Třinec – Kladno 2:3 (kon.) | Zlín – Sparta 4:5 (0:1 po s.n.) | Vsetín – Slavia 5:4 (kon.)
Vítkovice – HC Plzeň 3:1 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
HC Olomouc
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 15.11.2013, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

36:58
    Liberec bude hrát přesilovou hru, když na dvě minuty plus desetiminutovým osobním trestem míří na trestnou lavici David Škůrek (OLO) za zásah do oblasti hlavy a krku.

33:59
    Alex Rašner (OLO) je vyloučen na dvě minuty za hákování, když zastavil Vlka v jeho samostatném úniku, za tento přohřešek se dalo klidně pískat i trestné střílení.

30:51
    Liberečtí hokejisté teď působí odevzdaným dojmem. Po kluzišti se spíše jen klouzají z čehož nakonec vyplynulo další vyloučení, když na dvě minuty za hákování je vyloučen Vojtěch Havlas (LIB).

24:53
    Olomouc bude hrát přesilovou hru, když za podražení putuje na dvě minuty Dominik Vlk (LIB).

18:41
    V závěru první třetiny bude ještě hrát přesilovou hru Mora, když na dvě minuty za hrubost je vyloučen Adam Jendejsek (LIB).

16:10
    Liberec bude hrát další přesilovku. Zbytečným faulem v útočné třetině se provinil Michal Zezula (OLO), který je vyloučen na dvě minuty za napadení.

13:34
    Tygři však budou hrát další přesilovou hru, když na dvě minuty za podražení putuje na trestnou lavici Tadeáš Kocián (OLO).

09:22
    A přesilová hra hostů je u konce, protože za držení putuje na dvě minuty na trestnou lavici právě Martin Šír (LIB).

08:35
    Hosté budou hrát svou první přesilovou hru. Dominik Bauer (OLO) je vyloučen na dvě minuty za napadení.