Boston – Columbus 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:1 (kon.)
Chicago – Arizona 5:4 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Colorado 7:3 (kon.) | Calgary – Dallas 3:7 (kon.)
Vancouver – San Jose 1:2 (po pr.)
Vancouver Canucks
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
San Jose Sharks
Pátek 15.11.2013, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

54:54
    Vidíme další pěstní souboj, ve kterém vítězí pro změnu hráč hostí Desjardins nad Bieksou.

49:35
    Vidíme pěstní souboj Richardsonem a Pavelskim, který rychle roztrhávají rozhodčí poté, co hráč hostí skončil na zemi, ačkoli okamžitě vstával a chtěl to svému soupeři oplatit.

31:50
    Počet sil na ledě se vyrovnává po vyloučení Joe Pavelskiho, rovněž za nedovolené bránění.

31:10
    2 minuty za nedovolené bránění dostává domácí hráč Alexandr Burrows.

28:29
    Přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici usedá Scott Hannan za nedovolené bránění.

25:14
    Druhé vyloučení v dnešním utkání a také podruhé jde na trestnou lavici hráč hostí. Marleau si odsedí 2 minuty za hákování.

12:03
    První vyloučení dnešního utkání. 2 minuty za nedovolené bránění si odsedí Alexandr Edler. Početní výhoda pro Vancouver.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 34. Bieksa (Sedin, Burrows) – 59. Hertl (Boyle, Thorton), 63. Boyle (Pavelski, Couture)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Garrison, Edler, Tanev, Hamhuis, Bieksa, Stanton – Kesler, Sedin H., Sedin D. – Burrows, Santorelli, Higgins – Kassian, Richardson, Archibald – Dalpe, Welsh, Sestito, Booth.
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Braun, Vlasic, Stuart, Boyle, Demers, Hannan – Wingels, Thornton, Hertl – Havlát, Couture, Marleau – Kennedy, Pavelski, Nieto – Brown, Desjardins, McCarthy.

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Brisebois, Galloway

Diváci: 18910