FK Krasnodar – Ural 0:1 (kon.) | Groznyj – Spartak 1:0 (kon.)
FK Achmat Groznyj
1:0 (1:0)
FK Spartak Moskva
Sobota 08.03.2014, 16:00 • Achmat Stadium Arena • Ruská Premier Liga

Hlavní arbitr odpískal konec utkání a domácí Těrek Groznyj vyhrává těsným rozdílem 1:0, když se hned v první minutě zápasu prosadil Mauricio. To je ode mne z tohoto zápasu vše, přeji Vám hezký zbytek víkendu. (17:58:39)

90+4

90+2
    Glushakovu střelu srazili obránci.

90
    Hlavní rozhodčí přidává tři minuty hrací doby v druhé polovině zápasu.

89
    Ailton skočil šel sám na Mitryushkin a Bokkettiho, spěchal a míč míč odkopl do zámezí.

88
    Tino Costa dobře zabránil střele, která letěla do branky.

85
    Kudryashov leží na trávníku, zřejmě chce získat nějaký čas k dobru pro svůj tým. Ale rozhodčí nejspíše tento čas nastaví po devadesáté minutě.

83
    Grozav v útoku porušil pravidla proti Bokkettimu. Moskva získala přímý volný kop.

80
    Žlutou kartu dostává George Grozav (Těrek Groznyj).

79
    Žlutou kartu dostává Oleg Ivanov (Těrek Groznyj).

78
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Igor Lebedenco, přichází Kanu.

76
    Fyzická připravenost Moskvy asi není dostatečná, hráči přestávají stíhat.

74
    Makeev se snaží prodrat na pravé straně, zrychlil běh, přibližuje se k brance, ale byl zastaven.

72
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Jeremy Bokila, přichází George Grozav.

69
    Godzyur vyčkával dlouho s rozehrávkou a šetřil čas, rozhodčího ho napomíná.

68
    Utsiev opět fauluje, tentokrát Jurada.

66
    Ozbiliz s Movsisyan si vypracovali dobrou gólovou situaci, Semenov na poslední chvíli míč vyráží na roh!

65
    Míč letí do autu, hodně se fauluje, vše hraje ve prospěch Těreku.

63
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Patrick Ebert, přichází Arat Ozbiliz.

62
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Maciej Rybus, přichází Ailton.

60
    Ebertova střela končí jen v rukou Godzyura.

59
    Žlutou kartu dostává Tino Costa (Spartak Moskva).

57
    Mitryushkin dokázal vyrazit míč před brankovou čárou.

55
    Bokila běžel rychle dopředu, ale obránci ho dokázali zastavit.

53
    Žlutou kartu dostává Rizwan Utsiev (Těrek Groznyj).

53
    Žlutou kartu dostává Jose Jurado (Spartak Moskva).

51
    Hra se kouskuje a zpomaluje se tempo hry.

49
    Rybussi poslal míč trochu více dopředu, brankáři Mitryushkinovi se podařilo vyběhnout z brány a míč odkopnout do bezpečí.

47
    Kudryashov podkopl nohy Ebertovi. Rozhodčí v tomto zápase ale zatím žádné karty neuděluje, i když jsme mohli vidět pár ostřejších zákroků.

46

Rozhodčí odpískal konec první půle. Terek vstřelil v první minutě branku za úsilí Ivanova a Lebedenca, kteří připravili dobrou příležitost pro Mauricia, a ten se nemýlil. Spartak zaspal začátek utkání a to se také projevilo na skóre zápasu, které je 1:0.

45+2

45
    Movsisyan vypadá mnohem aktivnější než Barrios.

43
    Carioca střílel přesně, nicméně, brankář neměl žádné potíže a míč chytil.

41
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Barrios, přichází Movsisyan.

38
    Makeev se pokusil vystřelit z první, byl to ale hodně nepovedený pokus, který letěl daleko od branky.

36
    Po střele Joa Carlose málem lovil další míč ze své branky Mitryushkin.

34
    Krátká pauza v zápase, Barrios byl zraněn a odkulhal do zámezí, kde mu pomohou lékaři.

32
    Spartak si nedokázal vytvořit dostatek prostoru okolo velkého vápna.

30
    Ivanov fauloval Costu, rozhodčí tento faul viděl a odpískal.

28
    Jurado podstoupil několik osobních soubojů, aby se dostal k míči.

26
    Tino Costa byl v dobré pozici, ale míč se odrazil od Argentince a hrnul se do rukou Godzyura.

24
    Jurado viděl Kombarova na druhé straně, ale rozhodl se projít sám, jeho střela byla ale příliš nepřesná.

22
    Tino Costa hledal na téměř uzavřeném prostoru Kombarova.

21
    Utsiev vyslal z pravého křídla pas na Mauricia Lebedenca, ten spěchal k míči, ale balón se dokutálel až do náruče brankáře Mitryushkina.

20
    Godzyur je nyní zcela bez práce, útok Spartaku je zatím mizerný.

18
    Dmitry Kombarov porušil pravidla hry, pokračovat ve hře bude domácí celek.

16
    Joao Carlos se dostával dopředu, začal zkoušet kličky v blízkosti soupeřova pokutového území, ale zamotal se v jeho vlastních nohou.

15
    Mitryushkin kopl míč mimo branku, hosté kombinují na útočné polovině.

12
    Terek se snaží vyvíjet tlak na hosty, je zřejmé, že Groznyj hraje s velkým úsilím a Moskvané mají co dělat, aby všechny akce ubránili.

10
    Barriosovi se nepodařilo proniknout do velkého vápna, jelikož všude kolem něho byli soupeři.

7
    Spartak zaspal začátek zápasu, ale teď už začíná pomalu zvyšovat své tempo hry.

5
    Mitryushkinovi se nepovedla klička a o balón ho připravil Tino Costa je nyní zlomil nad branou s jeho levé nohy.

3
    Ebert odkopl míč do zámezí.

1
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    Ivanov skvěle nahrál na MAURICIA a ten obloučkem překopl míč přes mladého brankáře.

1

Za favorita dnešního střetnutí můžeme považovat hostující celek, který se v tabulce drží na třetí pozici s devětatřiceti body. Zatímco domácí z Groznyje jsou třetí od konce tabulky s třinácti body na svém kontě, tudíž se drží na čtrnáctém místě.

Vítejte u 20. kola ruská Premier Liga , ve kterém své síly změří domácí Těrek Groznyj a hostující Spartak Moskva.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.