Vsetín – Třinec 0:9 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 1:4 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 1:5 (kon.)
Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Písek – Liberec 0:4 (kon.) | Havířov – Olomouc 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Zlín 2:5 (kon.) | Letňany – Sparta 4:5 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 3:2 (po pr.)
Piráti Chomutov
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 26.10.2013, 13:00 • SD ARÉNA Chomutov • Extraliga staršího dorostu

V dnešním zápase vítězí domácí celek, který otočil stav zápasu v závěrečné dvacetiminutovce. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 3:2. (15:11:09)

Karlovy Vary měly možnost. Puk nejspíše nepřekročil brankovou čáru, když byl pod betonem Michala Danylce.

60:00

59:52
    Domácí ještě do čtyř. Jakub Meliško (CHM) – zdržování hry, vyhození puku mimo hřiště.

59:25
    Totální defenzíva od domácích a neskutečná šance pro K.Vary.

59:20
    Druhá tyč Karlových Varů!

59:05
    Tyč Karlových Varů!

59:20
    Luboš Adam neproměnil šanci, kdy měl před sebou poloodkrytou bránu!

58:04
    Chomutov vyhazuje na zakázané uvolnění.

57:53
    Dvě střely skryl do své výstroje Michal Danylec.

Energie bude hrát bez brankáře. Vhazování před brankářem Danylcem.

57:25
    Oddechový čas pro hosty.

57:20
    Domácí točí energetiky před jejich gólmanem.

55:20
    Karlovy Vary se dostaly do útoku, ale moc dlouho tam nepobyly.

54:30
    Hraje se u zadního mantinelu, za brankářem Harakalem.

53:50
    Domácí si hlídají náskok a nepouštějí Karlovy Vary do své třetiny.

52:20
    Propagační střelu od modré, brankář Jan Harakal zlikvidoval.

50:20
    Karlovy Vary se nevzdaly a teď zatápějí Chomutovu v útočné třetině.

49:50
    Dvakrát se pokoušeli hráči Chomutova o střelu a následně o teč. To se také povedlo. Brankář Harakal bezchybný.

48:20
    Domácí teď převzali iniciativu zápasu a mají puk na svých hokejkách.

46:19
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí otáčejí stav zápasu a jdou poprvé do vedení. Branku si připisuje TOM POLÁK, který poslal puk do brány přes ležícího Jana Harakala. Ten už nedokázal na podruhé proti domácím útočníkům zasáhnout. Asistence: Aleš Macháček a Michal Kašpar.

44:20
    Lehčí střelu Pavla Hubáčka likviduje Michal Danylec.

43:20
    Hraje se nahoru a dolů.

41:43
    Domácí se podařilo vyrovnat. Složitou situaci nedokázali obránci Karlových Varů vyřešit. Prosadil se FRANTIŠEK WÁGNER, který doklepával puk za brankářem. Asistence: David Kaše.

40:29
    Petr Binias (KVA) – krosček.

40:25
    Jan Páleník (CHM) od modré střílel. Puk před brankou byl tečovaný a brankář jen koukal, jak mu černý nesmysl projíždí vedle branky.

40:01

Ve druhé třetině se prosadili hostující hráči, kteří udeřili z rychlého protiútoku. Domácí na vyrovnáni v zápase stále čekají. Poslední dvacetiminutovka bude pokračovat cca v 14:35.

40:00

39:20
    Karlovy Vary se vymanily z tlaku a posílají Chomutov ven z útočné třetiny.

39:00
    Poslední minuta druhé části hry.

38:40
    Radek Veselý střelou prověřil Harakala, ale opět byl úspěšnější gólman.

37:50
    Domácí se pokoušejí dostat do nějaké lepší pozice na střelu, ale obránci hostů zašlapávají kotouče a nutí hrát Chomutov u mantinelu.

36:40
    Bojuje se u branky Karlových Varů.

35:50
    Hra se teď více zrychlila a zpřesnila.

34:34
    Martin Osmík a následně ani Kamil Svoboda na ležícího gólmana Michala Danylce nevyzráli.

33:22
    Domácí v plném počtu. Oslabení dohrávali domácí v útočné třetině.

32:40
    Tvrdá střela Marka Dimitrova se zastavila o chránič nohy domácího borce.

31:50
    Domácí gólman byl pozorný a střelu od modré zneškodnil.

31:22
    Vyloučení domácích. David Kaše (CHM) – sekání.

30:50
    Adam Rulík (KVA) se už nemohl koukat, jak se domácí trápí a ukázal, jak se tečuje puk před brankářem. Jan Harakal měl co dělat, aby puk nějak zneškodnil.

29:55
    Michal Kašpar (CHM) střílel. Jan Harakal vyrážel puk za branku.

28:50
    Sám na brankáře Danylce ujížděl hostující hráč. Brankář předvedl parádní zákrok a počkal si na pohyb hráče.

28:05

27:30
    Nepříjemně se teď musí cítit hráč Karlových Varů, který schytal tvrdou ránu přímo na holení kost. Po několika vteřinách na ledě se zvedl a odjel na střídačku.

26:50
    Drtivý tlak Chomutova. Hosté se nedokáží dotknout puku, natož ho vyhodit.

26:05
    Michael Čejka (KVA) – hákování.

24:20
    Vystřelený puk se odrazil od mantinelu, před brankáře Harakala. Domácí nevyužili překvapení a skákající puk netrefili.

23:40
    Komplikovaná rozehrávka domácích, kteří bojují s hostujícími hráči ve vlastní obranné třetině.

22:20
    Piráti se usadili v útoku. Brankář Jiří Harakal kryje všechny pokusy Chomutova.

21:13
    Střídání brankářů na straně domácích. Odchází Štěpán Lukeš a nahrazuje ho Michal Danylec.

21:13
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Rychlý protiútok a Karlovy Vary opět vedou. Po přihrávce Jiřího Janaty se prosadil MARTIN TRAPL, lehčí střelou mezi betony. Asistence: Jiří Janata a Petr Binias.

20:50
    Hra před brankou Energie.

20:01

V první třetině byl lepší tým trenéra Jiřího Janaty. Energie měla dobrých patnáct minut na ledě převahu a dokázala toho využít. Domácí se radovali v šestnácté minutě. Druhá část začne přibližně v 13:48.

17:40
    Pavel Hubáček střílel na brankáře, ten vyrazil.

17:24
    Michal Kozák (CHM) – krosček.

15:31
    Z ničeho nic domácí vyrovnávají. Zmatek před brankou využil ve vyrovnávací branku RADEK VESELÝ, který našel mezírku ve výstroji Jana Harakala. Asistence: David Kaše.

13:50
    Po zpětné přihrávce od mantinelu se neprosadil Michael Čejka, který se ocitl sám před brankářem.

11:30
    Souhra dvou hostujících. Martin Osmík nahrával a Václav Krliš tvrdě pálil na brankáře. Ten zasahovat nemusel.

10:40
    Josef Toman se uvolnil před brankáře, ale nepochopitelně netrefil branku.

09:37

09:20
    Střela Josefa Rindoše šla pouze na zadní tvrzené sklo. Brankář nemusel zasahovat.

08:57

08:30
    Ve hře ve čtyřech se lépe dýchá domácím, kteří drží puk.

07:37
    Martin Osmík (KVA) ukončuje přesilovou hru, za faul vražení na hrazení.

06:54
    Hosté budou mít příležitost v přesilové hře. Rindoš Josef (CHM) – vysoká hůl.

06:13

05:50
    Jan Páleník (CHM) měl tři velké příležitosti ke skórování. Nejblíže byl ke gólu při té první, kdy brankáři puk projel pod tělem a následně do rohu hřiště. Těsně minul puk levou tyč.

05:00
    Úvodní minutě se Chomutov neprosadil v útočné třetině. Hosté vyhodili dvakrát puk.

04:13
    Adam Luboš (KVA) – podražení. První přesilová hra, pro domácí Piráty Chomutov.

03:50
    Radek Veselý (CHM) sám před brankářem Karlových Varů. Bekhendovou kličkou nebyl úspěšný.

01:54
    Hrubá chyba gólmana Lukeše, který se snažil rozehrát za brankou. Po důrazu od hráčů Karlových Varů přišel o puk a byl problém. Michael Čejka nespěl při střelbě na bránu, ale MAREK DIMITROV bekhendem prostřelil brankáře. Asistence: Michael Čajka.

00:56
    První pokus domácích. Michal Kozák střílel do brankáře Harakala.

00:01

Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Meliško, Páleník, Hlaváček, Hierman, Kozák, Polák, A. Macháček, Kašpar, Adámek, Veselý, P. Macháček, Rohla, Dufek, Toman, D. Kaše, Wágner, Strunz, Rindoš.

HC Energie Karlovy Vary: Harakal (Frček) – Bahounek, Beer, Adam, Soudský, Rulík, Binias, Hubáček, Osmík, Čupa, Nguyen, Janata, Trapl, Svoboda, Čejka, Krliš, Rubeš, Dimitrov..

Dobrý den z Chomutova. Piráti Chomutov na domácím ledě vyzvou hokejisty karlovarské Energie.

V letošní sezóně RAKO Extralize staršího dorostu, je to již třetí střetnutí těchto týmů. Pokaždé se radoval domácí celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 16. Veselý (D. Kaše), 42. Wágner (D. Kaše), 47. Polák (Macháček, Kašpar) – 2. Dimitrov (Čejka), 22. Trapl (Janata, Binias)

Piráti Chomutov: Lukeš, od 22. Danylec – Meliško, Páleník, Hlaváček, Hierman, Kozák, Polák, A. Macháček, Kašpar, Adámek, Veselý, P. Macháček, Rohla, Dufek, Toman, D. Kaše, Wágner, Strunz, Rindoš.
    HC Energie Karlovy Vary: Harakal – Bahounek, Beer, Adam, Soudský, Rulík, Binias, Hubáček, Osmík, Čupa, Nguyen, Janata, Trapl, Svoboda, Čejka, Krliš, Rubeš, Dimitrov.