Bohem. Pr. – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Sokolov – Znojmo 0:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:1 (kon.)
Most – Čáslav 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Žižkov 0:0 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:2 (kon.)
FC Zlín
3:2 (0:1)
FC SILON Táborsko
Sobota 30.03.2013, 17:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

83
    Zlín právě vstřelil branku!

Pazdera vhazoval dlouhý aut. Míč proskákal až k PAVLU MALCHARKOVI, který dotlačil přes obránce míč až do sítě!

57
    MAS právě vstřelil branku!

ALEŠ KOČÍ zužitkoval nabídnutou příležitost a je to 2:2! Pravačkou přestřelil zeď a Kořínek neměl šanci.

49

LUKÁŠ MOTAL obrací skóre na stranu Zlína! Po závaru ve vápnu Táborska se dostal odražený míč k Motalovi a ten přesnou střelou rozvlnil síť podruhé během tří minut.

46

LUKÁŠ ŽELEZNÍK se z pokutového kopu nemýlil a střelou k pravé tyči překonal Fryštáka.

45

Sezimovo Ústí se v závěru poločasu dostává do vedení. DANIEL KRCH se dostal na zadní tyči k centru od Jana Šimáka a neměl problém jej doklepnout za záda Kořínka.