Hr. Králové – Poruba 2011 3:9 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 12:2 (kon.) | SHK Hodonín – Havířov 2:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:9 (1:1, 0:7, 2:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 10.01.2014, 16:15Liga juniorů

59:32
    Pro Jana Kulhánka (HKR) z toho plyne menší trest za úder na hlavu, k tomu desetiminutový osobní trest.

54:10
    Havránek už mohl gólový účet zápasu zaokrouhlit, ale Jan Skála (HKR) ho lehce zbrzdil a odchází na trestnou lavici. Dvě minuty za hákování.

46:04
    Hosté si v útoku pomohli nedovoleným zákrokem a znovu odcházejí k trestoměřičům. Tomáš Král (POR) – 2 minuty za hákování.

43:28
    Lukáš Nedvídek byl ve svém průniku mírně faulován, a je z toho čtvrtá přesilovka pro domácí. Dalibor Mihal (POR) – 2 minuty za hákování.

38:05
    Menší trest pro hradeckou stranu, Daniel Šeps (HKR) je vyloučen za podražení.

29:42
    Záblesk světla pro Královské lvy. Dan Kotas (POR) je vyloučen za podražení.

27:38
    Skoro až v polovině zápasu je tady první přesilovka Poruby. Martin Matějček (HKR) si odpyká menší trest za krosček.

13:19
    A je tady druhá početní výhoda pro Hradec. Dalibor Mihal (POR) zastavil unikajícího Nedvídka hákováním, už sedí za katrem.

02:02
    Je tady první přesilovka zápasu. Hosté hráli v šesti, takže jdou na dvě minuty do čtyř.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 20. Žemlička (Půlpán), 46. Procházka (Nedvídek), 60. Bartoň (Nedvídek) – 5. Havránek (Kotas), 23. Brnčál, 26. Mihal (Rataj, D. Maček), 28. Baca (Brnčál), 30. Brnčál (Ryška), 33. Pobuta (Mišenko), 35. Král (Brnčál), 39. Rataj (Mihal), 54. Holaň (Král, Brnčál)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (30. Jeřábek) – Bezděk, Suk, Souček, Rejl, Kulhánek, Matějček, Novotný, Skála – Ouzký, Půlpán, Nedvídek "C", Šeps, Bartoň, Tvrdík, Jebavý, Klemenc, Procházka, Žemlička, Kastner. Trenér: Petr Luštinec.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Šrámek (M. Maček) – Pobuta, Gola, Baca, Puškár, Schwarz, Brnčál, Mišenko, Rataj, Kotas, D. Maček "C", Mihal, Ryška, Holaň, Král, Havránek. Trenér: Petr Trojan.

Rozhodčí: Veinfurter – Svoboda, Kis.