Slovan Bratislava – Ružomberok 1:2 (kon.) | Trnava – Žilina 3:1 (kon.) | Senica – Košice 3:2 (kon.)
Dunajská Streda – B. Bystrica 4:0 (kon.) | Nitra – Zlaté Moravce 0:3 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
4:0 (2:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Sobota 26.04.2014, 19:00 • DAC Aréna • Niké liga

90
    V druhom polčase rozhodca nadstavil 1 minútu.

85
    Striedanie v tíme FK DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Darijo Krišto, prichádza Noe Achille Amban Kwin.

81
    Striedanie v tíme FK DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Roman Gergel, prichádza Róbert Valenta.

80
    Dunajská Streda dala gól!

Szabo rozvinul útok v strede, ktorý sa dostal až na ľavú stranu k Ujlakymi. On poslal prihrávku pozemi na FRANKYHO NGUEKAMA, ktorý zakončuje do prázdnej brány.

73
    Podstavek sa zo zeme zrazu postavil akoby sa nič neudialo a vidí žltú kartu.

70
    Striedanie v tíme FK DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Martin Matúš, prichádza Francky N'Guekam.

64
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Jakub Považanec, prichádza Michal Faško.

61
    Matúš bol hneď vo veľkej šanci na gól. Napriahol na hranici šestnástky a opečiatkoval ľavú tyč.

56
    Domáci v ďalšej obrovskej šanci na gól. Tentoraz dostal prihrávku do päťky osamotený Ujlaky. On už bol postavený smerom von z ihriska a presne aj tak vo svojej šanci na gól zakončil.

55
    Dnešné stretnutie sleduje 4578 divákov! Hranicu 5000 divákov sa predsa len nepodarilo prekročiť.

53

Už je to rozdiel triedy! DAC pridáva gól aj v druhom polčase a jeho autorom je ROMAN GERGEL. On dostal prihrávku do stredu šestnástky kde sa doslova pohral s obrancom hostí a aj s brankárom a nakoniec pohodovo zakončil.

49
    Zahral ho Považenec, ktorý loptu poslal na Slančík. Od neho sa lopta odrazila k Vajdovi a on zahodil prvú obrovskú šancu hostí. Bránu prestrelil asi z 2 metrov.

47
    Hneď v úvode druhé polčasu dostáva Banská Bystrica aj druhú žltú kartu. Dostal ju Peňaška po zákroku v strede poľa na Straku.

46
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Ján Nosko, prichádza Marco de Vito.

46
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza David Střihavka, prichádza Jozef Rejdovian.

45
    Obrovská šanca domácich v úplnom závere plného polčasu. Po prihrávke zahodil takmer sto percentnú šancu Matúš. Nikým neohrozovaný pred bránou striela tesne vedľa ľavej tyčky.

38
    Do útočného pásma sa však postup vrátili a to presne Gergel na ľavej strane. On poslal center do šestnástky na nikým nekrytého Brašeňa. On sa netrafil najlepšie a vo veľkej príležitosti na gól bránu míňa.

5

Kto neuvidel, neuverí! Ja to 2:0! Po faule sa ku priamu kopu postavil Gergel, ktorý hneď pálil na bránu. Tesne by ju asi minul, no hráč hostí JÁN NOSKO predviedol krásnu hlavičku do vlastnej brány a Banská Bystrica je v 5. minúte na kolenách.

3
    Brašeň bol poslaný do nabehnutia a pred šestnástkou bol faulovaný Noskom, ktorý si za svoj náskok odváža žltú kartu.

1

Senzačný začiatok domáceho mužstva. Hneď v prvej minúte otvára skóre MARTIN MATÚŠ, ktorý dostal prihrávku do stredu šestnástky a odtiaľ poslal loptu do ľavého dolného rohu.