Omsk – Čeljabinsk 1:2 (0:1 po s.n.) | Barys – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jekatěrinburg – Ufa 7:4 (kon.) | Jaroslavl – Lev 0:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 2:0 (kon.)
Spartak Moskva – Vladivostok 1:3 (kon.) | Viťaz – Novokuzněck 1:0 (po pr.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 5:1 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:3 (1:0 po s.n.)
Severstal Čerepovec
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Sobota 26.10.2013, 15:00KHL

53:49
    Nyní si zahraje přesilovku pro změnu Čerepovec. Andrej Štastný (SBA) dostává 2 minuty za podražení.

51:28
    Nikolaj Bušujev (CER) dostává menší trest za hákování. Domácí mají šanci na kontaktní branku při přesilové hře.

44:35
    Tomáš Mojžíš (SBA) je dnes podruhé vyloučen. Tentokráte za nebezpečnou hru vysokou holí.

17:18
    Genadij Stoljarov (CER) je dalším potrestaným hráčem domácích. 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

12:06
    Teď jdou navíc hosté do čtyř. Tomáš Mojžíš (SBA) si za podražení vysloužil 2 minuty na trestné lavici.