Bohem. Pr. – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Sokolov – Znojmo 0:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:1 (kon.)
Most – Čáslav 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Žižkov 0:0 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:2 (kon.)
FC Zlín
3:2 (0:1)
FC SILON Táborsko
Sobota 30.03.2013, 17:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    Pavel Elšík nahrazuje Tomáše Polácha na závěrečné minuty.

85
    Hosté naposledy střídají. Lukáš Mach přišel na místo Maška.

83
    Zlín právě vstřelil branku!

Pazdera vhazoval dlouhý aut. Míč proskákal až k PAVLU MALCHARKOVI, který dotlačil přes obránce míč až do sítě!

80
    Ihned po příchodu uviděl Pavol Ruskovský žlutou kartu.

79
    Trenér Kalivoda střídá. Střelec penalty Železník je střídán Ruskovským.

79
    Malý fauloval a uviděl žlutou kartu.

71
    Druhé střídání hostů. Na místo Džafiče přichází Dolejš.

68
    Zlín střídá. Odchází Hruška a nastupuje Matějov.

62
    Ze hřiště odchází nejnebezpečnější hráč zápasu Jan Šimák, nahrazuje ho Vladimír Dobal.

57
    MAS právě vstřelil branku!

ALEŠ KOČÍ zužitkoval nabídnutou příležitost a je to 2:2! Pravačkou přestřelil zeď a Kořínek neměl šanci.

55
    Polách zamířil z dálky a Fryšták vytáhl míč nad břevno! Následuje roh.

54
    Krch fauloval Malcharka a dostal od sudího žlutou kartu.

53
    Nebezpečný Šimák našel na malém vápnu Krcha, který měl obrovskou příležitost srovnat. Střílel, ale metr nad branku Kořínka a z velké šance nic nebylo.

49

LUKÁŠ MOTAL obrací skóre na stranu Zlína! Po závaru ve vápnu Táborska se dostal odražený míč k Motalovi a ten přesnou střelou rozvlnil síť podruhé během tří minut.

46

LUKÁŠ ŽELEZNÍK se z pokutového kopu nemýlil a střelou k pravé tyči překonal Fryštáka.

46
    Byla nařízena penalta k údivu všech fanoušků. Hruška byl faulován hned v úvodu poločasu a Zlín má možnost srovnat.

45

Sezimovo Ústí se v závěru poločasu dostává do vedení. DANIEL KRCH se dostal na zadní tyči k centru od Jana Šimáka a neměl problém jej doklepnout za záda Kořínka.

40
    Šimák se pokusil překvapit Kořínka ze standartky. Jeho střela se otřela o boční sít branky a pořádně vystrašila všechny na stadionu Letná.