Vítkovice – Liberec 8:4 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 0:2 (kon.) | Zlín – Plzeň 2:4 (kon.)
Pardubice – K. Vary 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 3:4 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:0 (kon.)
Sparta – Slavia 4:2 (kon.)
HC Kometa Brno
3:4 (1:2, 0:2, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 10.01.2014, 18:00 • KAJOT ARENA (kapacita 7200) • Tipsport extraliga

59:38
    Po přerušení se do sebe živelně pustili Galvas a Němec. Domácí drobný útočník dostal od silného beka Třince naloženo a ocitl se na ledě. Oba kohouti jsou vyloučeni na dvě plus dvě minuty za hrubost. Vhazuje se před Hamerlíkem.

47:47
    V ruchu brněnského stadionu na chvíli zanikl hvizd sudích, kteří vylučují hostujícího Polanského na dvě minuty za hrubost.

43:54
    Šance pro Brňany. Vondráčka krosčekoval Linhart a už sedí na trestné lavici.

33:25
    Právě Svoboda se následně dopustil při návratu do obrany sekání a na třicet čtyři sekund si tak hosté zahrají proti třem Brňanům!

31:59
    Třinec si zahraje proti čtyřem. Za držení je vyloučen domácí zadák Tomáš Dujsík.

28:19
    Wasserbauera zasáhl hokejkou od obličeje Polák a bude tedy vyloučen. Přesilovka pro Kometu.

27:13
    Poprvé se vylučuje na domácí straně. Kapitán Leoš Čermák je trestán dvěma minutami za vysokou hůl.

24:47
    Poprvé v utkání zvedají rozhodčí pravici a bude se vylučovat. Hostující Tomáš Linhart je trestán za držení.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 13. Novotný (Burian), 46. T. Svoboda (Kempný), 47. Zohorna (Burian, Hanzlík) – 8. Hrňa (Matuš, Rufer), 12. Polák (Bonk), 28. Adamský (Hrabal, Polanský), 40. Růžička (Galvas, Polanský)

HC Kometa Brno: Čiliak (Klimeš) – Hanzlík, Dujsík, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dlapa – Vondráček, Čermák (C), Hruška – T. Svoboda, Němec, Káňa – Jenyš, Novotný, Burian – Dočekal, H. Zohorna, Wasserbauer.
    Trenér: Vladimír Kýhos.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Galvas, Roth, Linhart, Hrabal, Krejčí, Nosek – Martin Růžička, Polanský, Adamský – Orsava, Bonk (C), Polák – Květoň, Peterek, Rákos – Hrňa, Matuš, Rufer.
    Trenér: Jiří Kalous.

Rozhodčí: Husička, Hradil – Barvíř, Blümel