Slavia – Sparta 4:2 (kon.) | HC Slovan – Brno 2:3 (1:2 po s.n.) | Liberec – Vladivostok 1:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Slovan Bratislava
2:3 (0:1, 1:0, 1:1)
Mission Roller Brno
sk Pátek 14.02.2014, 18:00 • Slovnaft Aréna • Přípravné zápasy

Kometa víťazí v tomto zápase po samostatných nájazdoch. Slovan síce dvakrát dokázal vyrovnať, no v nájazdoch sa viac darilo strelcom Brna s brankárom Čiliakom. Odveta bude budúci týždeň vo štvrtok v Brne. (20:15:54)

60:00
    Brno dalo gól!
    Rozhodujúci nájazd si pripisuje JOZEF KOVÁČIK.

Štajnoch dostáva ďalšiu šancu, no strieľa rovno do Čiliakovej lapačky. Kometa vyhráva nájazdy 2:1.

K ďalšiemu nájazdu sa postavil Kováčik. Premenil 2:1.

Šatan za domácich naznačil strelu podobne ako pri prvom nájazde, no následne potiahol puk do bekhendu, kde ho čakala pripravená lapačka Čiliaka. 1:1.

Hruška naznačil strelu, no následne nezakončil úspešne. 1:1.

Mrázkovi trochu ušiel puk a nevydarenú kľučku nedokázal úspešne zakončiť. 1:1.

Vondrka triafa spojnicu. 1:1.

Tomáš Svoboda posiela puk medzi betóny Janusa. 1:1.

Za domácich sa k ďalšiemu nájazdu postavil Šatan. Ten naznačil strelu a následne poslal puk medzi betóny Čiliaka. 1:0.

Za Kometu išiel na prvý nájazd Káňa. Kľučka mu nevyšla. 0:0.

Tak pardon. Bez úpravy ľadu začínajú samostatné nájazdy. Štajnoch nedal.

Stretnutie skončilo po 60-tich minútach nerozhodne a tak budeme v Slovnaft Aréne svedkami predĺženia. Kometu v tejto tretine do vedenia poslal najprv Svoboda. S hráčmi Slovana to nevyzeralo dobre, no o vyrovnanie sa v 54. minúte postaral Bruno Mráz.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Dnešné stretnutie sleduje 3076 divákov.

58:37
    Šancu rozhodnúť mal na druhej strane Vondrka. Vondrka sa zbavil Kuboša, išiel sám proti Čiliakovi, no kľučkou na bekhend ho neprekonal.

57:45
    Obrovská chyba defenzívy domácich mohla rozhodnúť o skóre. Káňa šikovne našiel voľného Svobodu, no Janus zmenu skóre nepripustil.

56:55
    Najlepší hráč Slovana v tomto zápase Tomáš Mikúš v ďalšej príležitosti. Bekhendom sa pokúšal prekonať Čiliaka, ale mieril vedľa.