Troyes – Saint-Étienne 2:2 (kon.) | Ajaccio – Toulouse 2:3 (kon.) | Évian TG – Remeš 2:2 (kon.)
Bordeaux – Lorient 1:1 (kon.) | Rennes – Nancy 0:2 (kon.) | Valenciennes – Bastia 3:4 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
2:2 (0:1)
Stade de Reims
Sobota 30.03.2013, 20:00 • Parc des Sports • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

90+2
    Évian právě vstřelilo branku!

Tak nakonec se domácí přeci jen zaslouženě dočkali! CLARCK N'SIKULU dostal míč na hranici vápna a snadno ho poslal do míst, kam se Agassa jednoduše nemohl stihnout přesunout.

90
    Taktickým faulem se provinil de Preville.

83
    V posledním střídání utkání vystřídal Lacoura Baouia.

83
    Žlutou kartu vidí domácí Berigaud za taktický faul, kterým zastavil rychlý protiútok hostí.

80
    Poslední střídání hostí. Devauxe vystřídal Mandi.

77
    Za nezbytný faul vidí žlutou kartu Ca.

76
    Za hosty odchází Diego, nahradil ho de Preville.

71
    Druhé střídání domácích. Za Rabia jde na trávník N'Sikulu.

68

Ale pozor, teď tu máme zase šok pro hosty, kteří inkasují hned v následující minutě! YANNICKOVI SAGBOVI stačilo na hřišti 7 minut, aby se prosadil. Berigaud mu nacentroval míč přesně na hlavu do vápna a Sagbo poprvé překonal oslabeného soupeře.

67
    Reims právě vstřelilo branku!

Hosté se prosazují v deseti a vystihují tak svou pohodu! GAETAN COURTET se zpoza vápna trefil přesně ke vzdálenější tyči. Odvážím se říci, že tohle Évian už nesrovná.

61
    Střídají i domácí. Adnaneho nahradil Sagbo.

57
    První střídání utkání. Ca vystřídal Ramareho.

35
    Tentokrát to obrana hostí nezvládla a tak musel za cenu žluté karty zastavit útok domácích Glombard.

15
    Ostrým zákrokem se teď provinil střelec první branky Ayité a vidí hned červenou kartu!

12

Gól ovšem padá na druhé straně a to je velký šok pro domácí! Devaux přihrál přesně na úplně volného FLOYDA AYITÉHO a ten sám proti Laquaitovi nezaváhal! Domácí teď mají před sebou těžkou úlohu.

5
    První se do šance dostal Youssef, který dostal míč do vápna, ale jeho střelu k bližší tyči parádně zachytil Agassa!

Jakub Šperk

Branky: 68. Sagbo, 90+2. N'Sikulu – 12. Ayité, 67. Courtet

Karty:   83. Berigaud (EVA) – 35. Glombard (REI), 77. Ca (REI), 90. Preville (REI)   15. Ayité (REI)

Évian Thonon Gaillard: Laquait – Betão, Wass, Lacour (83. Baouia), Cambon – Rabiu (71. N'Sikulu), Adnane (61. Sagbo), Ninkovic, Sorlin – Khalifa, Berigaud
    Stade de Reims: Agassa – Fofana, Signorino, Weber, Glombard – Krychowiak, Devaux (80. Mandi), Ramare (57. Ca), Diego (76. Preville) – Ayité (do 15. minuty), Courter

Rozhodčí: C. Turpin‎