Kometa Brno – Sparta 7:6 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 1:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 5:2 (kon.)
Hr. Králové – Havířov 1:4 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:4 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 4:2 (kon.)
Letňany – Vsetín 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Písek 3:5 (kon.) | Pardubice – Poruba 2011 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Slavia – Kladno 3:8 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
HC Olomouc
Pátek 28.02.2014, 15:45 • KV Arena • Extraliga staršího dorostu

58:34
    Martin Osmík (KVA) oslabuje svůj tým, dostává dvě minuty za podražení. Olomouc tak má jednu z posledních šancí na skórování.

42:08
    Jaroslav Škoda (OLO) podrazil jednoho z domácích a jde si odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.

37:57
    Martin Osmík (KVA) tvrdě atakoval soupeře a ze souboje si odnáší dvě trestné minuty na napadení.

33:58
    Za nedovolené bránění si odpyká dvě trestně minuty Robin Soudský (KVA).

33:07
    Tomáš Šoustal si v souboji počínal nedovoleně a rozhodčí ho posílají na tretsnou lavici za vysokou hůl.

29:33
    Petr Vodička (KVA) vyfasoval dvě minuty za hákování.

25:00
    Další faul na straně hostů, za podražení si jde na dvě minuty odpočinout Jaroslav Škoda (OLO).

23:37
    Za sekání vyloučen hráč Olomouce Jan Beier (OLO).

21:13
    Rubeš byl své útočné akci podražen Janem Klvaňou (OLO), a ten tak odjíždí na trestnou lavici.

14:43
    Za krosček je vyloučen Jan Štefka (OLO).

07:42
    Adam Rulík (KVA) si vykoledoval menší dvouminutový trest za podražení.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 1. Nguyen (Osmík), 7. Binias, 34. Trapl (Soudský), 56. Krliš, 60. Rubeš – 4. Marek (Spurný), 16. Šoustal (Marek)

HC Energie Karlovy Vary: Frček ( Kuchař) – Vodička, Bahounek, Adam, Soudský, Rulík (C), Binias, Prachař – Hubáček, Osmík, Nguyen – Janata, Trapl Svoboda – Čejka, Krliš, Rubeš – Dimitrov, Vildumetz. Trenér: Václav Eismann
    HC Olomouc: Urbisch (Pospíšil) – Spurný, Hes, Beutl, Kolovratník, Tomek, Klvaňa, Marek, Horák, Škoda – Kropáč, Melichárek, Štefka – Heža, Janás, Horký – Beier, Hajšman, Šoustal (C) – Ministr, Kuba. Trenér: Jan Tomajko

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Bohuslav Maloušek, Jiří Rozlílek