Děčín – Klášterec nO 3:5 (kon.) | Břeclav – Orlová 1:2 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Vsetín 7:4 (kon.)
Opava – Technika Brno 5:0 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:2 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 2:1 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 7:2 (kon.) | Milevsko – Žďár n/S 3:6 (kon.)
Kolín – Bílina 9:4 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 1:2 (1:2 po s.n.) | Vrchlabí – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
Pelhřimov – Řisuty 7:3 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 6:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
9:4 (3:3, 3:0, 3:1)
HC Draci Bílina
Sobota 23.11.2013, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

Krásné sobotní pozdní odpoledne, vítám Váz ze stadionu v Kolíně na dalším zápase Kolínských Kozlů, kteří právě dnes 23. listopadu přivítají Draky z Bíliny. Jak se dnešní utkání bude odehrávat uvidíme již v 17:07.

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Chaloupka, Hanzl, Muláček- Malý "C" , Mejzr, Valášek-Semirád, Šafránek, Jankovský- Morkes, Zumr, Šifta- Ježek, Kadlec, Kubát

HC Draci Bílina: Melichar (Horák) – Bittner, Dostál, Polák, Kunrt "C", Pozděna, Säger, Procházka, Hartman, Průša, Hrdlička, Salač, Kýhos,Malec, Bezpalec, Böhm, Mužík

Rozhodčí: Vokřál – Rybáček, Marek

00:01

0:33
    Utkání začalo v rytmu Draků z Bíliny, kteří zahnali puk do jejich útočné třetiny, kde na ně čekala už kolínská obrana a stopla jejich puk. Poté si rychlými nahrávkami nahrála zpoza branky a zahájila útok.

2:40
    Zakázané uvolnění Draků.

3:00
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové teď vařili u Melichara tak dlouho, až když se Ježek uvolnil do prostoru do kterého dostal nahrávku a pálil na Melichara, ten však puk neměl pod kontrolou a puk se odrazil k PAVLU KUBÁTOVI, který puk vsunul pod gólmana hostí a otevírá skóre dnešního zápasu!

3:47
    Draci právě vstřelili branku!

Neuplynula ani minuta a Draci vyrovnávají. Po rychlé akci, kterou měli pod kontrolou Hrdlička společně s VLASTIMILEM SALAČEM. Druhý jmenovaný skvěle trefil volné místo u Moravce a vyrovnává tak skóre na 1:1.
    Asistence: Hrdlička

4:36

Draci jsou v úvodu zápasu velmi produktivní a šikovní v koncovkách. Do kolínské sítě padá tak druhý gól! O ten se postaral MILAN BÖHM po přesné nahrávce od Radka Bezpalce. A zvyšují tak skóre na 1:2!
    Asistence: Bezpalec

6:24
    Zakázané uvolnění Bíliny.

6:45
    Kozlové opět zavařují u bílinské branky!

7:33
    To se ale Drakům moc nelíbilo a tento tlak lehce ubránili, nyní se hra přesunula před Moravce, díky zakázanému uvolnění Kolína.

8:11
    Valášek udělal dusno před Melicharem, ale puk Kozlů končí v náruči brankáře.

8:26
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Jako první svůj tým oslabuje Martin Kunrt (Bil), který je vyloučen na 2 minuty za hákování.

8:44
    Těžká střela od Jankovského která těsně prošla kolem Melichara! Hosté poté puk vyhodili ven z jejich třetiny.

9:30
    Hosté si i v oslabení zaútočili na Moravce, ten byl i tak v pohotovosti a puk vyráží a hra pokračuje.

10:18
    Sudí současně vylučuje. Nejprve vyloučil hráče hostí Jana Bitnnera, který zahákoval domácího Pavla Šiftu, který byl posléze také vyloučen a to za nafilmovaný pád. Oba dva oslabí tým na 2 minuty.

10:20
    Tvrdá střela od Petra Chaloupky, který pálil od modré na Melichara, končí neúspěšně.

10:26
    Martin Kunrt se vrací na led.

11:17

12:06
    Petr Morkes hodil z pravého rohu puk před branku. Tento kotouč neměl nikdo pod kontrolou, nakonec se puk odrazil od Melichara a hra pokračuje.

13:38
    Oba týmy jsou v plném počtu.

14:12

Skóre je opět srovnané! V další pěkné kombinaci Morkese s Kadlecem, kde Kadlec tvrdě vystřelil na Melichara, kterému dobře stínil a zároveň pomohl puku do branky PAVEL KUBÁT, Kozlové vyrovnávají.
    Asistence: Kadlec, Morkes

14:55
    Kozlové jsou nyní velmi rozjetí a a odstřelují kotouč na Melichara.

15:39
    Hosté si zahrají 2 minutovou přesilovou hru. Vyloučen domácí Tomáš Pácal na 2 minuty za držení.

16:00
    V oslabení se uvolnil Milan Valášek, který ve velké rychlosti projel celým hřištěm a zároveň zakončil na branku, jeho prudkou střelu vyráží Melichar a posílá puk na zahájení útoku.

16:44
    Draci v přesilové hře střílí na Moravce od modré.

17:31
    Offsajd hostí.

17:39

18:19

Domácí otáčejí skóre v závěru prvního dějství! Třetí branku domácích trefuje MILAN VALÁŠEK za asistence Josefa Malého! Stav utkání je tedy 3:2.

19:00
    Ohlášena poslední minuta prvé třetiny.

19:21

Hosté se nedají a ještě posílají puk tzv. do šatny. Vyrovnávající branku za Moravcovy záda posílá LUKÁŠ HRDLIČKA. A srovnává tak skóre na 3:3.
    Asistence: Kýhos

20:00

V první třetině se diváci v místní aréně určitě nenudili. Bylo k vidění celkem 6 branek. Ovšem o vítězi, není zdaleka rozhodnuto! Skóre se nevyvíjí podle původních představ. Bílina, ačkoliv je předposlední je velmi nebezpečná a šikovná v koncovkách. Jak tento tvrdý boj o 3 body dopadne, můžeme sledovat ve 2.třetině, která začne přibližně v 18:00.

20:01

20:10
    Puk v úvodu druhé třetiny vybojovali draci a ihned puk zaslali do zakázaného uvolnění.

20:49

Do úvodu druhého dějství Kozlové vstupují s brankou! Po vyhrané buly Mejzr přihrál Milanu Valášku, který puk zavezl za branku a našel si volného JOSEFA MALÉHO, který už číhal volný před Melicharem a ten z první prostřelil jeho betony! Stav utkání je tedy 4:3.
    Asistence: Valášek, Mejzr

21:48
    Zakázané uvolnění Kozlů.

23:16
    Pýcha si ze středního pásma našel volného Ježka, který se rozjel prostředkem mezi všemi hráči k Melicharovi, ale mezi kruhy byl právě hákován Vladimírem Kýhosem, který byl za to potrestán 2-minutovým trestem!

25:16

25:30
    Hosté své oslabení skvěle ubránili, za to domácím se moc nedařilo, ale po té co jsou síly na ledě vyrovnané, Pavel Šifta zahájil rychlý protiútok a tvrdě vystřelil na Melichara do nechráněného místa až zůstal cvhvíli ležet na zemi.

26:02
    Za hosty potrestán za ošklivý faul kolenem na Zumra, hostující Lukáš Hrdlička na 2 minuty.

26:42
    Trestné lavice se mírně zaplňují, resp. na té hostí je plno:-) k Hrdličkovi přibývá ještě Hartman s Procházkou a na té domácí si 2 minuty odsedějí Pýcha s Mejzrem. Všichni 4, jsou potrestáni 2 minutovým trestem za hrubost.

28:02
    Hrdlička už posiluje Draky.

28:13
    Další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Petr Chaloupka na 2 minuty za krosček.

30:13
    Oba týmy v plném počtu.

30:17
    Jen co vyjel Petr Chaloupka na led získal puk a jel sám na branku, ale nestihl zakončit, jelikož mu kotouč Melichar vypíchl z hole.

31:46

Hezký gól pro oko diváka nyní vstřelil PAVEL KUBÁT, který se trefil k levé tyči pod víko! A zvyšuje náskok kolínského týmu na 5:3.
    Asistence: Zumr, Barták

31:49
    Po buly, která se odehrála na středovém kruhu, zůstal ležet jeden z Draků Bíliny a drží se za hlavu, zřejmě dostal hokejkou. Tento nedovolený zákrok samozřejmě sudí trestá a to konkrétně Martina Mejzra, který si odsedí 2 minuty za vysokou hůl.

32:49
    Na trestnou lavici domácích přibývá další hráč. Tentokrát Jakub Semirád, který odsedí 2 minuty za podražení za domácího gólmana Františka Moravce.

33:49
    Mejzr skáče do hry!

33:55
    Mejzr naskočil na obranné třetiny, kde byl domácí tým ve 3 pod tlakem Draků. A ihned vybojoval puk a chtěl sám ujet na branku hostí, v tom mu však zabránila pohotová obrana Bíliny.

34:49

35:22
    Hra je nyní celkem zmatená, puk se posílá z jedné strany hřiště na druhou.

37:14
    Morkes prokličkoval skrz obranu Bíliny a pokusil se o střelu, ale jeho střela nebyla tak prudká, že Melichar puk snadno postřehl a vyrazil ho betonem.

37:58
    Ofsajd hostí.

38:15
    Domácí zahájili protiútok, ve kterém odražený puk od Valáškovi střely končí v ochranné síti nad Melicharem, vhazuje se po jeho pravé ruce.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

39:27

Domácí zvyšují náskok na 6:3. O šestý gól se postarala trojka Jankovský- Semirád – Šafránek. Třetí jmenovaný DAVID ŠAFRÁNEK měl krásně vyhlídnuté volné místo v Melicharově brance, to perfektně trefil a připisuje tak Kolínu již 6. branku.
    Asistence: Semirád, Jankovský

40:00

Ve druhé třetině se konečně projevili favorité tohoto utkání a to tým domácích Kozlů! Ty po předchozí vyrovnané třetině zaútočili tvrdě na Draky a připsali si 3 branky na své konto. Svůj hattrick dohromady ve dvou třetinách trefil PAVEL KUBÁT. Ovšem stále není konec utkání, to celé může skončit opět nebezpečnými útoky Draků. Jak to doopravdy celé dopadne můžeme sledovat přibližně v 18:50.

40:01

40:26

Domácí si do třetiny nabily síly a půl minuty po zahájení třetího dějství skórují. Dnes již sedmou branku domácích dává MILAN VALÁŠEK, který si současně připisuje již druhý gól v tomto zápase. A zvyšuje tak skóre na 7:3.
    Asistence: Skokan

41:01
    Hosté se stále nedají a zahájili protiútok, ve kterém ohrozili Moravce.

41:59
    Bittner od modré pálil na Moravce, jeho střela mířila přesně do mantinelu těsně vedle branky.

43:47

45:04
    Potrestán Milan Böhm na 2 minuty za sekání.

45:09
    Kadlec si od modré našel volného Hanzla, který číhal po Melicharově levici a ten to z první nahrál Morkesovi, kterému se nepodařilo Melichara překonat.

45:59
    Draci ve 3! Potrestán Jakub Procházka na 2 minuty za sekání.

46:05
    Hostům se na trestné lavici zřejmě líbí a hra ve třech se jim protahuje skoro na 2 minuty. Tentokrát potrestán Vlastimil Salač na 2 minuty za sekání.

46:30
    Nyní je povinností domácích, aby obhájili vítězství a skórovali v této velké přesilové hře.

46:50
    Hosté zatím dobře brání a puk posílají na druhou stranu hřiště.

49:32
    Hosté jsou v plném počtu.

50:23

Celou přesilovku se domácí neprosadili až po ukončení všech trestů! Do Melicharovy sítě se tentokrát přesnou střelou trefil DOMINIK ZUMR, který vstřelil celkem již osmou branku Kolína! Stav utkání 8:3.
    Asistence: Semirád

55:48
    Nyní přichází přesilová hra hostů. Vyloučen Tomáš Pácal na 2 minuty za hákování.

52:37

Draci opět ukázali svůj nebezpečný útok, který jim perfektně sedl a snižují skóre na 8:4! Tuto branku si připisuje JAROSLAV PRŮŠA a asistenci Procházka s Bittnerem.

54:33

Semirád vybojoval puk a najel si do rohu, kde vyl napaden obranou Draků, poté puk zaslal na Jankovského, který si najel za branku a poté ihned přihrával DAVIDU ŠAFRÁNKOVI, který dává 9. gól pro Kolín a celkem 2 svůj gól v utkání.
    Asistence: Jankovský, Semirád

56:16
    Vyloučen Tomáš Pácal na 2 minuty za hákování.

58:16

58:30
    Jiří Kadlec ujel všem sám na branku, ale překonat Melichara se mu nepovedlo.

59:33
    Ještě na poslední chvíli vyloučen Hartman na 2 minuty za hákování.

60:00

Je vybojováno. Velkým výsledkem 9:4 získávají 3 body domácí Kozlové. Nejlepšími hráči v tomto utkání byli vyhlášeny za domácí Pavel Kubát, který si v tomto zápase vstřelil hattrick a za hosty Hrdlička. Tímto je to pro dnešní onlajny a těším se za týden na viděnou. (19:26:25)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 3. Kubát (Ježek), 15. Kubát (Kadlec, Morkes), 19. Valášek (Malý), 21. Malý (Valášek, Mejzr), 32. Kubát (Zumr, Barták), 40. Šafránek (Semirád, Jankovský), 41. Valášek (Skokan), 51. Zumr (Semirád), 55. Šafránek (Jankovský, Semirád) – 4. Salač (Hrdlička), 5. Böhm (Bezpalec), 20. Hrdlička (Kýhos), 53. Průša (Procházka, Bittner)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Chaloupka, Hanzl, Muláček- Malý "C" , Mejzr, Valášek-Semirád, Šafránek, Jankovský- Morkes, Zumr, Šifta- Ježek, Kadlec, Kubát