Technika Brno – Orlová 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 5:4 (kon.)
Přerov – Prostějov 2:3 (kon.) | Nový Jičín – Opava 6:3 (kon.) | Nymburk – Milevsko 3:1 (kon.)
Klášterec nO – Jindř. Hradec 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 4:3 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 2:7 (kon.)
Žďár n/S – Klatovy 0:0 (zruš.) | Sokolov – Jablonec n/N 6:4 (kon.) | Kobra – Tábor 3:1 (kon.)
Mor. Budějovice – Děčín 5:1 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
HC Děčín
Sobota 07.12.2013, 18:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Západ

55:31
    Kovalský se po levé straně probil až před Formánka, ale mezeru mezi betony netrefil

44:10
    Merta vyprášil Šťastnému betony, stejně jako na druhé straně Hobza Formánkovi, který nastoupil do třetí třetiny

41:05
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Domácí využívají přesilovku. Hosté nedokázali vyhodit puk a JAN TROJAN se z mezikruží bekhendem trefil pod víko. Bez asistence.

40:52
    Pěška z úhlu sám proti Formánkovi, ale v rozhodující chvíli mu sklouzl puk z čepele

40:04

40:01

Druhá třetina vyzněla pro domácí, kteří se tlačili do útoku. Hosté hrozili zejména z rychlých protiútoků. Třetí třetina začne cca v 19:33

35:45
    Trest pro domácí střídačku za příliš mnoho hráčů na ledě – trest nastoupil František Nahodil

33:00

Po vhazování se puk dostal před branku hostí, LUKÁŠ DOSTÁL jej neomylně poslal do sítě hostů. Asistence: František Nahodil, Lukáš Kovalský

32:55
    Hobzovu střelu bekhendem pokryl Lavinger

32:10
    Hosté usazeni v útoku

31:37
    Nepřesnou rozehrávku domácích zachytil Merta, jeho střelu Šťastný vyrazil a následná dorážka stejného hráče skončila asi 5 cm vedle pravé tyče

31:19
    Nahodil se probil přes tři bránící hráče, ale u volného puku byl dřív Lavinger

30:14

Domácí se dostali do útočného pásma. Dvě střely ještě Lavinger vyrazil, ale třetí dorážku ONDŘEJE PĚŠKY z mezikruží již nepokryl. Asistence: Martin Vlček, Jiří Tichý

22:57
    Hosté se usadili v útočném pásmu, ale jejich střely postrádají přesnost a razanci

22:04
    Kaltenböckovu střelu vyrazil Šťastný

20:45
    Barták před Lavingerem – na gólmana Děčína nevyzrál

20:01

Oba týmy začali opatrně, v průběhu třetiny přebrali aktivitu domácí. Ale byli to hosté,kteří se šťastnou brankou ujali vedení. Žihadla nepolevila a během krátké doby strhla vedení na svoji stranu. Druhé dějství začne asi v 18:45

20:00

19:30
    Teleszův bekhend skončil těsně mimo, následnou akci domácích přerušil zákrokem Lavinger

12:48

Domácí při chuti. Sobotka vystřelil od modré čáry a jeho střelu přesně tečoval ONDŘEJ PĚŠKA. Asistence: Martin Sobotka

11:07

Je vyrovnáno. Z rychlého protiútoku se před hostující branku dostal Kesner, jeho střelu Lavinger vyrazil, ale na dorážku MICHALA TELESZE nedosáhl.Asistence: Karel Kesner

10:41
    Děčín právě vstřelil branku!

Z ničeho nic se hosté dostávají do vedení. DOMINIK MÜLLER vystřelil od modré a jeho skákavá střela skončila v domácí síti. Asistence: Marek Šetka

06:40
    Kesner se individuálně prosadil, jeho střela propadla za Lavingerova záda, ale puk se celým objemem nedostal za čáru