Val. Meziříčí – Orlová 0:6 (kon.) | Přerov – Opava 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Prostějov 2:6 (kon.)
Poruba 2011 – Břeclav 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 1:4 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 3:5 (kon.)
Sokolov – Nymburk 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Řisuty 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 5:6 (po s.n.)
Jindř. Hradec – Milevsko 6:2 (kon.) | Kobra – Mor. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Tábor – Vrchlabí 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Pelhřimov 5:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
HK Opava
Sobota 26.10.2013, 17:002. liga skupina Východ

58:54
    Domácí celek bude hrát 55 vteřin s výhodou dvou mužů v poli. Za brankou hostí byl tvrdě atakován Zdeněk Sedlák a na trestnou lavici už míří hostující Jaromír Bednárek (OPA), který vyfasoval 5. min plus do konce utkání.

57:49
    Josef Tichý (OPA) 2 minuty za hru vysokou holí.

51:09
    Zubři si mohou ještě pojistit vedení v přesilovce. 2 minuty za hákování si odsedí Pavel Baďura (OPA)

43:41
    Jiří Osina (PŘE) 2 min za hákování. Opava bude hrát minutu a 41 vteřin přesilovou hru pěti proti třem.

40:22
    Je tu pětiminutová přesilovka pro hokejisty Opavy. Jiří Goiš (PŘE) 5. min + trest do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest za domácího útočník odsedí Petr Brada. Goiš už si to namířil předčasně do sprch.

27:19
    Opavští si zahrají početní výhodu s jedním mužem v poli. Petr Sakrajda (PŘE) 2 minuty+ 10. minutový osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku.

21:47
    David Šťastný (PŘE) 2 minuty plus 10. minutový zásah do oblasti hlavy a krku.

18:45
    Jaromír Bednárek (OPA) 2 minutky za hrubost.

4:24
    Zubři si jako první zahrají přesilovou hru pěti proti čtyřem. Vyloučen je Petr Chalupa (OPA) 2 min za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 17. Šťastný (Ditrich, Kolář), 19. Sakrajda (Běhal), 51. Sakrajda

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Faltýnek, Vlček, Janota, Osina, Běhal, Tomeček – Kolář, D. Šťastný, Sedlák – Brada, Brančík, Haloda – Goiš, Kundrátek, Ditrich – Sakrajda, Řezáč -
    HK Opava: Šafránek (Plánovský) – Kysela, Vrabel, Galvas, Tichý, Pavelek, Mosler, Bednárek – Měch, Herman, Vítek – Polok, Vlašánek, Kocián – Wolf, Černý, Baďura – Svoboda, Chalupa.

Rozhodčí: Humolíček – Měkýš, Pospíšil