Setúbal – Marítimo 2:4 (kon.) | Moreirense – Estoril 1:1 (kon.) | Beira-Mar – Olhanense 0:1 (kon.)
Coimbra – Porto 0:3 (kon.) | Benfica – Rio Ave 6:1 (kon.)
Moreirense FC
1:1 (1:0)
GD Estoril Praia
Sobota 30.03.2013, 17:00 • Parque de Jogos Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga

90+7
    Estoril právě vstřelilo branku!

Už se to zdálo takřka nemožné, ale hosté se v neuvěřitelné sedmé minutě nastavení dostávají k vyrovnávací brance a za svůj tlak tak jsou odměněni jedním bodem. Střelcem branky je střídající TONY TAYLOR.

90+6
    Domácí Pintassilgo vidí v samém závěru žlutou kartu. Konec zápasu se nám hodně vyhrocuje.

90+4
    Jenže mnohem horší situace se odehrává na straně druhé, kde Steven Vitoria vidí svou druhou žlutou v zápase a odchází tak do sprch ještě před závěrečným hvizdem rozhodčího.

90+5
    V samém závěru ještě vidí žlutou kartu Rafael Lopes.

89
    Máme zde ještě jedno střídání. Hřiště opouští Nabil Ghilas a místo něj si v domácím dresu zahraje Rafael Lopes.

79
    Gerso si nyní pomohl nedovoleně a je za svůj faul odměněn žlutou kartou.

74
    Aby těch střídání nebylo málo, tak na straně domácích odchází Fabio Espinho a místo něj si zahraje Renatinho.

73
    Jednalo se hned o dvojí střídání. Dalším novým hráčem v dresu Estorilu je Tony Taylor, který nahradil Carlitose.

73
    Střídají hosté. Ze hřiště odchází Goncalo a místo něj si zahraje Gerso.

67
    Hosté se postupně s míčem dostali až na hranici pokutového území a z tohoto místa mohli zahrávat přímý volný kop, který však brankou nekončí.

65
    Máme zde první střídání v zápase. Odchází domácí Wagner a místo něj přijde Kinkela.

63
    Na další žlutou kartu jsme moc dlouho čekat nemuseli. Opět je potrestán domácí hráč, tentokrát je to Wagner.

60
    Přesně po hodině hry vidí žlutou kartu Anibal Capela.

45+1
    Již v první minutě nastavení je zde žlutá karta pro Stevena Vitoriu z týmu Estorilu.

43
    O necelou minutku později je zde další žlutá karta a opět pro domácího hráče. Potrestaným je tentokrát Fabio Espinho.

42
    Za faul ve středu hřiště je odměněn žlutým kartónkem Vicius.

38
    Goncalo Santos si počínal nedovoleně a vidí za svůj zákrok první žlutou kartu v zápase.

14
    Hosté se z čista jasna dostali až před Ricarda a celou akci zakončili střeleckým pokusem, který však Ricardo kryje.

9
    Moreirense právě vstřelilo branku!

Pintassilgo našel přesnou přihrávkou NABILA GHILASE a ten dokázal překonat Vagnera v bráně Estorilu a posílá domácí tým do vedení.