2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 15.11.2013, 14:30MHL

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (17:00:11)

Je dobojováno! Ve druhém měření sil se podařilo zvítězit domácímu Salzburgu, který Energii oplatil včerejší prohru v samostatných nájezdech. Oba celky si tedy z tohohle dvouboje připsali shodně po třech bodech.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým EC Red Bull Salzburg.
    Vítěznou branku zaznamenal v sedmé sérii domácí MIHA LOGAR.

Domácí Logar dává, je rozhodnuto – 2:1!

Harkabus taktéž neúspěšný.

Šestou sérii končí domácí Lindner neúspěšným nájezdem.

Neuspěl ani hostující David Gríger.

Niko Friman svůj nájezd podruhé do úspěšného konce nedovedl.

Hostující Jakub Flek na domácího brankáře Reicha nevyzrál.

Stejně dopadl i domácí Valley.

Pořadí se mění, jede Lukáš Vrána ale nedává.

A je to tam! Tomáš Harkabus si počínal zkušené a posílá nájezdy do další série – 1:1.

Domácí Peck také nedal, Karlovy Vary teď musí dát, jinak prohrávají.

Jiří Fronk nedává – 1:0.

Niko Friman prostřeluje hostujícího brankáře Honzíka – 1:0!

Za Energii jel Matěj Zadražil, ani on neuspěl.

První se rozjel domácí Kalān a nedal.

Samostatné nájezdy začínají.

Ledová plocha již je upravena, začátku samostatných nájezdů tak nic nebrání.

Tak ani prodloužení nepřineslo rozhodující moment. Stejně jako včera přijdou na řadu samostatné nájezdy. Jen pro připomenutí, včerejší nájezdovou loterii rozhodl ve prospěch Karlových Varů útočník Lukáš Vrána.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Ve třetí třetině jsme již další branku neviděli, o výsledku tak stejně jako včera bude muset rozhodovat pětiminutové prodloužení nebo až samostatné nájezdy.

60:00

40:01

Druhá třetina se nesla v duchu přesilových her domácích, až se jedna z nich podařila Salzburgským využít. Stav po dvaceti minutách je tedy 1:1 a prognóza o vyrovnané bitvě se tak naplňuje do posledního puntíku.

40:00

28:41
    Hosté po delší době v plném počtu.

26:41
    A další oslabení pro Energii. Tomáš Dvořák je potrestán za zdržování hry.

26:41
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Domácí využívají dvojnásobnou přesilovou hru a trestají nedisciplinovanost hostí. Střelcem vyrovnávací trefy se stal LUKE KALLAN. Asistence: Leonardo Ramoser, Niklas Mayrhauser.

26:14
    Velká nedisciplinovanost hostí. Další z Karlovarských, kdo usedne na trestnou lavici, bude Tomáš Dvořák. I on se provinil držením. Energie tak bude ve třech ještě minutu a půl.

25:46
    A bude hůř! Lukáš Vrána z Energie odchází také na trestnou lavici, vyloučen byl za držení. Hosté se tak budou bránit domácí přesile pěti proti třem!

25:01
    Za podražení je vyloučen Daniel Vachutka z Energie.

24:26

22:26
    Hostující Tomáš Dvořák je vyloučen za vysokou hůl. Třetí přesilovka pro domácí.

20:01

První třetina je za námi, viděli jsme v ní jednu branku, o kterou se v samém počátku zápasu postaral karlovarský Jiří Fronk. Od té doby měli domácí k dispozici dvě přesilové hry, vyrovnat se jim ale nepodařilo.

20:00

13:31

11:31
    Další přesilovka pro domácí. Vyloučen je Fronk za podražení.

04:43

02:43
    Přesilovka pro domácí. Martin Kohout je vyloučen na 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

00:30
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté se dostávají velmi rychle do vedení. Po půlminutě hry se prosadil JIŘÍ FRONK. Bez asistence.

00:01

EC Red Bull Salzburg: Reich (Karjalainen) – Koch, Pýcha, Lindner, Logar, Polata, Mayrhauser, Orsag, Widén – Hochkofler, Kalan, Valli, Ahoniemi, Obrist, Pavlu, Schettina, Pöck, Kondrasheim, Friman, Ramoser

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Fečo) – Kečkeš, Adam, Kvapil, Dvořák, Šafář, Horvath, Šimek – Flek, Beránek, Gríger, Csamangó, Harkabus, Vachutka, Kohout, Vrána, Gorčík, Krliš, Zadražil, Fronk.

Ani dnes nebude mít duel jasného favorita a můžeme tak očekávat další vyrovnanou bitvu. Domácí Sazlburg má na svém kontě 35 bodů, hosté z Karlových Varů jich mají o pět více.

Oba týmy se střetnou podruhé ve dvou dnech. V prvním vzájemném zápase se nakonec z vítězství v samostatných nájezdech radovali hosté z Karlových Varů, kteří svého soupeře přetlačili poměrem 3:2. Branky Energie včera vstřelili Gríger, Harkabus, v nájezdech rozhodl Vrána.

Pěkný den u sledování stručného online přenosu z utkání MHL mezi rakouským EC Red Bull Salzburg a hosty z HC Energie Karlovy Vary. Úvodní buly celého duelu je naplánováno na 14:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 27. Kallan (Ramoser, Mayrhauser), rozh. náj. Logar – 1. Fronk