Žilina – Košice 3:2 (kon.) | Nitra – Poprad 3:2 (po pr.) | Martin – Zvolen 3:2 (kon.)
Banská Bystrica – Skalica 6:3 (kon.) | Trenčín – Piešťany 1:3 (kon.)
HK Nitra
3:2 (1:1, 1:1, 0:0)
HK Poprad
sk Pátek 10.01.2014, 17:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR)

54:41
    Daniel Brejčák v nevhodnej chvíli oslabuje svoje mužstvo, keď podrazil Romana Tománka a dostáva teda dvojminútový trest!

44:32
    Výhoda presilovej hry pre Poprad, keď dve minúty dostáva Filip Bajtek za podrazenie.

35:40
    Sledujeme vzájomné vylúčenie. Za domácich dostáva dve minúty Bajtek, za hostí Gáborčík. Obaja za hrubosť.

33:40
    Arne Kroták teraz zbytočne oslabuje svoje mužstvo, keď dostáva dve minúty za vyhodenie puku mimo hracej plochy!

31:55
    Presilovú hru si zahrá Nitra! Na trestnú lavicu odchádza Makovský.

23:48
    Lukáš Novák teraz úplne zbytočne a zákerne atakoval popradského obrancu Jáchyma pri mantineli. Nitriansky útočník dostáva automaticky trest 5 minút + do konca stretnutia!

13:26
    Presilovku si zahrajú aj hostia, na trestnú lavicu odchádza Ordzovenský za hákovanie!