Kometa Brno – Chomutov 3:4 (kon.) | Vítkovice – Slavia 3:2 (po pr.) | K. Vary – Havířov 3:4 (0:2 po s.n.)
Letňany – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Zlín – Kladno 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 1:4 (kon.)
Písek – Vsetín 4:5 (kon.) | Ústí n/L – Hr. Králové 4:5 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 3:5 (kon.)
Č. Budějovice – Sparta 3:4 (1:2 po s.n.) | Třinec – Liberec 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 1:2 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (3:0, 0:2, 0:1)
AZ Havířov
Pátek 10.01.2014, 13:00Extraliga staršího dorostu

Jak vidno, v hokeji se nikdy nesmí přestat hrát. Energie na to dnes doplatila a Havířov si bere bod navíc. Já se s vámi pro dnešek loučím, někdy příště na shledanou. (15:19:59)

Havířov právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ BEDNÁŘ parádním blafákem dokončuje svůj hattrick. Havířov nakonec vyhrává 3:4.

Lukáš Bednář dokočuje hattrick!

Rubešovi nevychází bekhendový blafák.

Erich Polak proměňuje!

Martinu Osmíkovi se postavil kotouč, nakonec netrefil bránu.

Jako první začínají domácí!

Hlasatel žádá o úpravu ledové plochy, následuje tedy krátká pauza.

V prodloužení branka nepadla, následují samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:36
    Dvě střely za sebou v podání Radka Pořízka, Vary měli namále!

63:50
    Zbývá minuta a deset sekund, pak přijdou nájezdy.

63:15
    Hraje se nahoru dolů, ale nic z ničeho není.

62:06
    Havířov dnes již po několikáté uzamkl energetiky v jejich třetině.

61:19
    Opět střílí Bednář, mimo.

60:36
    Petr Vodička nahodil kotouč na Turšnera, získal tak pro svůj tým útočné pásmo.

60:22
    Havířovské hráče při přechodu do útočného pásma zastavilo postavení mimo hru.

60:01

Myslím, že z aktuálním výsledkem jsou domácí značně nespokojeni, a hosté poměrně spokojeni. Havířov dokázal odvrátit tříbrankové manko a nakonec si vybojoval prodloužení. To bude trvat pět minut, na řadu mohou přijít i nájezdy.

60:00

59:41
    Další hráč, který se ocitl sám před bránou, byl Radek Pořízek! Skvěle Kuchař!

59:03
    Tak tohle mohla být pro Vary pohroma! Erich Polak totiž dostal ideální přihrávku před bránu a trefil tyč!

58:40
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Hlášeny poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:30
    Pálil Osmík, Rubeš měl zablokovanou hůl.

56:39
    Energie konečně dostala puk pryč ze třetiny.

55:46
    Hosté mají stále navrch, teď opět zakázané uvolnění.

55:18
    Lehce nabl, lehce pozbyl. I tak by se dal charakterizovat dnešní zápas, pokud se ještě do konce základní hrací doby nestane.

53:53
    Hosté jsou kompletní.

53:44
    Pěkná střela Soudského, Turšner opět vyráží betonem.

53:09
    Rubeš v šanci, Turšner vyráží.

52:45
    Pokračuje početní výhoda domácích.

52:09
    LUKÁŠ BEDNÁŘ ustál tlak a krásně vymíchal Kuchaře! Jeho forhendový pokus šel brankáři přesně mezi betony! Excelentní práce!

52:09
    Bednář proměňuje!

52:09
    Nařízeno trestné střílení, Bahounek fauloval Lukáše Bednáře v šanci!

51:53
    Dabiel Trombik (HAV) je vyloučen.

51:48
    Trapl si vytvořil šanci, byl faulován, bude se vylučovat.

50:44
    Tohle může Energii mrzet, pokud teď Havířov vyrovná.

49:34
    Václav Krliš dostal skvělou přihrávku do jízdy, počkal si a vystřelil. K jeho smůle a smůle celého jeho týmu ale trefuje horní tyč!

48:14
    Marek Dimitrov a jeho pokus, Turšner vyráží betony.

47:09
    Opět delší odmlka. Hlavní sudí Svoboda zkrátka nerad fouká do píšťalky.

45:38
    Moc se těším na vyvrcholení tohoto duelu, Havířov se teď opravdu snaží vyrovnat, domácí jsou zaskočeni.

43:54
    Postavení mimo hru.

43:32
    Jakub Hendrych teď inkasoval tvrdou ránu pukem od Kamila Svobody, po chvilce je za asistence spoluhráčů na střídačce.

43:00
    Od modré pálil Bahounek, mimo.

42:35
    Zakázané uvolnění, vhazuje se před hostujícím brankářem.

41:28
    Utkání začíná být čím dál tím víc vyhecovanější, hráči se srážejí někdy až za hranicí faulu.

40:45
    Pokračuje přesilovka, domácí se osvobozují.

40:25
    Hosté zakládají útok.

40:05
    Buly pro Havířov, v této třetině jde o všechno.

40:01

Aktivita se hostům opravdu vydařila. Celou druhou třetinu se snažili něco s výsledkem udělat, až se jim to nakonec povedlo. V posledních dvou minutách této periody se postupně trefili nejprve kapitán Bednář, a poté Jakub Orság, který ve Varech dříve působil. Kouč domácích Václav Eismann si nejspíš teď udělá v kabině pořádek. Třetí třetina začne v 14:19.

40:00

39:39
    Kapitán domácích Adam Rulík (KVA) je ještě navíc vyloučen. Menší trest hákování.

39:16
    No, a z jednoznačného utkání je tu pořádné teatrální drama! JAKUB ORSÁG za asistence Wróbela snižuje na rozdíl jediné branky! Asistence: Kamil Wróbel.

38:34
    Havířov se přece jen dočkal! Vstřelil kontaktní branku minutu a půl před koncem, to pro Vary není dobré. Kapitán týmu LUKÁŠ BEDNÁŘ se nenápadnou trefou těsně za hranicí modré čáry prosazuje! Asistence: bez asistence.

38:00
    Přesně sto dvacet sekund zbývá do druhé sirény, Havířov natlačený v pásmu svého soupeře.

36:36
    Zakázané uvolnění domácích.

36:00
    Kuchař dnes podává solidní výkon, zatím drží čisté konto.

34:48
    Krliš hledal na druhé modré Rubeše, tomu proklouzl puk jen o pár decimetrů!

34:16
    Tvrdá Dimitrovova střela, Turšner vyráží.

33:36
    Hraje se delší dobu bez přerušení, sudí nechávají hře volnější průběh.

32:40
    Formace energetiků mohla končeně vystřídat, Trapl vyvezl puk ze středního pásma.

31:20
    Radek Pořízek se dostal do šance, když ujížděl sám na Kuchaře! Klička se mu povedla, Kuchař byl mimo, ale v rozhodující chvíli trefuje útočník hostí tyč! Jeho forhendový pokus tak na skóre nic nemění.

31:19
    Oba týmy jsou kompletní.

30:42
    Hosté se osvobozují.

29:48
    Přihrávka před bránu na Trapla, Turšner vyráží.

29:19
    Lukáš Pacas (HAV) dostává dvě minuty za podražení.

28:47
    Rubeš našel ideálně postaveného Nguyena, který ovšem trefuje pouze výstroj Turšnera! Jeho forhendový pokus postrádal kreativitu.

28:00
    Havířov je teď aktivní, jako dnes ještě nebyl. Uzamkl energetiky v jejich vlastní třetině.

27:00
    Dimitrovovi se nepovedla přihrávka, dnes už podruhé. Postavení mimo hru.

25:48

24:55
    Pěkná kombinace na jejímž konci byl Jakub Dudek, jeho střela končí mimo bránu.

24:25
    Kotouč je po Dimitrovově teči v ochranné síti, přerušení hry, střídání.

23:48
    Prokletí zlomeno, dalo by se říci. Jiří Janata (KVA) odchází na trestnou lavici, odsedí si dvě minuty za držení.

23:20
    Za zmínku ještě stojí fakt, že hlavní sudí Svoboda chtěl v tomto utkání zatím vylučovat jen jednou, a to při brance, kterou dal Rubeš.

22:44
    Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.

22:00
    Vary přebírají iniciativu.

21:25
    První útok domácí Energie opět zamkl Havířov v jeho vlastním pásmu. Především Tomáš Rubeš předvádí svá kouzla.

20:34
    Hosté vstupují do druhé části aktivně.

20:01

První třetina je minulostí, stav skóre je jednoznačný. Nutno podotknout, že energetici nastoupili do utkání opravdu lépe, než hosté. Rubešův gól ze šesté minuty a především brankové asistence Martina Osmíka – to už je jenom třešnička na dortu pro Vary. Hosté z Havířova a jejich hlavní kouč Janeček se budou muset ještě hodně snažit, aby něco s tímto utkáním provedli. Druhá Třetina začíná ve 13:46.

20:00

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny, Havířov se snaží vstřelit kontaktní branku.

18:00
    Tomáš Rubeš uklidňuje hru.

17:08
    Kryštof Fejko se snažil překonat Kuchaře zpoza modré čáry skrytou střelou, kterou ale domácí muž s maskou vyráží.

16:29
    Havířovští šli dva na jednoho, ale nic vážného pro Energii z toho nebylo.

15:34
    Martin Trapl se ocitl před brankářem a tváří v tvář Turšnerovi trefuje horní část brankové konstrukce!

15:03
    Necelých pět minut do konce, Karlovy Vary jednoznačně vedou.

14:26
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Nakonec se vylučovat nebude! V ponechané výhodě se totiž po pěkné individuální akci prosadil nejproduktivnější energetik VÁCLAV KRLIŠ, který se trefil zase k tyči Turšnerovy brány! Asistence: Martin Osmík.

14:10
    Rubeš byl faulován, bude se vylučovat!

13:15
    Jak vidno, Havířov má potíže i s přesnou přihrávkou, to je poměrně důležitý faktor, který ovlivňuje aktuální stav skóre.

12:18
    Petr Binias odjéíždí zřejmě za velkých bolestí z ledu. Po střetnutí se soupeřem ho museli ze země sbírat spoluhráči.

12:18
    Zakázané uvolnění domácího mužstva, vhazuje se před Kuchařem.

11:04
    Tomáš Rubeš opět předvádí, co v něm je. Tento menší šikovný útočník se opět dostal za obranu hostí, jeho střela ovšem ovoce nepřinesla.

10:14
    Havířov má teď také nemalé problémy s přechodem přes střední pásmo.

09:20
    Pěkná zasekávačka a následná střela kapitána hostí Lukáše Bednáře, Kuchař vyráží touš betonem a hra pokračuje dál.

08:45
    Hra pokračuje v obraném pásmu Havířova, čárový sudí Kotyza nyní píská zakázané uvolnění.

08:28
    Na dva nula zvyšuje FILIP HAUZR, u jehož trefy si Martin Osmík připisuje dnes již druhou asistenci. Kouč Eismann musí být zatím navýsost spokojen. Asistence: Martin Osmík.

08:22
    Vary jsou v první polovině úvodní periody jasně aktivnějším celkem na ledě. Michael Čejka a jeho pokus.

07:35
    Osmík a Rubeš šli opět dva na jednoho, první jmenovaný ztratil kotouč, z akce nakonec nebylo nic.

06:36
    Hlavní trenér hostí Martin Janeček chce své svěřence vybudit k lepšímu výkonu, na jeho hlase je to dost znát.

05:38
    Energie jde do vedení! TOMÁŠ RUBEŠ dostal přihrávku od Osmíka, a vstřelil nádherný gól! Karlovarský útočník si vybruslil z rohu a chladnokrevně si počkal na ideální moment, který nakonec přišel – autor branky se trefil k tyči. Asistence: Martin Osmík.

05:26
    Jiří Janata pálil opravdu z velkého úhlu, jeho střelu likviduje Turšner. Hra bude pokračovat po Turšnerově pravici.

04:27
    Nutno podotknout, že utkání je divácky atraktivní.

03:34
    Martin Osmík a jeho spoluhráči se dostali do přečíslení tři na jednoho! Jmenovaný ale situaci vyřešil tak špatně, že puk skončil v rohu!

02:45
    Jaroslaw Sap nahazuje puk, Frček vyjíždí z brány a rozehrává.

02:00
    Kamil Svoboda se dostal nejprve ke střele a poté i k dorážce. Jeho pokus ale likviduje Turšner.

01:24
    Ačkoliv má Energie puk ve své moci, hráči se nedokáží dostat přese střední pásmo.

00:30
    Petr Vodička nahazuje puk do útočného pásma, utkání má veliké tempo.

00:05
    Buly získali hosté, po drobné technické potíži, která oddálila začátek hry.

00:01

Pokřik, za chvíli je tu úvodní buly.

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Harakal) – Rulík, Soudský, Bahounek, Vodička, Binias, Beer, Prachař – Čejka, Janata, Dimitrov, Rubeš, Osmík, Krliš, Svoboda, Hubáček, Trapl, Nguyen, Hauzr

AZ Havířov: Turšner (Šimeček) – Chroboček, Dudek, Heinzl, Ďurkáč, Trombik, Šteffko – Pořízek, Bednář, Fejko, Orság, Polak, Wróbel, Hendrych, Moravčík, Pacas, Sap

Rozhodčí: Svoboda – Malý, Kotyza.

Hráči obou mužstev jsou aktuálně na rozbruslení, utkání začne přibližně za půl hodiny. Pojďme si představit dnešní sestavy obou celků.

Utkání začíná zítra netradičně již od třinácti hodin v KV Aréně v Karlových Varech, rozhodně si nenechte tuto skvělou sportovní příležitost ujít. Pokus nestihnete zajít osobně, pak rozhodně sledujte onlajny.

3) Tomáš Rubeš – 11+8.

Dobrý den všem fanouškům mládežnického hokeje, a vůbec všem sportovním nadšencům. Zítřejší program je následující: domácí HC Energie Karlovy Vary hostí dým z daleka – HC AZ Havířov 2010. Jedná se o nadstavbovou část soutěže, domácí energetici bojují o play-off. Pojďme si představit nejproduktivnější hráče obou celků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 6. Rubeš (Osmík), 9. Hauzr (Osmík), 15. Krliš (Osmík) – 39. Bednář, 40. Orság (Wróbel), 53. Bednář, ?. Bednář

Rozhodčí: Svoboda – Malý, Kotyza