Písek – Poruba 2011 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Havířov 3:2 (po pr.) | Vítkovice – HC Plzeň 6:7 (po pr.)
Zlín – Slavia 3:4 (kon.) | Letňany – Pardubice 6:0 (kon.) | HC Litvínov – Vsetín 4:3 (kon.)
K. Vary – Hr. Králové 7:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 1:4 (kon.)
Třinec – Sparta 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 4:2 (kon.)

Písek právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! DAVID POKORNÝ dorazil střelu Jana Marcilise a rozhoduje o vítězi. Hosté jsou zklamaní. Vzhledem k průběhu utkání je pro ně jeden bod jistě málo.

61:30
    Marcilisovi nesedla střela. Míří těsně vědle.

61:02
    Koutenský pálí mimo.

60:50
    Hráč Poruby jde na trestnou lavici – 2 minuty za držení.

60:45
    Olšr pálil mimo.

60:01

Třetí třetině vyzněla lépe pro domácí hokejisty. Ti převzali iniciativu hned od začátku poslední dvatiminutovky a odměnou jim bylo vyrovnání, které svým důrazem v brankovišti zařídil Jan Šergl. V Písku uvidíe prodloužení.

60:00

59:42
    Točík se neprotlačil přes obránce.

58:03
    Pokorný sám před Srokou minul branku.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:09
    Je vyrovnáno! JAN ŠERGL byl důrazný v brankovišti a dokázal puk v závaru ditlačit za brankovou čárku.

54:09
    Do samostatného úniku upláchl nepozorné obraně hostů kapitán Písku Marcilis. Chtěl zakončit mezi betony, ty však Sroka stačil včas srazit k sobě.

53:36
    Zakázané uvolnění Písku,

53:18
    Marcilisovu střelu po vhazování vyráří Sroka držadlem hokejky.

33:14
    Puk znovu u gólmana hostů. Vhazuje se po jeho levici.

32:59
    Skala nahodil puk zpoza branky. Neposedný kotouč nadělal Srokovi velké starosti.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 27. Pixa (Bárta), 57. Jan Šergl, 62. Pokorný (Točík, Marcilis) – 16. Greš (Gola), 29. Greš (Bartoň)

IHC Králové Písek: Fogl – Červinský, Hanus, Koutenský, Turek, Setenský, Kadlec, Jiří Šergl, Jan Šergl, Točík, Marcilis, Bednařík, Rod, Skala, Bárta, Pixa, Pokorný, Strnad
    HC RT TORAX Poruba 2011: Sroka – Olšr, Síkora, Štěpán, Šípek, Ščurek, Široký, Boháč, Halška, Bartoň, Gola, Greš, Bialoň, Mládek, Kurnik, Csabala, Dohnal, Šustala, Csomor