Třinec – Kladno 2:3 (kon.) | Zlín – Sparta 4:5 (0:1 po s.n.) | Vsetín – Slavia 5:4 (kon.)
Vítkovice – HC Plzeň 3:1 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
HC Olomouc
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 15.11.2013, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

58:47
    Olomouc právě vstřelila branku!
    ALEŠ JERGL vybojoval puk na útočné modré čáře a svou střelou do prázdné klece potvrzuje vítězství domácího týmu.

58:16
    A Tygři to ještě zkoušejí v šesti hráčích v poli!

56:24
    Dva na jednoho ujížděli Dlouhý a Belovič. Dlouhý nakonec nahrál Belovičovi, ale liberecký útočník nedokázal překonat dnes skvěle chytajcího Kochtu.

53:07
    Ostřanský už ujížděl sám na Vaněčka, ale se svým blafákem nakonec na libereckého brankáře nevyzrál.

42:06
    Ostřanský posunul puk na Jergla, který vypálil na Vaněčka, ten však pouze vyrazil puk na hůl LUKÁŠE KRÁLÍKA, který již neměl problém zamést puk do prázdné klece. Asistence: Aleš Jergl, Milan Ostřanský.

36:58
    Liberec bude hrát přesilovou hru, když na dvě minuty plus desetiminutovým osobním trestem míří na trestnou lavici David Škůrek (OLO) za zásah do oblasti hlavy a krku.

36:20
    Po jednom ze soubojů je vyraženo plexisklo, a hlavní rozhodčí tak raději posílá předčasně týmy do jejich šaten a zbytek druhé třetiny se dohraje na začátku té třetí.

35:53
    Ve vlastním oslabení ujeli Jergl s Králíkem a Lukáš Králík se nakonec prokličkoval až sám před Vaněčka, kde nakonec svou kličkou přestřeluje bránu hostí.

33:59
    Alex Rašner (OLO) je vyloučen na dvě minuty za hákování, když zastavil Vlka v jeho samostatném úniku, za tento přohřešek se dalo klidně pískat i trestné střílení.

33:41
    Svoboda se prokličkoval až před Kochtu, před kterým se snažil puk zasunout mezi jeho betony, ale domácí brankář si tuto mezírku pohlídal.

30:51
    Liberečtí hokejisté teď působí odevzdaným dojmem. Po kluzišti se spíše jen klouzají z čehož nakonec vyplynulo další vyloučení, když na dvě minuty za hákování je vyloučen Vojtěch Havlas (LIB).

26:08
    Jergl nahrával před prázdnou bránu Hánlovi, který jeho pobídku nevyužil, a domácí tak zahazují další tutovku!

24:53
    Olomouc bude hrát přesilovou hru, když za podražení putuje na dvě minuty Dominik Vlk (LIB).

23:48
    A domácí udeřili ihned z následného protiútoku, když jeli dva na jednoho Jergl a Králík a druhý jmenovaný posunul krásnou zadovkou puk na ALEŠE JERGLA, který již neměl problém trefit puk do prázdné klece. Asistence: Lukáš Králík.

23:39
    Kalfiřt nahrál z rohu kluziště na Psotu, který ve výborné pozici trefuje domácího brankáře! To byla obrovská příležitost hostů.

19:00
    Kraigher dostal dostatek prostoru na modré čáře a svou střelou orazítkoval pravou tyč Vaněčkovi brány.

18:41
    V závěru první třetiny bude ještě hrát přesilovou hru Mora, když na dvě minuty za hrubost je vyloučen Adam Jendejsek (LIB).

17:48
    Svoboda nahrával před bránu na Psotu, který však promáchl snad v tom nejdůležitějším okamžiku.

16:10
    Liberec bude hrát další přesilovku. Zbytečným faulem v útočné třetině se provinil Michal Zezula (OLO), který je vyloučen na dvě minuty za napadení.

13:34
    Tygři však budou hrát další přesilovou hru, když na dvě minuty za podražení putuje na trestnou lavici Tadeáš Kocián (OLO).

13:06
    Svoboda se krásně uvolnil po pravé straně až se nakonec dostal mezi kruhy, kde svou tvrdou střelou nakonec minul Kochtovu bránu.

11:06
    Kocián se dostal až před Vaněčeka, který jeho kličku zastavil až na samotné brankové čáře!

09:22
    A přesilová hra hostů je u konce, protože za držení putuje na dvě minuty na trestnou lavici právě Martin Šír (LIB).

09:15
    Šír se ocitnul v obrovské šanci, když se k němu dostal puk před Kochtu, kde se následně ještě snažil svou kličkou vykoupat domácího brankáře, ale své zakončení poslal těsně vedle pravé tyče domácí klece.

08:35
    Hosté budou hrát svou první přesilovou hru. Dominik Bauer (OLO) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

04:25
    Jergl se ocitnul v obrovské šanci, když nejdříve nahrával Ostřanskému, který vystřelil na Vaněčka, a ten pouze vyrazil puk na hůl Aleše Jergla, který měl před sebou úplně prázdnou klec, ale hostující brankář předvedl parádní zákrok, a zabránil tak domácímu útočníkovi ve skórování.