Standard – Mechelen 2:0 (kon.) | Genk – Mons 3:1 (kon.) | Oostende – Kortrijk 0:0 (kon.)
Charleroi – Lierse 1:1 (kon.) | Waregem – Club Brugge 1:1 (kon.) | Leuven – Anderlecht 1:0 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Cercle Brugge – Gent 1:4 (kon.)
Sporting Lokeren
0:0 (0:0)
Waasland-Beveren
Sobota 08.03.2014, 20:00 • Daknamstadion (Lokeren) • Belgická Jupiler Pro League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Dobrý den, vítám vás u online reportáže zápasu 29. kola nejvyšší belgické fotbalové ligy mezi týmem KSC Lokeren a KV Red Star Waasland. Jedná se o zápas mezi domácím pátým týmem a hosty, kteří jsou 14. První vzájemný zápas z podzimu vyhrál na hřišti Red Staru dnes domácí Lokeren, který je dnes také jasným favoritem. Tento zápas je pro týmy předposledním kolem, a proto mají mužstva poslední šance získat nějaké body. Střet těchto týmů začíná ve 20:00.

KSC Lokeren: Verhulst – Galitsios, Scholz, Marič, Overmeire – De Pauw, Corryn, Persoons, Kaya, Dutra – Harbaoui.
    Náhradníci: Mertens, Lazič, Trompet, Ansah, Patosi, De Man, Mitu.

KV Red Star Waasland: Coosemans – D´Ulivo, Belhocine, Gershon, Cale – Henkens, Sibum, Blondelle, Tričkovski – Oumarou, Veselinovič.
    Náhradníci: Bojovič, Marič, Emond, Godemeche, Steppe, Vermeulen, Demjan.

Rozhodčí: Verbist – Stalport, Dhondt.

1

2
    Galitsios odcentroval z levého křídla, Harbaoui ale na vysoký balon nedosáhl.

2
    Domácí budou zahrávat alespoň rohový kop...

3
    S touto standardní situací si ale obrana Waaslandu poradila bez větších potíží.

4
    Domácí budou zahrávat nebezpečný přímý kop...

5
    Overmeireho střelu ale chytá připravený Coosemans.

6
    Lokeren má zatím herní převahu, hosté se zaměřují zatím jen na poctivou defenzivu.

9
    Harbaoui vypálil ze střední vzdálenosti, balon ale letí nad branku soupeře.

12
    Za Lokeren to zkusil Dutra, Coosemans však tento balon v pohodě chytá.

13
    Žlutou kartu dostává Sibum (KV Red Star Waasland).

16
    Harbaoui je dnes hodně aktivní, zatím ale nemíří přesně. Jeho poslední střela končí těsně vedle pravé tyče.

19
    Tričkovského přímý kop zablokoval hlavou připravený obránce Lokerenu Scholz.

22
    Dutra je aktivní, jeho další střelu ale likviduje připravený Coosemans.

23
    Žlutou kartu dostává Blondelle (KV Red Star Waasland).

25
    Kaya to nemyslel zle, jeho zakončení ale končí na připraveném Coosemansovi.

27
    Další střelu má na svědomí Harbaoui, tentokrát ale netrefil branku.

30
    Půlhodina hry je pryč, ani jeden tým se dosud nedokázal prosadit. Změní se stav do konce první půle?

33
    Slušný tlak si vytvořil Waasland, kombinaci hostů poblíž pokutového území ale zakončil Veselinovič jen nepřesnou střelou k levé tyči.

36
    Oumarou využil dosti volného prostoru u vápna soupeře, Verhulst však jeho zakončení kryje.

39
    Tričkovski si nerozuměl s Veselinovičem v útočné kombinaci, balon tak získali domácí.

43
    Konec první půle se blíží, hra je vyrovnaná, skóre se však zatím nehlo.

45
    Běží nastavený čas prvního poločasu...

45+1

První poločas byl vyrovnaný, branka v něm ale nepadla. Převahu měli domácí, kteří poměrně často stříleli na bránu Coosemanse, ten však dokázal vykrýt všechny pokusy domácích.

Druhá půle začne cca ve 21:03.

46

48
    Persoons se ocitl v zajímavé šanci poblíž velkého vápna, Coosemans však chytá.

50
    Kaya vypálil ze střední vzdálenosti, míč míjí pravou tyč o zhruba metr.

55
    Harbaoui vystřelil z hranice vápna, Coosemans chytá balon do rukavic.

57
    Harbaoui nyní v ošklivé pozici, domácí forvard krvácí v obličeji.

61
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Harbaoui, přichází Ansah.

64
    Veselinovič pronikal přes levé křídlo, zastavuje ho ale Galitsios.

68
    Kaya zahrával přímý kop Lokerenu, bránu Coosemanse ale přestřelil.

70
    Do konce utkání zbývá zhruba 20 minut, skóre je stále bezbrankové. Na kterou stranu se zápas převáží? Mírný tlak má v posledních minutách domácí Lokeren.

73
    Oumarou se však nyní po pěkné akci Waaslandu uvolnil k zakončení, Verhulst ale domácí podržel a balon kontroluje na své hrudi.

76
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Tričkovski, přichází Belhocine.

79
    Žlutou kartu dostává Kaya (KSC Lokeren).

80
    Do konce utkání zbývá jen 10 minut, nyní může rozhodnout sebemenší maličkost. Poslední centr Overmeireho z levé strany byl příliš dlouhý, Coosemans zasahovat nemusel.

82
    Po nepřesné přihrávce Dutry bude od branky rozehrávat Coosemans.

85
    Přímý kop budou zahrávat domácí...

85
    Patosimu se však tato standardní situace vůbec nepovedla, Coosemans zasahovat nemusel.

88
    Dutra ze střední vzdálenosti branku hostů přestřelil.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

Lokeren doma remizuje s Waaslandem 0:0, oba soupeři si tak připisují bod do ligový tabulky. Domácí měli podle očekávání navrch, překonat Coosemanse se ale nepodařilo.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (21:55:50)