HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 4:2 (kon.) | Zlín sledge – Studénka Sledge 6:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 07.12.2013, 12:35 • Neratovice • Česká para hokejová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15.

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Zapletal, J. Krupička, Němec, Podhráský – Z. Krupička ''C'', Zikmund, Raul, Rumplík, Klíma, Kalina, David, Košnar

SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – K. Veselý ''C'', Geier, Bejvl, Stodola, Pabst – J. Veselý ''A'', Černoch, Novák, Prašil, Rozkopal, Hering, Német, Brix

Rozhodčí: Kuranda.

Obě mužstva již jsou připraveny na ledové ploše k rozbruslení.

Vše je připraveno k začátku.

00:01

0:29
    První střelu zápasu si připsal hostující hráč Hering.

0:50
    Domácí Z. Krupička nepřesně přihrál a rozhodčí píská Icing.

1:15
    Také brankář Hulín si připisuje první zákrok po střele Z. Krupičky.

2:00
    Hraje se zatím zodpovědně z obrany.

2:20
    Hulín raději přikryl nahození Sparty vhazování v pásmu Olomouce.

3:30
    Hra je zatím rychlá a svižná bez zbytečných přerušení.

3:59
    Heringovo nahození chtěl brankář Vápenka rozehrát. Vápenka rozehrál nepřesně ale stihl svojí chybu včas napravit viděli jsme první větší příležitost zápasu.

5:10
    Icing domácích.

5:25
    Znovu Icing domácích. Spartu zatím trápí přesná rozehrávka a založení útoku.

6:09
    Hra přerušena po zásahu střídačky.

6:31
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta se ujímá vedení střelou z levého mantinelu zásluhou JANA ZAPLETALA. Asistence: Jiří Raul.

7:28
    Hostující brankář teď měl více štěstí než rozumu po kombinaci Klíma, Rumplík mohli jít domácí už do dvou brankového vedení.

8:24
    Domácí kapitán ZDENĚK KRUPIČKA si dobře najel za obranu na modrou čáru kde sebral puk a ujížděl sám na brankáře Hulína kterého prostřelil. Bez asistence.

9:46
    Hering měl na hokejce první gol Olomouce když byl sám mezi Kruhy a nedokázal prostřelit Vápenku této akci předcházelo ztracení kotouče domácích v útočném pásmu .

11:00
    Sparta vyhazuje ale Icing se nepíská hosté stačili dojet kotouč.

11:50
    Vápenka raději při dalším útoku Olomouce přerušuje hru.

13:00
    Olomouc se snaží ze stavem něco udělat ale hostující hráči mají problém zakončit útok střelou.

14:00
    Běží poslední minuta první třetiny.

15:00

Vše je připraveno k začátku druhé třetiny.

15:01

15:19

15:56
    Domácí kapitán Z. Krupička přebruslil ve středním pásmu hráče Olomouce z levého mantinelu si nabruslil na střed a trefil jen tyčku.

17:18
    Na třikrát dorážel Zikmund ale Hulín byl úspěšnější.

17:38
    Icing hostů.

18:00
    Stodolovo nahození Vápenka vyráží.

18:16
    Heringův pokus Vápenka chytá do své lapačky.

19:38
    Hering si udělal se sparťanských beků kuželky vypálil z kruhu ale naštěstí pro Spartu Vápenka chytá.

20:24
    Budeme sledovat první přesilovku zápasu tu bude mít Sparta po vyloučení hráče hostů Stodoly na dvě minuty za hákování.

20:50
    Sparta se usadila v pásmu.

20:58
    Hra přerušena pro zásah střídačky.

21:14
    Budeme sledovat vyrovnanou hru 4:4 vyloučen je domácí Rumplík na dvě minuty za držení.

21:51
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Teď Sparťanská obrana propadla HERING BERNHARD si vzal kotouč ze svého pásma obrana Sparty se mu rozestoupila a tím pádem ujížděl sám na bránu a kličkou do forhandu překonává domácího brankáře Vápenku. Bez Asistence.

22:24

23:14

23:40
    Novákovu střelu Vápenka kryje.

24:22
    Raul zbytečně dohrál hráče Olomouce u mantinelu a jde na dvě minuty za vražení na hrazení.

Hra přerušena pro nefunkčnost časomíry.

Třetina se dohraje bez časomíry a příkaz rozhodčího zní 5 minut se dohraje na hodinky. Omlouvám se za nenapsání času všem.

Icing domácích

Vápenka přerušuje hru.

Sparta si opět zahraje oslabení když na dvě minuty je vyloučen Podhráský za nedovolené bránění.

30:00

Dohrávat budeme na stopkách čas. Omlouvám za nezapsání časů. Bude jen info bez časů.

30:01

Hra je zatím plná nepřesností.

Hra přerušena Vápenka přikryl kootouč.

Klíma z inkasoval tvrdý hit od J. Veselého.

34:40
    Hlasatel oznámil čas 4:40.

Hering podruhé ujížděl úplně sám na Vápenku tentokrát byl domácí golman úspěšnější.

Další obrovská možnost hostujícího Heringa Vápenka znovu drží Spartu.

Hra přerušena Vápenka přikryl kotouč.

36:19
    Hlasatel oznámil čas 6.19

Zikmund ujížděl sám na brankáře Hulína a neproměnil.

Sparta si zahraje přesilovku J. Veselý je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Olomouc se osvobozuje a Sparta má probém z rozehrávkou.

Sledujeme současné vyloučení K. Veselý vyloučen na dvě minuty za hrubost a David za hrubost tentýž trest a hrajeme 4 na 3.

hrajeme 4 na 4.

40:27
    ZDENĚK KRUPIČKA si hodil puk o mantinel a dojel ho ujížděl sám na bránu a zvyšuje na 3:1 pro Spartu. Bez Asistence.

Oba týmy v plném počtu.

Přesilovou hru si opět zahraje Sparta vyloučen hráč Stodola na 2 minuty za hru vysokou holí.

41:21
    Olomouc se prosazuje v oslabení branku vstřelil PABST. Asistence Hering.

42:15
    A je nejspíš rozhodnuto po střele Zapletala se dostal k puku JIŘÍ RAUL a do odkryté brány doráží kotouč. Asistence: Zapletal.

43:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

45:00
    Konec zápasu. (14:18:34)

Jan Hamák

Branky a nahrávky: 7. Zapletal (Raul), 9. Z.Krupička, 41. Z.Krupička, 43. Klíma (Zapletal) – 22. Hering, 42. Pabst. (Hering)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Zapletal, J. Krupička, Němec, Podhráský – Z. Krupička ''C'', Zikmund, Raul, Rumplík, Klíma, Kalina, David, Košnar

Rozhodčí: Kuranda, Bergmann