Vrchlabí – Náchod 7:2 (kon.) | Světlá nS – Chrudim 4:5 (po pr.) | Šternberk – Kroměříž 6:10 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
7:2 (0:0, 3:1, 4:1)
HC Náchod
Neděle 06.01.2013, 17:00 • Elektromont aréna • Krajská liga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vítáme Vás u dnešního onlajnu krajské hokejové ligy mezi Vrchlabím a Náchodem. Oboum týmům v podstatě o nic nejde. Vrchlabí v tabulce skončí jasně na 2. příčce. Náchod v žebříčku zaujímá 9. pozici a nemůže tak ani teoreticky postoupit do play-off.

HC Stadion Vrchlabí:
    Náchod:

Utkání za okamžik začne..

00:01

00:31
    Martin Svoboda centroval kotouč na hokejku Bláhy. Kus černé pryže k němu ale nedošel.

01:09
    Patrik Fořt mohl vstřelit první gól zápasu. Uháněl sám na hostujícího gólmana, jeho střela ale nemířila mezi tři tyče.

01:57
    Icing Náchoda.

02:47
    R. Svoboda dojel kotouč za hostující brankou, poté ho ale o něj obrali náchodští beci.

03:09
    Tentýž hráč byl ale poté vyloučen za sekání na dvě minuty.

04:57
    Vyloučení i na hostující straně. Švejnoha vyloučen.

05:49
    Bláha po individuální akci vystřelil, ale branku nevsítil.

06:24
    Tlak domácího týmu neskončil ani střeleckým pokusem.

06:57
    Hosté v pěti.

07:02
    Ondřej Chudý neprostřelil Biegla.

07:11
    A Náchod jde opět do čtyř. Vyloučen Petr za sekání.

08:18
    Vyloučení i na straně Stadionu. Za katr odchází Hamerský, dvě minuty, hákování.

08:33
    Vhazování před Bieglem.

08:47
    Fořt se rozjel a mířil na hostující branku, puk mu poté ujel a následná přihrávka skončila na holích Náchoda.

09:11

10:05
    Od modré nahazoval Dostál. Biegl v pohodě chytá lapačkou.

10:18

10:54
    Bláha v dobré šanci! Střelu z mezi kruhů Navrátil vyrazil ramenem.

11:38
    Jakubec dostal křížnou přihrávku přes útočnou třetinu a ocitl se úplně sám před brankářem Navrátilem, ovšem jeho střela mířila doprostřed branky a tudíž neměla šanci úspěch.

12:57
    Střelu Martina Lepky chytil Navrátil do lapačky.

13:44
    Jakubec vystřelil, ale jeho nepříliš výrazná střela neměla nárok na úspěch.

15:27
    Vernerova střela neprošla přes Biegla.

16:01
    Lepkova rána zblokovaná do ochranné sítě.

17:00
    Vrchlabí v ofsajdu.

17:23
    Urban centroval před bránu.

19:00
    Hamerský vystřelil. Navrátila nepřekonal.

19:47
    Zázvorka vystřelil od modré.

20:00

První třetina nám branku nepřinesla. Ovšem myslím, že můžeme říci, že i když v zápase nikomu o nic nejde, tak sledujeme poměrně pěkné utkání. Schází tomu tedy jediné = gól, tak věřme, že se ho brzy dočkáme.

20:01

20:28
    Lepka vystřelil přes obránce. Navrátil chytá.

21:00
    Vyloučen Bušek menším trestem na dvě minuty za napadení tělem.

22:35
    Vrchlabí se osvobozuje.

23:00

24:17
    Bláha nebezpečně vystřelil.

24:31
    Vyloučen hostující Pánek na dvě minuty za sekání.

24:52
    Stadion v tlaku.

25:01
    Vrchlabí vstřelilo branku!

Ladislav PULEC se trefuje v přesilové hře a domácí vedou! Asistence: Patrik FOŘT.

25:50
    Ovšem i Náchod bude mít k dispozici početní výhodu. Vyloučen Tomáš Marek na dvě minuty za vysokou hůl.

26:35
    Paradoxně ale hraje Vrchlabí a drží kotouč v obranném pásmu Náchoda.

27:00
    A vyloučení opět na hostující straně. Na trestnou putuje Ondřejc za nedovolené bránění.

27:30
    Josef Majer, nová posila Vrchlabí, teď nastřelil tyčku hostující klece.

27:50

27:52
    A srovnat mohl náchodský hokejista, který uháněl sám na Biegla, ale netrefil ani branku.

28:57
    Velká šance domácího mužstva. Jeden z domácích beků nahazoval na Navrátila, před kterým se puku ujmul Fořt, do branky ho ale nasměrovat nedokázal.

29:00

29:46
    Náchod právě vstřelil branku!

A máme srovnáno! Autorem branky je Ondřej CHUDÝ. Bez asistence.

29:58
    Vyloučen Šejnoha a je tu přesilovka pro domácí tým.

29:46
    A po inkasovaném gólu proběhlo střídání mezi třemi tyčemi domácích. Biegla nahradil Effemberk.

31:30
    Ani po velkém tlaku domácích nepřišla branka. Navrátil odolává.

31:58

32:30
    Dnešní utkání provází řada vyloučení. Na trestnou teď zamířil Burdych a Stadion má opět výhodu jednoho muže v poli.

33:24
    Stále opakující se pohádka. Teď vyloučen domácí tým za příliš mnoho hráčů na ledě.

34:15
    Zajímavá situace pro domácí, kteří budou hrát 4 na 3. Z mužstva Náchoda vyloučen Václav Petr na dvě minuty za vysokou hůl.

34:30
    Náchod ve čtyřech.

34:51
    Krátce poté, co hosté hráli ve čtyřech, jdou opět do tří. Vyloučen V8clav dostál, dvě minuty, krosček.

35:11
    Hosté dvakrát za sebou vyhodili..

35:24

35:48
    Zázvorka promáchl kotouč na modré a Stadion se tak musí znovu vracet do obranné třetiny Náchoda.

36:11
    Další vyloučená náchodský hokejista! Odsedět si dvě minuty odešel Verner z podražení.

36:36
    Ofsajd odpískán domácích. Stále trvá jejich dlouhá přesilová hra 5 na 3.

38:03
    A je to tu znova! Vyloučen hráč Náchoda. Tentokrát je to Švejnoha, který je vyloučen menším trestem za sekání.

38:11

38:20

Martin SVOBODA vyjel z rohu hřiště až před brankáře Navrátila, kterého střelou nad rameno neomylně překonal. Asistence: Josef MAJER.

39:59

Neuvěřitelné! Sekundu před koncem druhého dějství Vrchlabí navyšuje svůj náskok na rozdíl dvou branek. Úspěšným exekutorem gólu je Ladislav PULEC. Asistence: Patrik FOŘT.

40:00

Druhá třetina je za námi a měla úplně opačný průběh než ta první. Viděli jsme hned čtyři branky. Nejprve vedli domácí zásluhou Pulce. V polovině druhé třetiny sice vyrovnal Chudý, ovšem náchodští se nechávali ke konci třetiny příliš často vylučovat a ve 39. a 40. minutě se domácí dvakrát prosadili a do třetí třetiny jdou s příjemným dvoubrankovým náskokem. Třetí gól padl dokonce vteřinu před koncem druhé periody.

40:01

40:59
    Domácí si opět snaží vytvořit tlak na náchodské hokejisty.

41:46
    Lehké nahození Effemberk chytá

41:59

Pozor! Hosté ještě snižují a pokoušejí se zdramatizovat utkání. Prosadil se Václav PÁNEK. Bez asistence.

42:33
    A domácí hned kontrují, ovšem všechny jejich střelecké pokusy chytá Navrátil.

43:24

Netrvalo dlouho a domácí opět vedou rozdílem dvou branek. Čtvrtý gól Vrchlabí vstřelil kapitán domácího mužstva Jiří JAKUBEC. Asistence: Patrik FOŘT

44:50
    Jurča vystřelil přes obránce. Effemberk vyrazil do ochranné sítě.

45:38
    Pánek zajímavě vystřelil od modré. Domácí gólman chytá.

46:34

A je to 5:2! Další vrchlabský gól střílí Patrik URBAN, který se z mezikruží trefil nad lapačku Navrátila. Asistence: Pavel ZÁZVORKA

48:49
    Domácí pořád v tlaku na hostující tým.

49:07
    Zázvorka vystřelil od modré, Navrátil vykopl levým betonem.

51:16
    Zázvorka sám před Navrátilem tečoval přihrávku jednoho ze svých spoluhráčů. Hostující strážce svatyně si mezírku mezi betony nenechal.

52:02

Náchodští hokejisté už to budou mít hodně těžké. Šestý zářez na pažbu přidal Tomáš JIRKŮ, který se zblízka prosadil a nad beton prostřelil Navrátila. Asistence: Tomáš BLÁHA.

52:02
    A přichází střídání v brankovišti hostujícího mužstva. Navrátil si šel dát sprchu a do brány pouští Václava Mertlíka.

52:23
    A Stadion si zahraje další přesilovku.

53:40

Krásný gól, který nemohl hostující gólman ani zázrakem chytit. Oppelt nahodil a kotouč se od mantinelu odrazil přímo na hůl Martina SVOBODY, který z první trefil šibenici hostující branky. Krásný gól. Asistence: Tomáš Oppelt.

Dnešní utkání sleduje 615 diváků.

56:34
    Šejnoha uháněl z úhlu na Effemberka, zvolil bekhendový blafák, netrefil však ani branku.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty základní části ve Vrchlabí!

59:38
    Domácí fanoušci si vychutnávají poslední zápas základní části, ve kterém jejich tým smetl Náchod a už se těší na play-off.

60:00

A domácí v posledním klání základní části vítězí nad týmem Náchoda, když se ve třetí třetině dokázali čtyřikrát prosadit.

A jelikož Jičín vyhrál souboj o 6. místo, tak můžeme s jistotou říct, že Vrchlabí se v prvním kole play-off střetne s Jaroměří. To je odemne vše a u bojů play-off zase na počtenou. (19:16:43)

Branky a nahrávky: 26. Pulec (Fořt), 39. Svoboda (Majer), 40. Pulec (Fořt), 44. Jakubec (Fořt), 47. Urban (Zázvorka), 53. Jirků (Bláha), 54. Svoboda (Oppelt) - 30. Chudý, 42. Pánek

HC Stadion Vrchlabí: Biegl, Effemberk - Hlaváč, Pulec, Hamerský, Bušek, Provazník, Zázvorka, Majer, Lepka, Bláha, Svoboda M., Jakubec, Urban, Fořt, Oppelt, Jirků, Svoboda R., Marek
    HC Náchod: Navrátil, Mertlík - Pánek, Pavlík, Presse, Dostál, Špetla, Chudý, Jurča, Hudeček, Zeman, Hradecký, Leeder, Petr, Macháček, Horčička, Vondřejc, Škoda, Verner, Šejnoha, Burdych, Karel