Žilina – Košice 3:2 (kon.) | Nitra – Poprad 3:2 (po pr.) | Martin – Zvolen 3:2 (kon.)
Banská Bystrica – Skalica 6:3 (kon.) | Trenčín – Piešťany 1:3 (kon.)
HK Nitra
3:2 (1:1, 1:1, 0:0)
HK Poprad
sk Pátek 10.01.2014, 17:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR)

60:40
    Nitra dala gól!
    Dušan Sidor je smoliarom dnešného stretnutia, keď si strelil v podstate vlasný gól! Pochopiteľne je však tento presný zásah pripísaný PETROVI KONIGOVI, ktorý vypálil od modrej čiary, Sidor mal puk medzi betónmi, ale nevedel o tom a sám si ho zrazil do svojej svätyne! Bez asistencie.

54:41
    Daniel Brejčák v nevhodnej chvíli oslabuje svoje mužstvo, keď podrazil Romana Tománka a dostáva teda dvojminútový trest!

54:01
    Adam Lapšanský išiel opäť už po niekoľkýkrát sám na Roberta Kristana, netrafil však bránu!

49:30
    Sidor chytá Pupákovú štipľavú strelu!

44:32
    Výhoda presilovej hry pre Poprad, keď dve minúty dostáva Filip Bajtek za podrazenie.

42:52
    Rado Suchý išiel sám na Kristana, ale výborný slovinský brankár v službách Nitry!

41:58
    Chyba Dušana Sidora, ktorú ani na dvakrát nepotrestal Martin Segľa!

39:56
    Jozef Štumpel našiel luxusnou milimetrovou prihrávkou ROMANA TOMÁNKA, ktorý sa predral pomedzi dvoch Popradčanov a zoči- voči Sidorovi poľahky skóroval! Asistencia: Jozef Štumpel.

39:11
    Sidor mal teraz poriadnu dávku šťastia, keď mu puk prepadol cez lapačku, ale ani jeden z Nitranov ho nedokázal pretlačiť do brány popradského brankára!

36:43
    Poprad dal gól!
    Rýchly brejk Popradu. Samuel Mlynarovič našiel dobrou tandemovou prihrávkou TOMÁŠA SÝKORU a ten zoči-voči Kristanovi úspešne zakončuje! Asistencie: Samuel Mlynarovič, Radoslav Suchý

35:40
    Sledujeme vzájomné vylúčenie. Za domácich dostáva dve minúty Bajtek, za hostí Gáborčík. Obaja za hrubosť.

35:10
    Obrovské šance Nitry, v najväčšej sa ocitol Segľa, ale netrafil prázdnu popradskú bránu!!!

33:40
    Arne Kroták teraz zbytočne oslabuje svoje mužstvo, keď dostáva dve minúty za vyhodenie puku mimo hracej plochy!

32:56
    Po strele Petra Koniga zvonila pravá tyčka Sidorovej brány!

31:55
    Presilovú hru si zahrá Nitra! Na trestnú lavicu odchádza Makovský.

27:47
    Mlynarovič išiel sám na Kristana, ale nitriansky brankár stihol svoj betón prisunúť k pravej tyčke a zabránil tak gólu!

23:48
    Lukáš Novák teraz úplne zbytočne a zákerne atakoval popradského obrancu Jáchyma pri mantineli. Nitriansky útočník dostáva automaticky trest 5 minút + do konca stretnutia!

13:26
    Presilovku si zahrajú aj hostia, na trestnú lavicu odchádza Ordzovenský za hákovanie!

13:10
    Obrovská šanca na strane Popradu v oslabení, keď sa do samostatného úniku rozbehol Adam Lapšanský, ale proti Kristanovi úspešný nebol!

12:15
    Jakub Drábek dostáva 2+2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

10:16
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou je prvým dnešným vylúčeným hráčom Nitran Konig.

03:02
    Prvý útok Popradu dobre zakombinoval, avšak vo finálnej fáze mieril nepresne Stals.

01:13

Bleskovo vyrovnáva stav strednutia RICHARD LELKEŠ, ktorý zužitkoval dobrú prihrávku od Kováčika. Asistencie:Kováčik, Ručkay.

00:52

Hneď v úvode stretnutia ruší kristanovu sériu bez gólu v úniku ADAM LAPŠANSKÝ . Bez asistencie.