Jihlava – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:2 (2:0 po s.n.) | Sparta – HC Litvínov 8:1 (kon.)
Ústí n/L – HC Plzeň 2:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 4:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:0 (kon.)
Písek – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Letňany – Chomutov 3:5 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:3 (kon.)
Liberec – Slavia 8:2 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 2011 0:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 23.11.2013, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu

58:21
    Po chybě hostující obrany jel zleva sám na Veselého kapitán Dukly Balaštík. Neuspěl ale se zakončením, stejně jako o chvíli později s dorážkou.

55:26
    Další šance Dukly. Balaštík trefil zblízka jen lapačku Veselého.

54:53
    Dukla byla blízko vstřelení třetího gólu. Kolouch z pravého kruhu poslal puk před branku, kde Zayml trefil jen levý beton Veselého.

53:06
    Dukla právě vstřelila branku!
    A domácí jsou o výhře zase o něco blíže. V nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval JIŘÍ ONDRÁČEK (10+6), který posílá svůj tým do dvou gólového vedení. Asistence: Daniel Dvořák (1+1).

48:11
    Obrovská radost nejen pětice jihlavských hokejistů na ledě, ale také trenéra staršího dorostu Dukly Petra Svobody. Jihlava se totiž ujímá vedení. Půža od modré rozehrál puk na Ondráčka, který předložil mezi kruhy přihrávku VOJTĚCHU BALAŠTÍKOVI (8+7). Kapitán Dukly bez problémů otevřel skóre zápasu. Asistence: Jiří Ondráček (9+6), Václav Půža (2+7).

47:38
    Při návratu vyloučeného Zahradníka na led se mezi kruhy hezky uvolnil Dupljaku, ale mířil jen doprostřed branky Veselého, který tak bez problémů lapí jeho střelu.

45:36
    A po dlouhé době je tu přesilovka Jihlavy. Tomáš Zahradník (HKR) dostává dvě minuty za hákování. Na vyloučení: 3-4.

44:03
    Voříšek hezky vypálil z levého kruhu po tom, co Gančarčík přejel před Vackem, aby mu zakryl výhled. Gólman Jihlavy ale nakonec stihnul včas zasáhnout pravým betonem.

43:34
    Václav Půža (JIH) nastavil při průniku Hofmana útočníkovi hostů zadní část těla a dostává za to dvě minuty – podražení. Na vyloučení: 3-3.

42:21
    Faltýnek namazal při rozehrávce na pravém kruhu puk přesně na hůl Zaymla, který svojí střelou těsně minul pravou tyč branky hostů.

41:12
    Po střele Zahradníka zazvonilo za zády Vacka břevno!

36:32
    Druhá přesilovka Hradce Králové ve druhé třetině. Daniel Dvořák (JIH) dostává dvě minuty za hákování. Na vyloučení: 2-3.

31:05
    Po tvrdé střele Faltýnka od modré se Vacek roztáhl jak široký, tak dlouhý a nakonec vleže kryje puk.

30:59
    První přesilová hra pro Hradec Králové. Vojtěch Pražák (JIH) dostává dvě minuty za držení protihráče. Na vyloučení: 1-3.

20:49
    Z prostoru mezi kruhy vypálil Vala a Bambula při dorážce u levé tyče Veselého promáchl

19:31
    Špatnou rozehrávku hostujícího beka zachytil na levém kruhu Liridon Dupljaku. Střela mu ale byla znemožněna Davidem Chalupou (HKR), který dostává dvě minuty za hákování. Dukla tak bude hrát minutu a 23 vteřin přesilovou hru pět na tři, která bude rozdělena do první a druhé třetiny, pokud nebude využita.

18:54
    Přílišná tvrdost ze strany Malinského není ponechána bez povšimnutí sudích. Marek Malinský (HKR) odchází na tresnou lavici na dvě minuty za faul loktem.

14:42
    Dupljaku dostal mezi kruhy obtížnou přihrávku. Puk nicméně zpracoval a pohotově vystřelil. Veselý ale chytá.

12:11
    Tvrdou střelu Gančarčíka z mezikruží likviduje Vacek.

09:45
    Hezká a rychlá akce dva na jednoho v podání Jihlavy. Kolouch si ve středním pásmu řekl o puk a po přejetí modré čáry ho naservíroval napravo na Daniela Dvořáka. Přihrávka však byla lehce na paty útočníka Jihlavy, takže ten neměl ideální pozici ke střele a Veselý chytá.

04:44
    První vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedá na dvě minuty Tomáš Drašnar (HKR) – nedovolené bránění.

01:05
    V úvodu zápasu jsou nebezpečnější hosté. Nebezpečnou střelu Malinského z pravého kruhu Vacek chytá.