Třinec – Litvínov 0:2 (kon.) | Zlín – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 2:7 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:0 (po pr.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:1 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Mountfield HK
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 15.11.2013, 18:00Tipsport extraliga

54:08
    Ještě jedna pohroma pro Mountfield, kterému se ve třetím dějství vůbec nedaří. Tomáš Harant (HKR) odchází na trestnou lavici za nedovolené bránění a Pardubice budou dál tlačit.

50:25
    A navíc je tady další těžká chvíle pro domácí barvy. Tomáš Harant (HKR) – 2 minuty za napadení.

45:16
    David Švagrovský (HKR) ale vzápětí nechtěně zasáhl soupeře vysokou holí a už sedí na trestné lavici. Pardubice rozhodně nehrají špatně a teď mají velkou možnost.

32:46
    Teď už se štěstí z jejich hokejek odvrátilo. Martin Pláněk (HKR) sekl Petra Sýkoru a Pardubice jdou na přesilovku.

29:43
    Oba kohouti, Podlešák s Cetkovským, jsou vyloučeni na 2 + 2 minuty za hrubost. Ještě předtím se ale Cetkovský provinil nedovoleným bráněním, což znamená přesilovku pro Hradec Králové.

19:21
    Na početní výhody je to 2:2. Hradečtí ujížděli do rychlého kontru, který pomohl přibrzdit Václav Benák (PCE). Menší trest za nedovolené bránění a pro změnu šance na straně domácích.

16:58
    Každý chvilku tahá pilku, a teď ji budou tahat zase hosté. Jiří Šimánek (HKR) odchází za katr s menším trestem za podražení, což pro Pardubice znamená přesilovku číslo dvě.

11:10
    Hned vzápětí ale Pardubičtí sevřeli svého soupeře a odměnou je jim první početní výhoda. František Ptáček (HKR) – 2 minuty za krosček.

05:10
    A teď je tu první přesilovka. Josef Marha (PCE) se provinil podražením a hosty čekají dvě těžké minuty.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 11. Podlešák (Knotek), rozh. náj. Kudrna – 51. Radil (Gregorc, Kousal)

Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Harant, Vydarený, Pláněk, Mikuš, Ptáček, Frühauf, Plášil – Kudrna, Mertl, Šimánek – Škoda, Červený, Květoň – Švagrovský, Knotek, Podlešák – Švihálek, Langhammer, Rousek. Trenér: Peter Draisaitl.
    HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) – Píša, Kočí, Benák, Zdráhal, Gregorc, Vašíček – Sýkora, Marha, Endál – Cetkovský, Zohorna, Semorád – Radil, Kousal, Nosek – Číp, Poulíček, Rys. Trenér: Zdeněk Venera.

Rozhodčí: Šír, Turčan – Bádal, Pouzar.

Diváci: 7700 (vyprodáno)