Bayern – Augsburg 3:0 (kon.) | Schalke – Stuttgart 1:2 (kon.) | Leverkusen – Hannover 3:1 (kon.)
Wolfsburg – Dortmund 3:3 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Hamburg 1:4 (kon.)
Mohuč – Mönchengladbach 2:4 (kon.) | Fürth – Freiburg 1:2 (kon.) | Düsseldorf – Norimberk 1:2 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:4 (0:2)
Hamburger SV
Sobota 11.05.2013, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

90
    Je tady poslední dnešní střídání. Závěrečné sekundy si zahraje Beister, který vystřídal Jiráčka.

88
    Hamburg právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto! Hamburg je dnes střelecky při chuti a dvě minuty před koncem přidává i čtvrtý přesný zásah. O ten se postaral po přesné přihrávce Badelje Litevec ARTJOMS RUDNEVS, který zamířil přesně do protipohybu gólmana Casteelse – 1:4.

85
    První žlutou kartu utkání vidí hostující obránce Diekmeier.

81
    Trenér domácího celku si připravil hned dvojité střídání a využil tak poslední možnost, jak zamíchat sestavou. Ze hry odešel Sule a Rudy. Místo nich přišel De Camargo a Ludwig.

77
    Aktér poslední minut také musel rovnou vystřídat. Místo Sona přišel na hrací plochu Rudnevs.

68
    Korejec Son dostal ideální přihrávku za obranu a mohl přidat čtvrtou branku Hamburku. Balon si ale příliš předkopl a dříve u něj byl domácí brankář.

65
    Hosté se odhodlali k prvnímu střídání. Na hřišti se objevil Skjelbred, který nahradil Aoga.

61
    Hoffenheim právě vstřelil branku!

I přes tří brankovou ztrátu ale domácí zbraně nesložili a hned o minutu později se dočkávají své úvodní branky. K osamocenému balonu se v pokutovém území dostal KEVIN VOLLAND a nechytatelnou ranou snižuje – 1:3.

60

Domácí naděje už jsou zřejmě definitivně pohřbeny. Střelu Jansena dokázali domácí beci ještě odvrátit. Jenže k jejich smůle pouze k volnému PETRU JIRÁČKOVI, který neomylně trefil odkrytou branku – 0:3.

56
    Parádní ránu vyprodukoval Volland. Ještě lepší zákrok však předvedl Adler, který pohotově šanci zlikvidoval.

46
    Hned v úvodu druhého poločasu je tu střídání na straně Hoffenheimu. Ze hry odešel Weis, kterého nahradí Johnson.

43
    Salihovićova hlavička už mířila do odkryté branky. Na poslední chvíli ale zakročil obránce Jansen a balon mířící do sítě odkopl pryč.

35

Hosté znovu předvedli velmi pohlednou akci, po které se dostávají už do dvoubrankového vedení. Son nejdříve obešel domácí gólman a poté předložil gólovou lahůdku DENNISI AOGOVI, který už nemohl prázdnou branku minout – 0:2.

27
    Hosté se dostali do přečíslení 3 na 3, které vyřešili perfektně. Zakončující Jiráček ale v dobré pozici branku trestuhodně minul.

18

Hosté sice na svoji první šanci čekali docela dlouho ale nakonec se dočkali úvodní branky. Diekmeier šikovně zatáhl balon po pravé straně a následným centrem našel přesně hlavu HEUNG-MIN SONA, který otevírá skóre – 0:1.