Kadaň – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 4:1 (kon.) | Beroun – Havířov 2:9 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Šumperk – Most 4:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 14.02.2014, 17:30 • Zimní stadion města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (20:00:16)

Nejlepší hráči:

Třebíč – Milan Přibyl
    Ústí – Milan Vobořil

Je dobojováno! Domácí se dočkali vyrovnání v 53. minutě, kdy těsně po návratu Roubíka prostřelil Dlouhého Přibyl. Hosté však nesložili zbraně a i potřetí šli dovedení, když se prosadil Vávra. To bylo v 58. minutě. Domácí i přes několik příležitostí puk za Dlouhého potřetí nedostali.

60:00

59:33
    Dočkal málem propasíroval puk přes Dlouhého, ale netrefil branku. Navíc domácí hrají bez Novotného.

59:00
    Ještě minuta chybí Ústí ke třem bodům.

58:00
    Poslední dvě minuty do konce třetí třetiny. Domácí zatím o branku prohrávají a hraje se poblíž Novotného.

57:09
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    Nedaá dostaneš platí i v této situaci. Domácí si nepohlídali nájíždějícího TOMÁŠE VÁVRU, který dostal mezi kruhy ideální pad pod Kuchynky a procedil puk přes Novotného. Asistence: Martin Hanzl , Štěpán Kuchynka.

56:39
    Na druhé straně se čejka vrátil na led a dostal puk do jízdy, ale jako obránce nezvládl zakončení.

56:10
    Skleničkovo nahození vyráží Novotný.

55:33
    Malena na ledě, začíná klasická přesilovka Ústí.

55:22
    Puk ve středním pásmu.

55:14
    Ještě 18 sekund a vyloučený Malena se vrátí na led. Novotný přerušuje hru.

55:08
    Novotný ještě stihl vyřešit situaci ve svém brankovišti.

54:45
    Ofsajd Ústí.

54:37
    Vobořil napálil přřed ním stojícího domácího hráče, Černý nestihl puk na modré.

54:17
    Tak to je ještě horší, další vyloučení domácích. Na trestnou lavici usedá Václav Čejka za držení protihráče.

53:46
    Nahodil nepřipustil přechod Ústí do útočného pásma a poslal puk k jejich obranné modré.

53:32
    Rostislav Malena komplikuje Třebíči situaci. Dostává 2 minuty za podražení.

David Sochor

Branky a nahrávky: 27. Dolníček (Laš, Dočekal), 53. Přibyl (Moučka, Křivohlávek) – 27. Rod (Roubík, Baránek), 32. Meidl (Grin), 58. Vávra (Hanzl, Kuchynka)

SK Horácká Slavia Třebíč: Novotný (Zelenka) – Bilčík, Malena, Valenta, Čejka, Dietz, Přibyl, Peroutka – Dočekal, Dolníček, Laš – Čuřík, Nahodil, Fořt – Moučka, Kaut, Křivohlávek – Juráň, Čech. Trenér: Pokorný.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Dlouhý (Petrásek) – Sklenička, Grin, Vobořil, Brož, Smetana, Černý, Holomek – Pořický, Meidl, Přeučil – Rod, Roubík, Baránek – Vávra, Hanzl, Videlka – Kuchynka, Merta, Dostálek. Trenér: Skrbek.

Rozhodčí: Talpa – Kreuzer, Polonyi