Příbram – Olomouc | 0:2 (kon.) | | | Plzeň – Slavia | 0:1 (kon.) | | | Slovácko – Liberec | 0:3 (kon.) |
Pardubice – Sokolov | 2:0 (kon.) | | | Karviná – HFK Olomouc | 7:1 (kon.) | | | Vlašim – Táborsko | 0:2 (kon.) |
Opava – Čáslav | 2:3 (kon.) | | | Zlín – Most | 1:1 (kon.) |
Švédsko – Slovensko | 0:0 (kon.) | | | Rakousko – Švýcarsko | 2:1 (kon.) | | | Itálie – Rusko | 1:1 (kon.) |
Ukrajina – Chorvatsko | 1:2 (kon.) |
Aston Villa – Chelsea | 1:2 (kon.) |
Manchester City – Wigan | 0:1 (kon.) |
Ath. Bilbao – Mallorca | 2:1 (kon.) | | | Valladolid – La Coruňa | 1:0 (kon.) | | | Osasuna – Getafe | 1:0 (kon.) |
Espanyol – Real Madrid | 1:1 (kon.) |
Bayern – Augsburg | 3:0 (kon.) | | | Schalke – Stuttgart | 1:2 (kon.) | | | Leverkusen – Hannover | 3:1 (kon.) |
Wolfsburg – Dortmund | 3:3 (kon.) | | | W. Brémy – Frankfurt | 1:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Hamburg | 1:4 (kon.) |
Mohuč – Mönchengladbach | 2:4 (kon.) | | | Fürth – Freiburg | 1:2 (kon.) | | | Düsseldorf – Norimberk | 1:2 (kon.) |
Juventus – Cagliari | 1:1 (kon.) | | | Catania – Pescara | 1:0 (kon.) |
Marseille – Toulouse | 2:1 (kon.) | | | Ajaccio – Troyes | 0:1 (kon.) | | | Bordeaux – Nancy | 3:2 (kon.) |
Bastia – Montpellier | 3:1 (kon.) | | | Brest – Sochaux | 0:2 (kon.) | | | Valenciennes – Rennes | 4:1 (kon.) |
Košice – B. Bystrica | 1:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Ružomberok | 2:2 (kon.) | | | Myjava – Prešov | 2:0 (kon.) |
Strakonice – Domažlice | 0:4 (kon.) | | | Vltavín – Kolín | 2:2 (kon.) | | | Chrudim – Karlovy Vary | 2:0 (kon.) |
H. Měcholupy – Králův Dvůr | 1:0 (kon.) | | | Písek – Zápy | 0:2 (kon.) |
Frýdek-Místek – Zlín B | 6:0 (kon.) | | | Prostějov – Olomouc B | 1:4 (kon.) | | | Kroměříž – Rosice | 3:1 (kon.) |
Břeclav – Třinec | 0:1 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 1:1 (kon.) |
Šamorín – Šaľa | 2:0 (kon.) | | | Bardejov – L. Mikuláš | 1:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Ružiná | 1:1 (kon.) |
Dolný Kubín – Michalovce | 2:2 (kon.) |
Lokeren – Waregem | 2:3 (kon.) |
Moreirense – Setúbal | 2:1 (kon.) | | | Braga – Nacional | 1:3 (kon.) | | | Coimbra – FC Ferreira | 1:1 (kon.) |
Estoril – Beira-Mar | 2:1 (kon.) | | | Sporting – Olhanense | 1:0 (kon.) | | | Marítimo – Guimarães | 1:0 (kon.) |
Rio Ave – Gil Vicente | 2:1 (kon.) | | | Porto – Benfica | 2:1 (kon.) |
Admira – Sturm Graz | 3:0 (kon.) | | | Wacker – Austria | 0:3 (kon.) | | | Ried – Mattersburg | 1:1 (kon.) |
Rapid – Wolfsberger | 0:0 (kon.) |
Dynamo – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Volga Novgorod – Vladikavkaz | 1:0 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – Perm | 4:0 (kon.) |
Blansko – FC Ivančice | 1:0 (kon.) |
konec
Švédsko
0:0
(0:0)
Slovensko
Martin Mišovec
Branky:
Rozhodčí: Slavko Vinčić (SLO) – Silver Koiv (EST), Milan Minić (SRB)
Diváci:
Karty: 68. Ssewankambo (SWE) – 20. Kadlec (SVK), 80+3. Vavro (SVK)
Neproměněná penalta:
Švédsko:
(4-3-3) Mohlin – J. Ramhorn, Suljić, Wahlqvist, S. Ramhorn – Ssewankambo, Rakip, Andersson – Citaku (63. Jönsson-Salétros), Berisha (68. Lipovac), Halvadzić.
Trenér: Roland Larsson
Náhradníci:
Trenér:
Slovensko: (4-2-3-1) Junas – Vodecký, Vavro, Varga, Kadlec – Grič, Lesniak – Špalek (51. Slaninka), Haraslín, Čmelík (74. Vlček) – Vestenický (61. Káčer).
Trenér: Ladislav Pecko
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Roland Larsson
Náhradníci:
Trenér:
Slovensko: (4-2-3-1) Junas – Vodecký, Vavro, Varga, Kadlec – Grič, Lesniak – Špalek (51. Slaninka), Haraslín, Čmelík (74. Vlček) – Vestenický (61. Káčer).
Trenér: Ladislav Pecko
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Slavko Vinčić (SLO) – Silver Koiv (EST), Milan Minić (SRB)
Diváci:
Skandinávský celek je na svém vůbec prvním Mistrovství Evropy do 17 let v historii velmi blízko postupu do semifinále. Po úvodní výhře nad Švýcarskem výběr Rolanda Larssona remizoval s Rakouskem 1:1, a tak ho dnes pouhý bod posune dál. Švédům se již povedlo kvalifikovat se na Mistrovství světa hráčů do 17 let, které na podzim hostí Spojené arabské emiráty.
SOUPISKA
Brankáři
1 MOHLIN Sixten 17/01/1996 Malmö FF
12 STRÖMGREN Hampus 08/07/1996 Mjällby AIF
Obránci
2 BERGMAN Jakob 02/01/1996 IK Sirius FK
4 RAMHORN Sebastian 03/05/1996 Kalmar FF
5 RAMHORN Johan 03/05/1996 Kalmar FF
6 SONKO SUNDBERG Noah 06/06/1996 Sundberg AIK FF
3 SULJIĆ Ali 18/07/1997 Motala AIF FK*
7 WAHLQVIST Linus 11/11/1996 FK Norrköping FK
Záložníci
8 ANDERSON Elias 31/01/1996 Helsingborgs IF
11 JÖNSSON-SALÉTROS Anton 12/04/1996 AIK FF
13 NORDIN Viktor 18/01/1996 Hammarby IF FF
14 SSEWANKAMBO Isak 27/02/1996 Chelsea FC (ENG)
Útočníci
15 CITAKU Gentrit 25/02/1996 IFK Norrköping FK
17 HALVADZIĆ Mirza 15/02/1996 Malmö FF
10 RAKIP Erdal 13/02/1996 Malmö FF
9 BERISHA Valmir 06/06/1996 Halmstads BK
16 ENGVALL Gustav 29/04/1996 IFK Göteborg
18 LIPOVAC Christer 07/03/1996 Karslunds IF
*Suljić je od 1. 7. 2013 hráčem Chelsea FC (ENG)
Trenér
LARSSON, Roland 27/01/1962 (51 let)
I pořadatel šampionátu Slovensko má velmi slušně nakročeno mezi nejlepší čtyři celky. První klání výběr Ladislava Pecka rozhodl proti Rakousku až v posledních vteřinách hry, kdy se prosadil po nahrávce Čmelíka Slaninka. I druhý zápas Slovensko neprohrálo, když v Žilině před více než osmi tisíci diváky remizovalo se Švýcarskem 2:2. Slovenský výběr má stejně jako jeho soupeř již zajištěnou účast na MS.
SOUPISKA
Brankáři
1 JUNAS Martin 09/03/1996 FK Senica
12 SEMANKO Juraj 02/01/1996 1.FC Slovácko
Obránci
3 VAVRO Denis 10/04/1996 MŠK Žilina
2 KADLEC Andrej 02/02/1996 MŠK Žilina
5 VODECKÝ Michal 22/08/1996 FK Dukla Banská Bystrica
16 KUPEC Šimon 11/02/1996 FK Dukla Banská Bystrica
15 OTRÍSAL Erik 28/06/1996 FK Senica
18 VARGA Attila 11/04/1996 Juventus FC (ITA)
Záložníci
4 SLANINKA Martin 26/03/1996 MŠK Žilina
7 KÁČER Miroslav 02/02/1996 MŠK Žilina
8 GRIČ Jakub 05/07/1996 MFK Zemplín Michalovce
11 LESNIAK Filip 14/05/1996 Tottenham Hotspur F.C. (ENG)
17 HARASLÍN Lukáš 26/05/1996 ŠK Slovan Bratislava
10 ŠPALEK Nikolas 12/02/1997 FC Nitra
14 ZÁZRIVEC Tomáš 16/06/1996 Aston Villa F.C. (ENG)
Útočníci
6 VLČEK Martin 05/02/1996 AS Trenčín
9 VESTENICKÝ Tomáš 06/04/1996 FC Nitra
13 ČMELÍK Lukáš 13/04/1996 MŠK Žilina
Trenér
PECKO, Ladislav 27/06/1968 (44 let)
Švédsko: (4-3-3) Mohlin – J. Ramhorn, Suljić, Wahlqvist, S. Ramhorn – Ssewankambo, Rakip, Andersson – Citaku, Berisha, Halvadzić.
Trenér: Roland Larsson
Slovensko: (4-2-3-1) Junas – Vodecký, Vavro, Varga, Kadlec – Grič, Lesniak – Špalek, Haraslín, Čmelík – Vestenický.
Trenér: Ladislav Pecko
Rozhodčí: Slavko Vinčić (SLO) – Silver Koiv (EST), Milan Minić (SRB).