Val. Meziříčí – Orlová 0:6 (kon.) | Přerov – Opava 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Prostějov 2:6 (kon.)
Poruba 2011 – Břeclav 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 1:4 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 3:5 (kon.)
Sokolov – Nymburk 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Řisuty 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 5:6 (po s.n.)
Jindř. Hradec – Milevsko 6:2 (kon.) | Kobra – Mor. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Tábor – Vrchlabí 4:2 (kon.)

59:11
    Konečně, ale po zákroku Iláše svítí na tabuli stále nula.

Bobrům se dneska fakt nedaří. Tři na dva, ale nedostali se ani ke střele.

58:00
    Dva na jednoho pro domácí, ale opět bez branky.

57:21
    Hosté už hraji zlehka, což se jim mohlo vymstít. Pavlas chtěl obejít v rychlosti zkušeného Štefanku, ten ho ale zavezl i s pukem do branky. Tím to skončilo. Ne však gólem, rozhodčí přerušil.

56:10
    Domácí přitvrdili, ale vymstilo se jim to. Prycl vysokou holí "sundal" protihráče.

Sebevědomí hostí potvrdil teď Iláš, který by "normálně" puk zalehl, ale momentálně rozehrál do mezikruží ne zcela volnému obránci.

54:36
    Orlová právě vstřelila branku!
    Útočná formace, která před chvíli Bobry potupila, učinila tak znova. Role si však Studený s Blatoněm vyměnili.

Hra teď plyne bez přerušení, ale bez větší šance.

Bobři ještě nerezignovali, ale dneska jsou karty rozdány.

52:40
    Domácí kotel ale své hráče nadále povzbuzuje.

Hra se nemění, Orlová diktuje tempo hry. Valmez se snaží alespoň o vyrovnání.

49:07
    A opět stejná lajna hostí potvrdila dnešní formu. Po nahrávce Štefanky a Studeného se do listiny střelců zapsal Blatoň.

Největší rozdíl je v přechodu do útoku.

48:36
    Domácím se nedaří a nedaří. Další zbytečný ofsajd.

48:23
    Orlová je v plném počtu.

Stále se však trápí, Orlová pozorně hlídá modrou.

Po nahodilé akci se k nebezpečnému zakončení domácí dostali, bz efektu.

46:23
    A hákují hosté, přesněji Matějíček.

46:05
    Domácí jsou v plném počtu.

45:14
    A po několikáté vyšla Orlové akce, kdy krajní hráč najde nahrávkou na střed volného střelce. Tentokrát bez nebezpečné střely.

Hosté roztočili kolotoč, ale domácí se nechali vytočit a vyhazují.

44:10
    Domácí teď zbytečně faulují – Pavlas hákoval a jde si odpočinout na trestnou.

Škoda. Po nedorozumění si hráči Valmezu sami udělali stopku ofsajdem.

43:17
    Naopak zasahuje Slovák, v třetině poprvé.

Domácí fanoušci si přejí také radostné zaburácení. Hosté jsou proti.

42:53
    po necelých třech minutách je vidět, že Bobři chtějí se skóre něco udělat. Iláš však chce čisté konto.

A další šance. Gól však nepadne, a nepadne ....

42:03
    Domácí však tlačí dál a Iláš vytáhl první vážný zákrok.

41:30
    Teď je již v plném počtu.

Teď však velmi kvalitně tlačí a nutí hosty jen vyhazovat. Zakázané to uvolnění ovšem není, neb Orlová je v oslabení.

Domácí ho však nevyužili a hned po vhazování čelí atakům soupeře.

A začala ofsajdem.

40:01

Chlapi se nám už rozbruslují, poslední třetina za chvíli začne.

Druhá třetina byla z pohledu domácích již malinko lepší, ale převaha hostí je stále patrná. Což potvrdili také dvěma góly. A Bobři ve třetí třetině musí doufat v malý zázrak.

40:00

Domácí bojují, ale chybují na modré. Akci hostů však ukončila siréna.

39:36
    Po pěkné kombinaci na modré, střele a dorážce však hosty drží Iláš. A sám sobě stále čisté konto.

39:20
    Malinkou naději mohou vykřesat po hákování hostujícího Szajtera.

38:23
    Z následného vhazování se po střele Tomise hosté ujímají již vysokého vedení, které domácí budou dnes stěží srovnávat.

38:19
    Marně se však snaží dostat z obrany, hosté jsou důraznější a drží se před Slovákem. Teď padla tyč !

37:31
    Domácí se ubránili, jsou v plném počtu.

37:00
    A je to snaha úspěšná. Slovák si může chvíli oddechnout.

Teď chybují v obranné třetině, Bobři se tam snaží chvíli podržet.

Velmi jednoduše se hosté dostávají k zakončení.

Pěkná mela před gólmanem, nicméně jim zlikvidovaná.

35:26
    A další oslabení Bobrů – Hartmann hákoval.

35:20
    Pěkná akce domácích před Ilášem, ale následně hned musel zasahovat Slovák.

34:51
    Další vhazování před Slovákem.

34:25
    Orlová uzavřela Bobry ve třetině, ale nevytěžila díky nepřesné střele nic, resp. vhazování ve středním pásmu.

34:05
    Další důraz hostí a výborný zákrok Slováka.

33:49
    Hosté to "vyřešili" zakázaným uvolněním.

Hokej teď nemá hlavu, patu – je to více boj, než hra.

Další střela po vhazování, gólman hostí stoprocentní.

33:00
    Teď jel David Varga sám, samotinký na Iláše, ale ten fantasticky chytá.

Nebepečná akce před Ilášem, a opět se do útoku ženou hosté. Hra se přelívá z jedné strany na druhou.

31:57
    Rozhodčí vylučuje na obou stranách, hostům se to moc nelíbí. Domácí Ferenc za hákování, hosté – Badžo – za simulování.

Konečně střela, teč, ale vedle.

31:22
    Zmar, střídá zmar. Bobrům schází nápad.

Domácím se nedaří udržet se v útočné třetině. A čas běží ...

Hosté se osvobozují.

29:50
    Kubáč se prosadil od mantinelu a nebezpečně střílí z mezikruží. A další šance domácích ! Iláš drží ...

Přesto se k ohrožení gólmana dostali domácí. A Bobři stál chybují při rozehrávce.

28:10
    Hosté nedovoleně bránili a vysoká hůl současně, a proto jde na 2 + 2 minuty Sznapka.

27:52
    Nepříjemná střela Bobrů od modré, Iláš nevěděl, kde má puk, který spadl do branky. Bohužel až po odpískání rozhodčího.

Další a další zákrok domácího gólmana, který je zatím jistý.

27:23
    Minela na modré a hosté nebezpečně střílí na Slováka. Ten kryje.

Hra se trochu vyrovnala, teď hosté jen vyhazují.

26:06
    Zbytečný ofsajd domácích.

25:34
    Bobři na chvilku před Ilášem, ale opravdu jen na chvilku.

Rozdíl ve hře jeden na jednoho je nejvíce patrný právě při hře před Ilášem.

24:55
    A získala další vhazování před Slovákem.

Orlová má vysoké sebevědomí, i v obranné třetině puky pod tlakem nevyhazuje.

24:06
    Gólman hostí opět zasahoval, ale jen pro uklidnění hry.

23:04
    Domácí po delší pauze ohrozili nesměle Iláš, vhazuje se po jeho pravici.

22:38
    Po špatném střídání se hnali tři hráči hostů na Slováka, ale ten rozklekem nedovolil další blamáž.

Diváci domácích nesměle povzbuzují Bobry, ale těm se stále nedaří dostat se do hry.

21:31
    Zkušený Štefanka střelou od modré navýšil náskok hostů na tři branky.

Hosté opět aktivnější, využívají početní výhody.

20:01

A pomaličku tu máme druhé dějství.

Škoda, že nemůžeme být v šatnách mužstev. Asi se tam odehrává úplně jiný monolog trenéra :-)

Na zimním stadionu je vždy zima, nicméně dnes fanoušci domácích mrznou ještě více při pohledu na led. Orlová byla jednoznačně lepším, důraznějším týmem, který tu nepřijel na výlet.

20:00

19:56
    Absolutní zmar pokračuje zbytečným vyhozením – zdržování hry – provinil se Tomiga.

19:36
    Hosté si věří a stále okupují Slováka. Zase podržel.

19:23
    Domácí si zbytečně komplikují závěr zakázaným uvolněním.

19:00
    Začala poslední minuta třetiny.

Teď se na chvíli Bobři usadili v útočné třetině, ale střela od modré nebyla moc nebezpečná.

18:00
    Začali poslední dvě minuty třetiny, pro domácí ještě dlouho na úlevu nepovedené části hry.

17:16
    Zakázané uvolnění hostů.

17:04
    Po hodně dlouhé době se Bobři dostali k zakončení, Iláš podržel.

Orlová je stále rychlejší, domácí se špatně orientují a někdy si i zavazí.

16:00
    Fanoušci vycítili, že musí pomoct a snaží se teď domácí povzbudit.

15:13
    Domácí už asi čekají na pauzu, nejsou vůbec v rytmu. Orlová opět sama na Slováka. Diváci řvou budíček. Trenér reaguje oddechovým časem.

Obrana Bobrů je asi na kafe. Pavliš opět sám uprostřed kruhů ohrožoval domácího gólmana.

Orlová je v této fázi třetiny výrazně přímočařejší a důraznější.

13:06
    A další brejk a sólový nájezd na Slováka ! ten však podržel a Bobři si oddechli.

12:11
    Zkušenosti Štefanky se projevily. Jeho nahození do brankáře využil dorážkou Studený.

12:03
    Důležitý zákrok Slováka. Vhazuje se po jeho levici.

Další pěkná akce domácích ztroskotala na betonech Iláše.

11:14
    Zakázané uvolnění hostí, které ale vyplynulo z jejich aktivní hry přímočaře dopředu.

Orlová je aktivní, hodně rychle napadá a sklízí úspěch.

Domácí se zlepšili, ale stále ještě nejsou úplně v přechodu přesní.

09:52
    Teď dvakrát zasahoval Iláš proti nebezpečným střelám domácích.

08:50
    Naštěstí pro domácí hosté chybnou rozehrávku nepotrestali přesněji – zakázané uvolnění.

Iláš zasahoval, Bobři dobře tlačí a pokouší se zakončit.

08:08
    Hosté jsou v plném počtu.

Přesilovka se odehrává víceméně divoce, ale Bobři zvýšili aktivitu a usadili se u hostů.

Vargovci krásně pronikli do třetiny, ale zakončení před brankou nezvládl David Varga.

06:05
    Hosté nedovoleně hákovali ve své třetině, konkrétně Pavliš.

05:43
    Opakované vhazování u Slováka.

05:20
    Vysoký forčeking se ale nemusí hostům dlouho vyplatit, opět čelili nájezdu 2 na 1, který ale Bobři nevyužili.

A Orlová dále tlačí, vysunula forčeking vysoko. Domácí s tím mají problém.

03:46
    Matějíček využil přesnou nahrávku před branku, kde zůstal osamocen.

Hra je rychlé, obě mužstva hrají do těla.

02:02
    Domácí aréna bouří, Kubáč podruhé obětí tvrdého zákroku.

Orlová si přivezla i zkušené borce, právě se u mantinelu převedl exvítkopvický Štefanka.

01:12
    A první zákrok si připsal také Iláš.

A máme tu první dva těžké zákroky Slováka, hosté začali z ostra.

A už nám to začalo.

00:01

Dobrý den, z Bobr arény. Domácí jsou v modrém, hosté bílí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Branky a nahrávky: 4. Matějíček (Pavliš, Badžo), 13. Studený (Štefanka), 22. Štefanka (Studený), 39. Tomis (Badžo, Pavliš), 50. Blatoň (Studený, Štefanka), 55. Studený (Blatoň)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák, Smolka – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Kubáč, Kundera, Martiník, Matušenko, Novosad, Pavlas, Prycl, Randýsek, Slovák, Stráněl, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.
    MSK Orlová: Iláš, Urbánek – Sznapka, Zientek, Szajter, Pavliš, Vydra, Badžo, Mráz, Tomis, Studený, Štefanka, Kraft, Galgonek, Grepl, Voznica, Matějíček, Blatoň

Rozhodčí: Kika – Matěj, Velínský