Bohem. Pr. – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Ústí n. L. – Sokolov 2:0 (kon.) | Vltavín – Karviná 0:1 (kon.)
Pardubice – Táborsko 1:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Vlašim – Zlín 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:0 (0:0)
FK Varnsdorf
Sobota 12.04.2014, 16:30 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

MFK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Uvíra, Literák, Cigánek – Zapalač, Palko, Mozol, Talián – Kmoníček, Staško
    Náhradníci: Hlaváč – Coufal, Žídek, Korneta, Schroner, Soukup, Kovařík

FK Varnsdorf: Porcal – Zieris, Kotiš, Cana, Kouřil, Jakobovský, Mikinič, Jurča, Tvaroha, Rudnytskyy, Schubert
    Náhradníci: Fendrich – Breite, Filip, Martan, Mach, Volf, Halbich

Rozhodčí: Julínek – Hájek, Machálek.

1

2
    O první střelu v zápase se pokusil domácí Kmoníček, jeho střela ale šla vysoko nad.

3
    Staško se uvolnil na levé straně a poslal míč před bránu, jeho centr ale nikoho nenašel a pouze proletěl pokutovým územím.

6
    Rohový kop Jurči našel Kouřila, ten ale centr špatně trefil a míč skončil vysoko nad bránou domácích.

11
    Rozhodčí zastavil slibnou šanci domácích, když odpískal faul Zapalače na Kotiše.

16
    Kmoníčkův centr z levé strany skončil na hlavě Švrčka, který pořádně protáhl Porcala, odražený míč se dostal k Mozolovi, jeho pokus ale obrana hostů včas zablokovala.

20
    Přímý kop Jurči Cigánek odhlavičkoval na roh.

28
    Další Jurčův rohový kop hlavičkoval Zieris mimo bránu domácích.

32
    Z ničeho nic se domácí Mozol ocitl ve velké šanci, kdy mu míč posunul Talián, sám před Porcalem ale selhal, gólman Varnsdorfu vyrazil na roh.

33
    Hosté odvrátili centr pouze ke Kmoníčkovi, jeho pokus ale Porcal kryl.

35
    Zapalačův přímý kop hosté odvrátili.

40
    První žlutou kartu zápasu uviděl hostující Cana za faul na Zapalače.

42
    Hostující Tvaroha za nesmyslnou ruku uviděl další žlutou kartu.

44
    Zapalačův přímý kop končí nad bránou hostů.

45

V prvním poločase jsme branku neviděli. Aktivnější byli domácí, kteří si vytvořili několik slibných šancí, žádnou ale nedokázali proměnit. Na šanci Varnsdorfu jsme v první půli čekali marně.

46

47
    Varnsdorf se na začátku druhé půle dostával do dobré šance, Kotiš ale nedokázal dobře zpracovat míč.

52
    Mozolův pokus obrana hostů zablokovala a další pokus Talián nebyl tolik důrazný, aby si s tím Porcal neporadil.

58
    První střídání v domácím týmu, hřiště opouští Kmoníček a nahrazuje jej Soukup.

59
    Mozol se uvolnil do středu hřiště a vystřelil, jeho pokus šel těsně nad bránu hostů.

62
    Další žlutou kartu hostů dostává Jakobovský.

73
    Druhé střídání v domácím týmu, hřiště opustil Staško a nahradil jej Kovařík.

74
    Hra se odehrává především ve středu hřiště, dlouho čekáme na větší ohrožení branky domácích či hostů. Valcíři se stále trápí v koncovce a blíží se už šestý zápas bez vstřeleného gólů.

79
    Taliánův centr Porcal sebral ze vzduchu.

82
    Dnešní utkání sleduje 2572 diváků.

82
    Kovařík se snažil prosadit na pravé straně, obrana hostů ale včas odvrátila na roh.

85
    Dvojité střídání v hostujícím týmu, hřiště opouštějí Schubert a Jurča a nahrazují je Volf a Breite.

87
    Poslední střídání v domácím týmů, hřiště opustil Zapalač a nahradil jej Žídek.

90
    Marná snaha domácích pokračuje, hosté se evidentně spokojí s bodem.

90+1
    Tak teď byl Frýdek blízko protrhnutí série bez vstřeleného gólu! Po několika hlavičkách v pokutovém území se k zakončení dostal Talián, jeho pokus ale Porcal vyrazil na roh.

Nekonečné čekání na gól Frýdku-Místku pokračuje, už šestý jarní zápas vyšli Valcíři naprázdno. I když byli domácí aktivnějším týmem, gól dát nedokázali. Varnsdorf si přijel do Slezska pro bod, který si veze domů. (18:22:52)