí ubránila. Ale nyní v šanci domácí Šafránek a poté Zumr. Ani jednomu se nepodařilo dorazit puk do branky.

16:00

14:00
    Mnoho šancí a dorážek měl teď domácí celek. Před Chvátalovou brankou se udělal veliký chumel a kozlové se snažili dorazit puk do branky. Nakonec sudí zapískal faul hostů na 2 minuty za sekání- trest odpykává Jiří Kozák.

12:53
    Malý opět vyzkoušel brněnského brankáře, ale i tento pokus Chvátal čapl do lapačky.

12:03
    Fadrný ve velké šanci, vyhledal si volného spoluhráče, ten ale puk nezpracoval a pokračuje se ve hře. Dále měla Technika v tento moment celkem tlak, ale nepodařilo se jim překonat Moravce.

10:44
    Malý tvrdě vystřelil na Chvátala, ten také úspěšně vyráží!

9:02
    Šafránek při samostatném úniku byl zahákován, ale to asi hlavní sudí neviděl a hra pokračuje.

8:42
    Nečekaná rychlá střela z rohu na Moravce, i touto střelou si domácí brankář připisuje úspěšný zákrok.

8:01
    Morkes mezi kruhy napálil puk na Chvátala, ještě to tam pokoušeli dorazit Skokan s Jankovským. Chvátal puk podržel v jeho betonech.

7:35
    Malá tlačenice u mantinelu v obranném pásmu Kolína. Pokračuje se ve hře.

6:59
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazuje se před Moravcem.

6:51
    Šafránek zkusil objet branku, a zkusil vystřelit, puk však vyrazil brněnský obránce, a Pýcha se ho snažil ještě dorazit od modré.

4:46

Nádhernou backhandovou kličkou přelstil Chvátala domácí JIŘÍ KADLEC a tímto ukázkovým gólem otevírá skóre dnešního zápasu!

4:22
    Puk teď pomalu dojel k Moravcovi a ten ho podržel. Vhazuje se před ním.

3:49
    O puk se teď bojovalo ve středním pásmu. Technika tento boj vyhrála a útočila na Moravce, ale domácí obrana je skvěle ubránila a nenechala je vystřelit.

2:33

2:14
    Nyní se hraje v domácí útočné třetině. Zpoza rohu se ke střele dostal domácí kapitán Malý. Jeho střela však skončila v náruči Chvátala. Další vhazování proběhne před ním.

1:01
    I domácí prověřili brněnského gólmana.

0:15
    O úvodní buly byl velký boj. Nakonec tento souboj vyhráli domácí a chopili se jako první puku. Puk však moc dlouho nepodrželi a hosté měli už v prvních sekundách první ránu na branku a domácí Moravec měl první úspěšný zásah.

00:01

Hezký nedělní podvečer, vítáme Vás dnes 6.1.2013 ze zimního stadionu v Kolíně. V dnešním zápase Kolín přivítá celek Technika Brno. Hosté si stále drží druhé místo celkové tabulky, za to kolínští ujímají 6. místo. Jak se bude dařit oběma týmům po novém roce se dozvíme již v 17 hodin!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 5. Kadlec, 29. Šafránek (Ježek), 29. Malý (Vágner, Kadlec), 43. Malý (Vágner)

SC Marimex Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pýcha, Březina, Špringl - Malý, Kadlec, Cerk - Morkes, Skokan, Jankovský - Zumr, Ježek, Šafránek - Pospíšil, Vágner
    HC Technika Brno: Chvátal (Novák) -Habrovec, Žalud, Bilčík, Štíndl, Zapletal, Klimeš, Valeš, Košecký, Rajnoha, Sedláček, Fadrný, Česnek, Benýšek, Odehnal, Kozák, Bělohlávek, Hnilička, Mráz, Brzobohatý, Látal