Vsetín – Zlín 4:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 4:0 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:3 (2:1 po s.n.)
Hr. Králové – Liberec 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:6 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 6:5 (2:1 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Olomouc 2:6 (kon.) | Havířov – Vítkovice 3:8 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
IHC Králové Písek
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 07.12.2013, 16:00Extraliga staršího dorostu

59:46
    Hostující Kotala vyfasoval trest ve hře a zápas pro něho končí o pár vteřin dříve.

57:00
    Nakonec to však ještě může být drama. Dvě minuty pro domácího Klase za zdržování hry.

50:30
    Jenže domácí čeká oslabení. Dvě minuty pro Jana Turka za podražení.

46:48
    Písek si zahraje opět přesilovku. Dvě minuty za hákování Pixy dostává Kotala.

44:45
    Za sekání si půjde na dvě minuty odpočinout k časoměřičům Pätoprstý. Přesilová hra pro domácí Písek.

36:16
    Písek bude hrát ve čtyřech. Dvě minuty pro Duchoně za podražení.

28:39
    Hosté budou hrát ve čtyřech. Menší trest pro Jana Maška za nebezpečnou hru vysokou holí.

21:32
    Jan Radoš (PIS) – 2 minuty, faul kolenem. Přesilová hra pro hosty.

18:32
    Teď to byl naopak Písek, který zatlačil soupeře před jeho bránou a nakonec se útok domácích také proměňuje v další přesilovou hru. K menšímu trestu odchází Vaníček.

12:16
    Písečtí jsou po vstřelené brance velmi aktivní a zahrají si početní výhodu. Mattis si před vlastní brankou pomohl hákováním.

03:38
    Máme tu první vyloučení utkání. Přesilovou hru si zahraje Mladá Boleslav, Jan Radoš usedne za zdržování hry.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 12. Rod (Marcilis, Červinský), 46. Duchoň (Koutenský), 51. Šuhaj (Červinský) – 37. Pätoprstý (Kotala, Mattis)

IHC Králové Písek: Fogl – Červinský, Duchoň, Klas, Koutenský, Marcilis, Radoš, Rod, Šuhaj, Točík, Turek, Bednařík, Pixa, Polanský Bárta, Sentenský, Jiří Šergl, Jan Šergl
    BK Mladá Boleslav: Růžička – Pätoprstý, Durdil, Mašek, Němec, Planý, Prokop, Průšek, Semrád, Skořepa, Švejda, Tůma, Vajsejtl, Vaníček, Žalud, Mattis, Macura, Adamík, Kotala

Rozhodčí: Dvořák