Boston – Arizona 2:1 (kon.) | Columbus – San Jose 3:4 (0:1 po s.n.) | Carolina – Buffalo 4:2 (kon.)
Tampa – Florida 5:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 6:2 (kon.) | Minnesota – NY Rangers 2:1 (kon.)
Dallas – Columbus 0:1 (pře.) | Los Angeles – Toronto 2:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Columbus Blue Jackets
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:0)
San Jose Sharks
Pátek 14.03.2014, 00:05 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

58:31
    Brent Burns (SJS) za brankou Columbusu trošku zbytečně podrazil Jacka Johnsona, takže dostává za svůj čin dvě minuty. Na vyloučení: 2-4.

46:53
    Aktivita Columbusu přináší jeho druhou přesilovku v zápase, když dostává Joe Thornton (SJS) za hákování Wisniewského dvě minuty. Na vyloučení: 2-3.

45:39
    Bude se vylučovat, což znamená třetí přesilovku San Jose, na trestnou lavici totiž pojede domácí hráč. Po levé straně v útočném pámu Columbusu měl k puk blíže Justin Braun než Brandon Dubinsky (CBJ), který jej sekl a dostává za to dvě minuty.

33:10
    Už se perou, už se perou, dala by se parafrázovat hláška z jednoho českého filmu, kdybych okračoval. Vyloučení na straně hostů, kdy Mike Brown (SJS) odchází za napadení odpykat dvě minuty. První přesilovka pro Columbus.

22:22
    David Savard dostává (CBJ) dostává dvě minuty za hraní vysokou holí a hosté si zahrají přesilovku pět na tři trvající 38 vteřin. Na vyloučení: 2-0.

20:57
    Přesilová hra pro San Jose. RJ Umberger (CBJ) podrazil Umbergera a půjde si na dvě minuty odpočinout. Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Johansen (Foligno), 24. Umberger (Dubinsky), 56. Wisniewski (Dubinsky, Calvert) – 11. Marleau (Couture), 41. Nieto (Couture, Vlasic), 46. Marleau (Pavelski, Boyle), rozh. náj. Pavelski

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Nikitin, Wisniewski, Schultz, Prout – Calvert, Dubinsky, Horton – Foligno, Johansen, Jenner – Umberger, Atkinson, Tropp – MacKenzie, Letestu, Frattin. Trenér: Todd Richards.
    San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Vlasic, Demers, Hannan, Braun, Irwin, Boyle – Marleau, Couture, Nieto – Pavelski, Thornton, Burns – Havlát, Sheppard, Wingels – Brown, Desjardins, Burish. Trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: 10 Paul Devorski, 36 Dean Morton – 55 Shane Heyer, 92 Mart Shewchyk

Diváci: 13.851