Carolina – Toronto 6:1 (kon.) | Buffalo – Florida 1:2 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Dallas 1:0 (kon.)
Tampa – Washington 3:4 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:4 (kon.) | Calgary – St. Louis 0:5 (kon.)
Arizona – Minnesota 1:4 (kon.) | San Jose – Detroit 4:1 (kon.) | Los Angeles – Boston 4:2 (kon.)
Nashville Predators
3:4 (2:0, 1:4, 0:0)
Anaheim Ducks
Pátek 10.01.2014, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

49:53
    Perreault je potrestán za nebezpečnou hru vysokou holí a domácí si zahrají další přesilovku.

43:13
    Beauchemin oslabuje svůj tým a domácí mají obrovskou šanci vyrovnat skóre.

41:00
    Další přesilová hra pro hosty. Domácí tým je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.

37:07
    Gabriel Bourque je dalším vyloučeným hráčem Nashvillu. Domácí kouč s výrokem rozhodčích nesouhlasí, ale to nic nemění na faktu, že si hosté zahrají třetí přesilovou hru v tomto utkání.

15:43
    Přesilová hra trvala pouhých 17 vteřin, než hosty zbytečným faulem oslabil Bonino.

15:26
    Druhým vyloučeným hráčem Nashvillu je Viktor Stalberg.

04:29
    Hosté mají šanci na snížení. Na trestnou lavici putuje domácí Bourque na dvě minuty za držení.

01:55
    Do pěstného souboje se okamžitě po vhazování pustili Clune a Maroon. Za bitku oba inkasují trest na pět minut.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 2. Gaustad (Bourque, Stalberg), 3. Smith (Cullen, Hendricks), 26. Clune (Smith, Cullen) – 21. Getzlaf (Beleskey), 25. Getzlaf (Beleskey), 27. Perry (Getzlaf), 39. Selanne (Maroon, Perreault)

Nashville Predators: Mazanec – Josi, Weber, Jones, Ekholm, Ellis, Klein – Nystrom, Fisher, Wilson – Hendricks, Cullen, Clune – Smith, Legwand, Spaling – Stalberg, Gaustad, Bourque
    Anaheim Ducks: Andersen – Lindholm, Beauchemin, Lovejoy, Fowler, Fistric, Vatanen – Perry, Getzlaf, Beleskey – Selanne, Perreault, Maroon – Cogliano, Koivu, Winnik – Jackman, Bonino, Palmieri

Rozhodčí: Francis Charron, Steve Kozari – Matt MacPherson, Andy McElman

Diváci: 15892