Havířov – Třebíč 3:1 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Litoměřice – Olomouc 1:3 (kon.)
Benátky n/J – Most 4:0 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 0:1 (0:1 po s.n.) | Beroun – Mladá Boleslav 1:7 (kon.)
Jihlava – Ústí n/L 9:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:7 (0:1,1:2, 0:4)
BK Mladá Boleslav
Sobota 07.12.2013, 17:30 • Berounský zimní stadion • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Má po dvaceti devíti odehraných utkání na svém kontě sedmdesát bodů a to za dvacet dva výher + jedna výhra po prodloužení a čtyři prohry + dvě prohry po prodloužení. Střelecká bilance: 125:52. Mladá Boleslav obhajuje první příčku tabulky. Boleslav vyhrála tři utkání za sebou.

Nejproduktivnějším hráčem je David Výborný který má na svém kontě jedenáct branek a třicet jedna asistencí.
    Nejlepším střelcem je Tomáš Nouza, který má na svém účtě devatenáct branek.

Mají po dvaceti devíti odehraných utkání na svém kontě třicet sedm bodů a to za devět výher + dvě výhry po prodloužení a dvanáct proher + šest proher po prodloužení. Střelecká bilance: 59:83. Berounští Medvědi obhajují devátou příčku tabulky. Beroun poslední utkání prohrál a to nad Ústím.

Nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejlepším střelcem Berouna je Zdeněk Kubica, který má na svém kontě devět branek a pět asistencí.

Vzájemné zápasy

Tyto dva týmy se v letošní sezóně setkali již dvakrát a pokaždé vyhrál domácí tým. Jak to bude v dnešním utkání ? Sledujte tento onlajn.

21.09.2013 Medvědi Beroun – Mladá Boleslav 4:2
    30.10.2013 Mladá Boleslav – Medvědi Beroun 7:1

Medvědi Beroun 1933: Svoboda (Mastík) – Špelda, Chalupa, Šteiner, Jebavý, Látal, Gutwald, Sklenička – Marek, Babka, Divíšek – Ondráček, Matějka, Stromko – Půlpán, Hrdel, Kubeš – Půlpán, Strnad, Markulinec

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Toman, Kurka, Protivný, Žabka, Pojkar, Jindra, Ovčačík – Broš, Výborný, Demel – Vrbata, Starý, Jiránek – Klimenta, Nouza, Lenc – Kubica, Pabiška, Musil.

Oba týmy již nastupují na ledovou plochu.

Vše je připraveno a 30.kolo první ligy může začít.

00:01

00:20
    Úvodní vhazování vyhráli hosté a zahajují útok.

00:27
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazuje se po pravici hostujícího brankáře.

00:35
    Berounští vyhráli vhazováni a kombinují v útočném pásmu.

00:43
    Ondráček (BER) dostává dvě minuty za krosček. První přesilovka hostů.

01:16
    Domácí se zatím brání a vyhazují až k Valentovi.

01:59
    Hosté se nemohou dostat ani přes střední pásmo. Beroun skvěle brání.

02:20
    První přesilová formace se už dostala do pásma a ihned po přejetí modré čáry se Výborný dostal ke střele, ale Svoboda střelu viděl.

02:44

03:02
    A máme tady opět vyloučení, ale tentokrát na straně hostů. Za podražení putuje na trestnou lavici Pojkar.

03:20
    Domácí mají před sebou první přesilovku a už se drží v útočném pásmu.

03:50
    Berounští Medvědi sehrávají přesilovku velice dobře.

04:13
    Boleslav se osvobozuje a může v klidu vystřídat.

04:48
    Žabka si jde odsedět dvě minuty a Beroun má před sebou přesilovku 5 na 3. Navíc boleslavský hráč dostal za nesportovní chování navíc desetiminutový osobní trest a navíc ještě osobní trest do konce utkání.

05:04
    Hosté se po vyhraném buly ihned osvobozují.

05:38
    Mladá Boleslav se zatím brání bez problémů.

05:40
    Hrdel dostal přesnou přihrávku do mezikruží a ihned vystřelil. Valent byl připraven.

06:00
    Domácí zatím kombinují v útočném pásmu, ale nevidíme nikde žádnou střelu.

06:38
    Divíšek získal kotouč ve středním pásmu a puk nahodil na připraveného Valentu.

06:47

06:57
    Svoboda si teď musel dobruslit pro kotouč až do praveho kruhu, ale vše zvládl na jedničku.

07:22
    Hra se přerušuje a vhazovat se bude ve středním pásmu.

07:44
    Oba týmy střídají a puk se nachází před Svobodou.

07:59
    Hosté si nerozuměli a Tomanova přihrávka končí na zakázaném uvolnění.

08:11
    První šanci hostů měl Toman, který z levého kruhu trefuje pouze Svobodovi betony.

08:33
    Hra se neustále přerušuje, nyní se vhazuje opět ve středním pásmu.

09:10
    Beroun vybojoval kotouč a zakládá rychlý útok.

09:17
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté se ujímají vedení! Lukáš Pabiška našel mezi beky přesně rozjetého TOMÁŠE NOUZU, který se následně v samostatném úniku nedal žádnou šanci zasáhnout brankáři Medvědů Svobodovi, jehož překonal přesnou kličkou a střelou mezi jeho betony. Asistence: Lukáš Pabiška.

09:25
    Rozhodčí nyní vyloučil berounského Jana Matějku za nesportovní chování.

10:08
    Hosté mají před sebou další přesilovou hru, ale zatím nemají kotouč pod kontrolou.

10:43
    A Beroun jde do tří. Lukáš Špelda je vyloučen za podražení.

11:06
    Jakub Marek nyní vzal kotouč na modré čáře a ujížděl zcela sám na Valentu, ale ten byl připravený a podržel puk ve své lapačce.

11:52
    Domácí se zatím brání bez problémů a vyhazují přes všechny čáry.

12:28
    Hosté skvěle kombinují v útočném pásmu, ale Beroun je už v plném počtu.

13:03
    Mladá Boleslav je při chuti a snaží se dostat Beroun pod tlak.

14:04
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou a oba brankáři musí být v pozoru.

14:32
    Domácí se nyní dostali do útočné třetiny, ale hosté se brání a vyhazují na zakázané uvolnění.

14:38
    Babka ihned po vyhraném buly vystřelil, ale trefil pouze připraveného Valentu.

15:02
    Berounští drží puk ve své moci, ale nemohou se dostat do útočného pásma.

15:12
    Hosté nyní prověřili Svobodu, ale ten byl v pozoru.

15:35
    Domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry až na zakázané uvolnění.

16:00
    Hosté se snažili dostat do útočného pásma, ale zastavil je ofsajd.

16:34
    Milan Toman nyní ujížděl zcela sám, ale místo střely zvolil přihrávku, kterou nikdo z hostujících nezpracoval.

17:10
    Berounští se nyní drží v útočném pásmu, kde kombinují.

17:29
    Ondráček nyní přihrával puk před branku, ale tam puk nikdo netečoval.

17:36
    Hosté budou hrát další přesilovku. Špelda dostává dvě minuty za hákování.

16:08
    Hosté mají puk ve své moci, ale nemohou se dostat ani z vlastního pásma.

19:12
    Boleslav se nemůže dostat do útočného pásma.

Další třetina začne přibližně v 18:24.

První třetina nám přinesla jednu branku a to na straně hostů. Tomáš Nouza, dokázal využít krásné přihrávky od Pabiška a vstřelil úvodní branku tohoto utkání. Hosté jsou aktivnější, ale i přesto se Beroun dostává do menších šancí.

20:01

20:18
    Vhazování vyhráli domácí a zahajují útok.

20:57
    Berounští získali pásmo, ale nemají žádný prostor ke střele.

21:52
    Domácí stále drží puk a kombinují v útočném pásmu.

22:11
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění. Vhazování po levici Svobody.

22:40
    Stromko prohrál vhazování, ale i přesto má Beroun kotouč.

23:05
    Boleslav se dostala do velké šance, když Starý dostal přihrávku před Svobodu, ale domácí brankář bez problémů střelu vychytal.

23:27
    Jebavý tečoval kotouč mezi diváky a hra se opět přerušuje.

23:52
    Domácí si nyní v přihrávce nerozuměli a k puku se dostávají hosté.

24:26
    Hosté se snažejí zavézt puk do útočné třetiny, ale Beroun skvěle brání.

25:00
    Boleslav drží puk v útočném pásmu, ale Berounští se osvobozují a vyhazují do středního pásma.

25:24
    A hosté se dostávají do dvoubrankového vedení. CTIRAD OVČAČÍK vzal vše na sebe a od středního pásma se probojoval až před Svobodu, kterého překonal bekhendovým blafákem. Asistence: Tomáš Klimenta.

26:22
    Hosté se drží v útočném pásmu kde kombinují.

26:28
    Beroun získal kotouč, ale Babka byl už příliš unaven a proto puk jen lehce nahodil na Valentu.

27:02
    Mladá Boleslav drží Medvědy pod tlakem.

27:15
    Beroun právě vstřelil branku!
    Teď byl velký závar před brankou a JAKUB BABKA z blízkosti dorážel puk do zcela odkryté branky. Brankář byl už proti dorážce bezmocný. Asistence: Jakub Strnad

27:32
    A hosté si berou své dvoubrankové vedení zpět. Pabiška objel branku a nachytal Svobodu, když vyslal přesnou přihrávkou na JIŘÍHO KURKU, který už neměl žádnou práci poslat puk do odkryté branky. Asistence: Lukáš Pabiška, David Výborný.

28:20
    Hosté jsou po gólu velice aktivní.

29:32
    Domácí rozehrávají od své branky, ale nemohou se dostat z vlastního pásma.

30:05
    Berounští se nyní nastěhovali před Valenta, kde operují s pukem.

30:23
    Hosté nyní ujeli domácí obraně, ale Svobodu nepřekonali.

30:43
    Jebavý nyní rozehrává z vlastního pásma.

31:34
    Hosté se nyní drží v útočném pásmu a snažejí se něco vymyslet.

31:46
    Boleslav nyní drží Medvědy pod tlakem. Beroun se jen brání.

32:09
    Až teď se hra přerušila, kdy Svoboda chytil kotouč do své lapačky.

32:52
    Domácí se pokoušeli založit útok, ale to jim pokazila hostující obrana.

33:34
    Berounští vybojovali puk a přestěhovali se před Valentu.

34:19
    Domácí už potřebují vystřídat tak Jebavý nahodil kotouč na Valentu.

34:54
    Berounští mají puk ve své moci, ale dost těžko rozehrávají.

35:10
    Puk nyní přeletěl všechny čáry a rozhodčí pískl zakázané uvolnění. Vhazování před Valentou.

35:41
    Domácí nyní operují v útočné třetině.

36:05
    Jeden z hráčů nyní tečoval kotouč mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:54
    Domácí se snažejí rozehrát, ale nemohou přejít ani střední pásmo.

37:00
    Strnad nyní vystřelil od modré, ale jeho střela končí v lapačce hostujícího brankáře.

37:37
    Jeden z hostujících hráčů nyní sestřelil Stromka, ale podle rozhodčích je vše v pořádku.

38:06
    Domácí drží puk ve vlastní třetině, ale nemůžou rozehrát.

38:53
    Medvědi nyní kombinují ve vlastní třetině a hosté se snažejí napadat.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhý třetiny.

39:24
    Půlpán nyní vystřelil z pravého kruhu a Valent drží puk raději ve své lapačce.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:16.

Druhá perioda skončila a přinesla nám tři branky. Ve druhé třetině se také prosadili domácí, ale zatím to nestačí. Hosté si drží dvoubrankové vedení a vedou nad Medvědy 3:1. Dokáží Medvědi zdramatizovat utkání ? Sledujte náš onlajn přenos.

40:01

40:28
    Vhazování vyhráli hosté a zahajují útok.

40:48
    Tak to je úvod třetí třetiny! TOMÁŠ NOUZA po pěkné přihrávce od Davida Výborného ujel svému strážci a následně přesnou střelou pod horný tyčku vstřelil čtvrtou branku svého týmu. Asistence: David Výborný

41:31
    A Boleslav si vybojovala čtyřbrankový náskok. Domácí brankář nic neviděl a toho dokázal využít TOMÁŠ DEMEL, který trefuje horní růžek Svobodovy branky. Asistence: David Vrbata.

42:30
    Hosté jsou velice aktivní a Beroun se jen brání.

43:03
    Boleslav operuje v útočné třetině a drží Medvědy pod tlakem.

43:45
    Hra se přerušuje a vhazovat se bude po pravici Svobody.

44:23
    Beroun se od začátku třetiny ještě nedostal z vlastního pásma.

44:52
    Hosté jsou ve třetí třetině velice aktivní.

45:35
    Puk se nyní nachází ve středním pásmu a oba brankáři musí být v pozoru.

46:02
    Hosté vybojovali kotouč a snažejí se rozehrát.

46:28
    Hosté předvádí ve třetí části skvělý výkon.

46:55
    Až teď se k puku dostali domácí, ale zase o něj rychle přišli.

47:33
    Hosté se rozjíždějí a zakládají útok.

47:58
    Puk se nyní zastavil u mantinelu a rozhodčí raději přerušil hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

48:12
    Svoboda nyní rozehrál, ale dost nepřesně a k puku se dostává Toman.

48:42
    Toman si nerozuměl s Kurkou a puk končí na zakázaném uvolnění.

49:09
    Mladá Boleslav se stále drží v útočném pásmu.

49:44
    Medvědi se nemohou vrátit do utkání a chytit to správné tempo.

50:10
    Hra se opět přerušuje a nyní se vhazuje ve středním pásmu.

50:29
    Beroun získal kotouč a snaží se přejít alespoň do středního pásma.

51:00
    A tohle už je pro Medvědy velice špatné. Svoboda obdržel šestou branku a to hlavně díky špatné a nedůrazné obraně. TOMÁŠ NOUZA střílí šestou branku hostů a připisuje si na své konto hattrick. Asistence: Lukáš Pabiška, David Výborný.

51:26
    Medvědi už vůbec nehrají. Skóre se ve třetí části hodně mění. Hosté si připisují šestibrankový náskok a to zásluhou MICHALA BROŠE. Asistence: Tomáš Klimenta, Zdeněk Kubica.

52:58
    Hráči Berouna už ani moc nebruslí a troufám si říct že hosté dnes jasně zvítězí.

53:40
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.

54:12
    Divíšek nyní zkoušel přelstít Valenta, ale byl neúspěšný.

54:20
    A berounský hráč Špelda si jde odpykat dvě minuty za držení.

54:36
    Hosté mají před sebou další přesilovku.

54:55
    Rozhodčí přerušuje hru, protože jeden z hostujících hráč stál v brankovišti.

55:15
    Hosté se nemohou dostat do útočného pásma. Beroun opět vyhazuje.

55:55
    Střela od modré končí ve výstroji domácího brankáře.

56:20

56:49
    Boleslav se stále drží v útočné třetině a nyní operuje s pukem v těsné v blízkosti Svobody.

57:25
    Puk se nyní nachází ve středním pásmu a oba týmy střídají.

57:59
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění. Hra se už jen pouze dohrává.

58:21
    Hosté se snažejí vstřelit osmou branku, ale domácí obrana vyhazuje.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

59:11
    Nyní se Medvědi nastěhovali do útočného pásma.

59:37
    Teď začali pracovat nervy na obou stranách.

59:38
    Hráči na obou stranách dostávají dvou minutový trest za hrubost.

60:00

Třetí třetina byla opravdu branková. Ve třetí periodě padly čtyři branky a to na straně hostů. Boleslav dnes jasně přehrávala Beroun, a domácí si před vlastním publikem sklízejí debakl.

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (19:53:22)

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 28. Babka (Strnad) – 10. Nouza (Pabiška), 26. Ovčačík (Klimenta), 28. Kurka (Pabiška, Výborný), 41. Nouza (Výborný), 42. Demel (Vrbata), 51. Nouza (Pabiška, Výborný), 52. Broš (Klimenta, Kubica)

Medvědi Beroun 1933: Svoboda (Mastík) – Špelda, Chalupa, Jebavý, Látal, Gutwald, Sklenička, Šteiner – Marek, Hrdel, A. Pulpán – Strnad, Babka, Ondráček – Kubeš, Stromko, Markulinec – Divíšek, Matějka, T. Půlpán.
    BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Toman, Kurka, Protivný, Žabka, Pojkar, Jindra, Ovčačík – Nouza, Výborný, Pabiška – Kubica, Broš, Klimenta – Jiránek, Vrbata, Demel – Lenc, Musil, Starý.

Rozhodčí: Svoboda – Šperl, Zíka